Covid – zkušenosti a poznatky

Covid – zkušenosti a poznatky

Zde si můžete přečíst, co o této „nemoci“ a její „léčbě“ zjistili další čtenáři. 

Pokud byste se také chtěli s druhými podělit o své zkušenosti a poznatky na toto téma, můžete napsat komentář, nebo mi poslat e-mail na carokrasna-duse@seznam.cz

❋❋❋

❋  Dnes jsem se setkal, se stejným človíčkem co minule, po podání ruky mi v oblasti třetího oka (mírně nad) projela ostrá energetická “rána” – tentokrát byla bolest hlavy velmi krátká (ani ne minutu); ta energetická rána mohla být způsobená i tím, že jsem s nechutí mu podával ruku (asi začnu zdravit japonským způsobem).
Na krku jsem měl přívěšek se znakem atlantů ze stříbra v oblasti solar plexu.
Zkoušel jsem zjišťovat za pomocí kyvadélka a zpětnou kontrolou jsem došel k zajímavým zjištěním.
Před nějakým časem jsem měl tzv. vnuknutí, kterým směrem bádat…..

což by docela sedělo s touto větou z tohoto Vašeho článku.
“Pokud máme kolem sebe silné a rozsáhlé pole čisté energie, zdá se, že jsme imunní vůči tomu, co na nás má nějakým způsobem působit.”

❋❋❋

❋  V rozmezí několika dnů jsem dvakrát telefonovala s osobou, která je po první dávce vakcíny. Dostala ji zhruba před měsícem. Tato osoba v minulosti klidná a chápající v sobě měla spoustu vzteku a agrese a nebyla přístupna klidnému rozhovoru. Bylo mi poté zle, připadala jsem si úplně vyždímaná. Nyní doplňuji energii.

❋❋❋

❋  Dostala som sa k človeku ,ktorý mi poskytol anjelské modlitby ..bez ukrižovania ,bez výčitiek , po vyčistení domu, karmickej a rodovej línie a hlavne po návaloch vysokej slnečnej energie som sa naučila ( nevytvárať guľu ( bio pole) ale samo od seba práve v práci kde je sama temnota ” Tesco” sa moje telo vycíbrilo pri bolestiach do stavu ,kedy vyžaruje najvyššie svetlo do vzdialenosti 5 metrov ,toto svetlo ničí okolité negativé schémy ,bloky a častice ,ktoré nepoznám ,len vidím ,že sú cudzieho akehosik technického pôvodu ,zvláštne je tieto častice sú z budúcnosti a v tej budúcnosti patria do akehosik komplexu ,kde nikomu nevadia ,v tomto svete ale energetické pole nefungujú ,podľa toho súdim,že to niesú častice z našeho bio sveta ..pointa – pokiaľ som dokázala ja zapnúť svetlo o teplote vyššej ako 100stupnov ,ktoré žiari svetlom nevhodné na priamy očný kontakt ..zato silný a liečivý a aj na vzdory vysokej teplote pre ľudské bio pole príjemne chladivý a hrejivý zároveň ,dokáže to každý jedinec človek aktuálne – od začiatku verím,že aj zaočkovaný jedinec dokáže tento proces zvratiť a znovu obnoviť svoje silné bio pole a v rovnakej sile , neexistuje sila ,ktorá by dokázala okrem násilnej smrti (vraždy) toto bio pole poškodiť

❋❋❋

❋  Dobrý večer,
pracuji ve zdravotním zařízení, kde se proháněl covid. Polovina zaměstnanců se nechala očkovat mezi prvními (únor). Nejprve jsem cítila bolesti hlavy, silná menstruace, únavu,podrážděnost….
Musím podotknout , že jsem odmítač očkování.
Jak šel čas sláblo to a já měla v sobě pocit, že není vše stracené. ZLATY VĚK přece nemůže začínat takto. Nevím co se stalo, asi tam máme někoho z třetího obrázku, ale cítím tam zas ten klid a pokoru k nemocným. Po tom co několik lidí onemocnělo po druhém očkování a měsíční pauze tak se testuje ,ale do očkování nás nikdo nenutí.
A tak se připojuji k větě
JE NÉCO MOCNĚJSÍHO NEŽ NÁSLEDKY OČKOVANÍ
Přeji všem víru ,naději a lásku

