HLEDÁTE POMOC ČI RADU?

V průběhu mé cesty životem jsem si postupně začala uvědomovat, že svět, ve kterém žijeme není vůbec takový, jaký se nám může zdát.

Pokud se totiž na náš svět podíváme pohledem naší duše, vyvstane před námi svět zcela jiný, plný roztodivných bytostí a nekonečných možností, jak na něj nahlížet.

Cesta do tohoto tajuplného světa vede skrze naši duši. A tehdy, když si na svou duši znovu upamatujeme a začneme ji považovat za běžnou součást svého života, se před námi otevře zcela nový svět – svět naší duše.

Svět duše je naším skutečným domovem – je to místo, do kterého se celý život snažíme dostat, i když si to ale většinou neuvědomujeme.

Cesta domů je pro každého hledajícího jedinečná. Existují milióny příběhů, které vedou ke stejnému cíli a právě to je na této cestě za poznáním sebe sama tak fascinující.  (Zde si můžete přečíst můj příběh.)

Vím, jak těžké někdy je, zůstat na správné cestě a nesejít z ní. Většina z nás po ní nekráčí zpříma, protože je nesmírně obtížné se vždy rozhodnout pro ten správný směr. Často totiž ta nejpřímější cesta bývá i nejtrnitějsí a my si raději zvolíme směr, který nám nabízí méně nástrah. Nakonec se ale stejně  musíme na cestu, kterou si zvolila naše duše, vrátit a dojít po ní až do cíle.

Velmi ráda Vám budu na Vaší cestě společníkem a průvodcem.  Tento směr si totiž má duše zvolila. Pokud se tedy naše cesty mají setkat, velmi ráda Vám nabídnu své služby.

Může se stát, že odpověď či radu na Vaši otázku najdete přímo v některém z článků. Jsou psány s tímto záměrem.

Pokud máte pocit, že Váš problém vyžaduje osobní přístup, klidně se na mne obraťte.

Pro inspiraci uvádím nejčastější  dotazy, které dostávám:

  • Rádi byste pochopili záměr Vaší duše a cestu, kterou si Vaše duše zvolila pro Váš současný život.

✺ ✺ ✺

Podle Vaší aktuální potřeby si můžete vybrat z několika možností podpory:

.


Pokud máte jednorázový dotaz, napište mi a já pro Vás zpracuji odpověď či náhled na Vaši konkrétní otázku.

Cena za zpracování Vašeho prvního dotazu v rozsahu cca 3 – 5 stran

470,- Kč

Cena za každý Váš další dotaz

400,- Kč

.

Pokud procházíte složitějším obdobím, nebo byste se chtěli na své duchovní cestě posunout dál a nevíte si rady, nabízím Vám dlouhodobější podporu.

Jakou podobu bude tato podpora mít, záleží jen na Vás. Buď se může jednat o pomoc s řešením Vašeho problému formou otázek a odpovědí, nebo Vám mohu být průvodcem na Vaší duchovní cestě.

Během tohoto období jsem Vám k dispozici podle Vašich aktuálních potřeb. V případě dotazů se snažím na jednodušší či naléhavé dotazy odpovědět do 1 dne. Na dotazy, které vyžadují podrobnější a rozsáhlejší odpověď, dostanete odpověď, co nejdříve je to možné.

Cena podpory po dobu 1 měsíce

1000,-Kč

Cena podpory po dobu 3 měsíců

2500,- Kč

 

Pokud byste chtěli využít mou nabídku, stačí udělat 2 kroky: 

✺  1)  Zašlete mi Váš dotaz na adresu:

carokrasna-duse@seznam.cz

Doba, za kterou zpracuji odpověď je závislá na tom, kdy a v jakého rozsahu je dovoleno odpověď dostat. Někdy je kanál otevřen okamžitě, někdy to trvá delší dobu. Buďte prosím trpěliví – odpověď vždy přijde v ten správný čas.

✺  2) Až dostanete odpověď, uhraďte prosím určenou částku na účet:

2101466167/2010

Do zprávy pro příjemce uveďte svůj e-mail.

✺✺✺

V případě, že byste měli pocit, že odpověď, kterou jste obdrželi, by mohla pomoci i dalším lidem a nevadilo by Vám ji zveřejnit na těchto stránkách, dejte mi vědět. Cena by pak byla o 50% nižší.

  Napadá Vás ještě nějaká otázka? 

Budu ráda, když mi napíšete.

 

S láskou,

Ramana 

Komentáře jsou uzavřeny.