❋❋❋

❋  Zdravím zde všechny.
Pokusím se krátce přispět,protože tomu ještě nerozumím,co se ode mne vlastně chce.
Podobne pocity jako Jitka mám také.
Stále si říkám,že to je moje a chci s tím něco dělat,upřímně mi nic nejde a ani vlastně nemám sílu cosi vyvinout,protože mi připadá,že je vše k ničemu.
Pracuju jako kosmetička a práce s tělem a komunikace mě velice baví a naplňuje.
ALE jakmile se oficiálně otevřely provozovny, tak začaly vítězoslavně chodit lidi,že už můžou, že už jsou očkováni.
Říkala jsem si Ok,respektuju,dál neřeším.
Jenže moje práce se mi změnila,říkám si-tak holka,Ty je nebudeš moct dělat,to nedáš!
Nejde mi se napojit….dobre nejsou tam kvůli tomu,ale kvůli pleti😀,proste se ten kontakt bije.
Přitom nepříjemné pocity mám já. Ony ne.
Já,věčný držitel naděje,všem pomáhající vykřesat jiskru světla do budoucna…
Nejde mi to sobě,natož jiným.
Žádné světlo totiž nevidím, necítím.
I když teď se to už trochu láme k lepšímu.
Začala jsem být jakoby plná hnusu,zlosti,zášti,smutku,nenávisti a všeho,o čem jsem si myslela,že nemám.
Pocit únavy,úplně nafouknute břicho,protože mi jde jen jístt😀,přitom vím, že potrava kterou jím mi už dávno neslouží.
Zajímavé je, že u některých zákaznic mi jejich očkování nepřekáží.
Proto se těším i na váš rozbor energií. Je možné,že některá děvčata v sobě to svinstvo přetloukla? Budu se těšit na poznatky všech zde v této diskuzi.
A za sebe mám radost, že mi je po dvou týdnech trochu lépe.
Děkuji

❋❋❋

❋  Dobrý den, milá Ramano,  přes FB dr. Lebenharta jsem se dostala na Vaše stránky. Problematiku dění okolo současného očkování nejen sleduji, ale byla jsem jejím přímým účastníkem. Naštěstí můžu psát v minulém čase, protože ta zkušenost, kterou jsem prožila, byla strašná, a doufám, že už se nebude (muset) opakovat. Sepsala jsem svůj nedávný prožitek do článku, který přikládám do přílohy. Uvědomuji si, že sdílení těchto událostí je velmi důležité, a i když lidé nevěří – ani já sama jsem donedávna nevěřila – že se něco takového může dít, je třeba o tom dávat vědět. 

Děkuji, že se tomu takto věnujete a děkuji za „vysvětlení“ toho, co se děje. Opravdu dlouho jsem to nemohla pochopit, nechtěla jsem věřit, prostě mě to dostalo. Přeji hodně sil a držme se.

Jitka

„Je to určitě víc než měsíc a já konečně usedám opět k psaní. Spíš tedy ulehám, protože přes den se toho semlelo dnes moc. Jsem šťastná – opět mám chuť psát! Cítím i vděk za to, že mám téma, byť se to asi mnohým nebude dobře číst.
O tom, kde jsem se ocitla na začátku března, už jsem napsala (http://zakavskalecitelka.cz/osobni-zpoved/ ). Nějak jsem se z toho vyškrábala, postavila se na nohy, jen ta záda hodně zlobila. A tak jsem se přes zákaz vypravila přes okresy na úlevnou masáž. Kromě klasického zakřivení mi páteř na dvou místech vybočuje mírně do strany, a to jedno místo je hodně bolavé. Jde to až do ruky, mívám problémy s jemnou motorikou, bolesti obtěžují. A masáže mi už dlouho pomáhají.
Absolvovala jsem dvě po čtrnácti dnech a to největší vybočení se podařilo vrátit do takového stavu, kdy to vůbec nebolelo. Celá radostná jsem přijela na další masáž a těšila se, že procedura pomůže svaly ještě více uvolnit. Jenže…
Do večera jsem měla pocit, jako by mě každou hodinu někdo zmlátil. Nemívám to tak intenzivně, ale třeba je to ještě dozvuk minulého…ten den jsem jen odpočívala a ten druhý taky, protože jsem byla úplně vyřízená. Asi kdybych chtěla, tak fyzicky zvládnu vše, ale mně se TAK nechtělo! Co se budu snažit, když je všechno furt stejný…pořád dokola. A k čemu to vlastně je…život běží, ať se činím nebo flákám…nic mě nebaví…nic se mi nechce…ani tvořit…ani psát…ani s dcerou si hrát…mi tak probíhalo hlavou. Divný. Knížky čekají na přečtení! Nezájem. Koně potřebují pracovat, tráva posekat, překážky natřít, zahrádka upravit…nezájem. Dcerka si chce povídat a pomazlit se…nezájem. Nezájem! Slyšíte to? Je to vůbec možný? Nezájem o naše krásné dítě???
Jen tak, aby se neřeklo, udělám občas, co je třeba, ale rozhodně se nepřetrhnu. Na koně kašlu. Těším se jen na to, až večer usnu a budu spát bezesným a neposilujícím spánkem. Přinese aspoň úlevu od toho bezsmyslového bytí.
Jdeme na procházku kolem rozkvetlých stromů. Jsou jistě krásné, ale já se nenadchnu. Že nemám u sebe na tu krásu foťák, je mi letos absolutně jedno…odkládám všechny věci, i ty důležité. Nevím vůbec na kdy. Pokud by to nebylo rouhání, řekla bych, že ani víkendová povodeň se mnou příliš nezacloumala. Každou chvíli prší a to mě jen utvrzuje v tom, že nemá cenu pouštět se do větších akcí. Stejně bychom s Andělkou zmokly…
Po víkendu záda téměř bez bolesti, ještě ale radši domlouvám návštěvu masérky. A pořád se cítím, jako kdybych byla od ostatního světa oddělena sklem. Jako kdyby to, co se děje kolem mě, se dělo úplně mimo mě. Jako kdybych byla ve svém vlastním světě uvnitř toho reálného. Bez kontaktu. Odpojená. Často se mi točí hlava. A pobolívá. Jako kdyby na ni shora něco tlačilo a mozek se rozpínal do stran. Některý den se přidává i žaludeční těžkost, plnost. Nejsem schopna vymyslet, co vařit. Na nic nemám chuť. Držím si naději, že po masáži už to bude lepší a ze všeho pořád viním svá bolavá záda.
Lepší to nebylo. Ani v těhotenství jsem necítila takovou slabost, a že mi bylo opravdu blbě. Ne po fyzické stránce, to bych asi dokázala ledacos, ale chyběl tam impuls něco začít. Vůbec na nějakou činnost pomyslet. Jako by neměl ani odkud vyjít. Nebo i vyšel, ale odrazil se o tu skleněnou stěnu zase pryč.
Den poté jsem šla po výběhu a jak jdu, dívám se, najednou jako by se mé kroky rozdvojily…na chviličku…říkám si „tady jdeš!“ a zase se to srovnalo. Hlava se mi ale točí, uvažuju, jestli nemám záda víc v nepořádku, než si myslím.
O dva dny později mám skokový trénink. Absolvuji ho naprosto bez emocí, vůbec si neužívám radost z ježdění, ale nedostavuje se ani obvyklá sebekritika, prostě NIC. Tak takový je život po čtyřicítce? Nic moc.
K večeru si pročítám odkaz od přítelkyně na nějaké informace k současnému dění okolo očkování. A jsem úplně u vytržení. Tohle jsem přesně já! To je můj stav! Ale vždyť přece nejsem očkovaná a ani náhodou o tom neuvažuju…a těmhle věcem nevěřím. Ano, podle mě je tahle vakcína extra svinstvo, ale změny osobnosti…změny v ženském cyklu…to je snad moc, ne?
Čtu dál. A v lecčem se poznávám. Tak je to nejspíš přece tak…pořád se zdráhám uvěřit. Ale začínám cítit. Cítím lítost. Velkou lítost. A brečím. Po dlouhé době…moje masérka se totiž nechala naočkovat. A já byla oslabená březnovým kolapsem. Rána se ještě nezacelila a informace prošla…Kde jsi, duše moje? Celou dobu jsem přehlížela, že jsem s tebou ztratila kontakt! Bože, kde je moje duše? Prosím, ukaž mi k ní cestu…její ztráta bolí víc než záda…pár let jsem učila jiné, jak najít cestu k duši a teď jsem sama zabloudila.
Den pomalu ubíhal. Dala jsem si vše dohromady, prosila Boha, aby mi ukázal cestu. Před svou odpolední směnou jsem si pustila trochu Mika Oldfielda, lehla na zem a meditovala. Přinutila jsem se k tomu! Protože mě cosi vedlo k tomu to nedělat. Ležím a všechno se se mnou točí. Jen to pozoruji, nezasahuji, vnímám hudbu. Vnímám! Ne jen poslouchám, ale v n í m á m! A cítím, jak praská sklo. Ještě si chvilku něco pročítám a v tom mě to praští do očí:

Může jít o ilustraci svrchní oblečení

To je obraz mého bytí posledních dní. Teď to do sebe všechno zapadlo. Hodnou chvíli na to hledím a už mám úplně jasno. Po nějaké době jsem dovolila všemu projít a přijala jsem věci tak, jak jsou. A nechala to plavat. S elánem jsem natočila práci, s potěšením odjezdila. U koní mi nebylo nijak, jako dosud, ale bylo mi dobře, hezky. Doma jsme byli ještě na dvoře, večer jsme se sešli i se synem, popovídali, najedli se. To už je zase život. Najednou jsem měla chuť všechny obejmout. Moje duše…je tady! Zase ji cítím. Zase cítím! Jsem opět spojená se sebou i se světem. Vnímám vřelost, která se dere z mého srdce, jako když koně vypouštíme po dlouhém čekání po povodni ze stáje na pastvinu. Je to TAKOVÁ NÁDHERA! Bože, děkuji Ti!“

❋❋❋

❋   Krásný den Ramano,  přečetla jsem si článek o působení očkování. Díky tomu jsem se prošla znovu pan……í.Pracuji ve výrobě,kde jsem se několikrát setkala s pozitivními v úvozovkách. V době zimního slunovratu mi chodilo,že bude povinné testování a ať se snažím vyhnout do jarní rovnodennosti.

Stalo se a zároveň jsem věděla,že jakmile budu otestována, velmi brzy budu pozitivní. Ano,byla už při druhém. Příznaky ze začátku podobné spoustě viróz kdysi. Později jakoby mi něco putovalo tělem a snažilo se usadit. Použila jsem vše co znám od bylinek,práce s kameny,energií. Až jsem nechala tělem proudit radost znovu jsem cítila jak se napojuji na Zdroj.

No,nebylo to lehké,reagovalo to na mě,mé emoce,strach,který jsem si myslela,že mám zpracovaný.Trvalo to 7 dní,byly chvíle kdy jsem se rozloučila s pobytem tady.A 14.4. jsem se ráno probudila a měla pocit nového narození.

Následně jsem se dozvěděla,že můj otec i po všech rozpravách k očkování se nechal naočkovat.Vždy jsem se dokázala na rodiče napojit a poslat jim světlo.Tak po očkování to u otce nešlo,viděla jsem prostě zhasnutí.Podobné pocity v práci u těch,kteří se průběžně chodí očkovat. Také při delším kontaktu se občas vrací pocit kdy jsem byla pozitivní. Takže mě to nutí víc na sobě pracovat,čistit,chránit.

Ještě mi chodí sen,který se mi zdál na přelomu roku 2020,byla jsem zavřená v nějaké kleci a někdo se mi snažil dát injekci.Věděla jsem,že bojuji o vše a podařilo se mi uprchnout a zachránit se .Po tomto snu jsem věděla,že přijde něco velmi špatného,testování,očkování,genocida.A je tak .

Přeji krásné dny plné síly, světla ,odvahy a děkuji Ilona.

 

❋❋❋

❋   Dobrý den, Ramano, píšu, jak jsem slíbila. Jsem moc ráda, že jsem vás objevila. Tématem té podivné nemoci a teď i očkováním se zabývám na můj vkus, víc než dost. Jsem původním povoláním lékárnice, ale už dlouho v oboru naštěstí nepracuju. Jsem si jistá, že kdyby mě to nezabilo už dříve, tak teď  určitě.

Zabývám se astrologií a také léčím, řekněme. Celý rok se snažím pochopit, co se to vlastně s námi děje. Každopádně se nejedná o 1 virus, ale je to nějaký podivný komplex vlivů. Hodně dělá samozřejmě strach, omezené dýchání, které překyseluje, ztráta radosti izolací atd. Jsou tu ale další vlivy, které dnes a denně vídám, a to např. zvýšená radioaktivita, něco jako chytrý prach, který se na nás odněkud sype, samozřejmě vliv 5G, ale i další věci, jako těžké kovy v mnohem větším množství než dříve.. Všichni, nehledě na to, jestli nemoc prodělali nebo byli na vakcíně, mají nedostatek železa, zhoršenou vazebnou schopnost hemoglobinu atd. Mnozí pak mají zvýšenou srážlivost krve a pod. Tyto jevy, pokud je medicína rozpoznala, jsou přičítány viru samotnému. Ale tak to určitě není. Působí na nás ze všech stran cosi, co neumím lépe popsat. Zkoušíme s dcerou a kolegyněmi vytvářet ochrany, ale někdy fungují, někdy ne.

Co se týče vakcinovaných osob, je to tak, jak píšete, jakoby měly nutkání získat všechny vzdorující na svou stranu.. To je jedna věc, ale potom je tu energetické působení, ale myslím, že i nějaké chemické nebo tak něco.
Jak jsem psala, vnímám intenzivní působení i přes telefon, a to i na pár set kilometrů. Já jsem ale zvyklá částečně diagnostikovat prostřednictvím svého těla, ale pouze, když ho zapnu. Tohle je ale tak silné, že to projde vším a nečeká na pozvání. Určitě  záleží na době od podání v. První dny jsou velmi intenzivní, zejména po 2. dávce.

Vytvořila jsem způsob, jak ochránit vakcinovaného a posléze ho ještě dočistit. To lze velmi dobře. Jak se ochránit před vakcinovaným, ale nevím a vůbec nic mě nenapadá. Jakoby se z většiny těchto lidí stala velmi destruktivní monstra. Oni nejen berou energii atd, oni vyvolávají v tělech ostatních nějaké procesy, které už nejsou jen energetické, aspoň se mi to tak jeví. Jednoho člověka očistit dokážu, ale jak se bránit těm, které budeme potkávat doslova na každém kroku? Beze strachu, ale s vědomím, že to nechceme a že chceme zůstat zdraví a svobodní.

Srdečně zdraví
Marcela

❋❋❋

❋ Stála jsem v konstalaci za očkovaného… “Řešily” jsme JEN partnerský vztah…. Cítila jsem bezmoc až vypnutí… Do bezmoci šla i partnerka v konstalaci (neockovana)… Nešlo mi ani vystoupit z role. Nechala jsem se pak “vyčistit”…

❋❋❋

❋ Mám známou, která se nedávno nechala očkovat. Očkování uznává a s mými nesouhlasnými názory nesouhlasí, nicméně mě respektuje.
Od té doby, co se nechala očkovat jsem na ní pozorovala změnu. Známá začala mít velmi špatné nálady a úplně ztratila chuť k životu. Nic se jí nechce, nic ji nebaví, je neustále otrávená. Nenapadlo mě to spojovat s očkováním ale včera se seběhly dvě věci.
Navštívila jsem tu známou. Jsem člověk plný energie, ale hned, jak mi známá otevřela, dostala jsem doslova energetickou facku. Prostě hned ve dveřích mi odešla veškerá energie a radost. Moc jsem nad tím nepřemýšlela, prostě jsem si řekla, že známá má blbou náladu, tak si to na mě taky sáhlo.
Jenže pak jsem šla na návštěvu za mámou. Ona VÍ a očkovat by se nenechala ani pod nátlakem. A tak se mě zeptala: „Jak se má M. po očkování?“
A v tu chvíli mi to v hlavě všechno secvaklo. „Špatně.“ řekla jsem. A najednou jsem si uvědomila, jaký pocit mám z té známé. Ona je mrtvá. Opravdu není jiné slovo, které by to definovalo lépe. Ona chodí, mluví, dýchá… Ale je prostě mrtvá. Nejde z ní žádná energie. Nic. Zombie.
 
To poznání mě dost zasáhlo. Můj přítel se bude muset nechat očkovat, jinak přijde o práci. On je úžasný člověk, mám strach, že očkování ho zničí :(

❋❋❋

❋ Uz niekolkych ludi som musela po ockovani davat doporiadku. Boli tam zavazne problemy (okrem fyzickych negativnych prejavov) a podarilo sa mi dat ich do harmonie, napojenia, cistoty a stavu zdravia.

Taktiez ma kontaktuju ludia, ktori maju termin na ockovanie (zvycajne kvoli pragmatickym dovodom ako je praca a cestovanie) a dokazem ich prenastavit takym sposobom, aby po zasahu ockovacimi latkami a vsetkym, co vakcina obsahuje, nedoslo k destrukcii a roznym poskodeniam na akejkolvek urovni.

Dakujem najvyssej voli, ze je mi umoznene takto ludom pomahat, ci klientom, sebe aj mojim najblizsim.

S laskou a uctou, ak ktokolvek potrebuje moju pomoc, treba sa mi ozvat.

Zuzana Lumina

❋❋❋

❋ Dobrý den Ramano, chtěla bych reagovat na váš článek týkající se vakcinace… Už jsem též dříve s kamarádkou toto téma řešila a varovala před vakcinací. Odpovídá to nejen vašemu energ. nákresu, ale i komentářům u příspěvku. Přikládám vám svůj příspěvek z Fb stránky… O energiích, které cítím z očkovaných by se též dalo povídat… Odkaz na váš článek sdílím i u sebe na webu i FB.

https://www.facebook.com/realitytvoreni/posts/116685603596196

NÁSTROJE VZESTUPU A PÁDU Jak jistě víte, stále více slyšíme z informačních zdrojů informace, které se týkají vakcinace obyvatel, digitalizae a zavádění nových technologií jako jsou 5G sítě,“ intuitivní“ ovládání různých přístrojů jako jsou chytré telefony, chytré domácnosti, chytrá auta, čipování, atd. Zdá se to být již dokonalé scifi, ale konspirační teorie se stávají čím dál více pravdou. Tak jsme se tentokrát zaměřili na to, jak nás tyto vymoženosti dnešní doby „posunují“ v evolučním vývoji . O žádném posunu a vývoji se však hovořit nemůže. Jedná se spíš o absolutní debilizaci lidstva, které se tak stává odpojené od Zdroje a zavřené do umělého sarkofágu a obestavěnou betonovou zdí. Lidstvo je již neschopné samostatně myslet a samo se ještě za živa pohřbívá. Je to smutná podívaná, ale pravda již nelze přehlížet. Pokud si někdo naivně myslí, že se ho to netýká nebo nemůže dotknout, je to samozřejmě jeho rozhodnutí, které dříve nebo později bude mít své následky. Celé věky věků jde o moc a nadvládu temných entit z negativních světů nad člověkem. K tomu jim slouží zmanipulovaná lidská DNA. Proto se v různých časoprostorech prováděly výzkumy na lidských bytostech v uzavřených laboratořích, a jejichž výzkumy sloužily k ovládání člověka. Není tomu jinak ani v této době. Podívejte se tedy na zakreslené energetické kresby toho, jak působí vakcinace a digitalizace na člověka, na rozdíl od intuice a telepatie, která je nám Bohem daná a přirozená. Z kreseb je patrné, jak se chová vakcinace v těle nebo jak působí vliv 5G sítí na lidské bytosti. Jde o naprosté odpojení od Zdroje a všech jeho živých vyšších forem vědomí, odpojení od PM a JK a našeho Kristovského Vesmíru. Na rozdíl od intuice a telepatie, která nás přivádí do vyšších stavů vědomí, zažehnutí Božské jiskry v nás a napojení na Zdroj našeho prvotního Stvořitele. R. + I.Reality Tvoření

Může jít o ilustraci svrchní oblečení
Není k dispozici žádný popis fotky.

❋❋❋

Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Jirka

Ahoj všem. Člověka po očkování jde dát do pořádku až na podle mne na jednu věc. Vakcinace mění DNA. A to je božská energie. Jak ji chcete opravit? Podle mne existuje v tomhle případě jediná cesta. Požádat Stvořitele o novou božskou DNA.

doc D.Puchnarová, ak mal.

je mi to divné, kolik se toho namluví a  kolik představ se vytváří kolem očkování- pro mne je to neúměrná a přehnaná reakce i ztráta času !!!!!!

Katka

Zdravím zde všechny. Pokusím se krátce přispět,protože tomu ještě nerozumím,co se ode mne vlastně chce. Podobne pocity jako Jitka mám také. Stále si říkám,že to je moje a chci s tím něco dělat,upřímně mi nic nejde a ani vlastně nemám sílu cosi vyvinout,protože mi připadá,že je vše k ničemu. Pracuju jako kosmetička a práce s tělem a komunikace mě velice baví a naplňuje. ALE jakmile se oficiálně otevřely provozovny, tak začaly vítězoslavně chodit lidi,že už můžou, že už jsou očkováni. Říkala jsem si Ok,respektuju,dál neřeším. Jenže moje práce se mi změnila,říkám si-tak holka,Ty je nebudeš moct dělat,to nedáš! Nejde mi se napojit….dobre nejsou tam kvůli tomu,ale kvůli pleti😀,proste… Číst vice »