REGRESNÍ TERAPIE

REGRESNÍ TERAPIE

Je mnoho těch, kteří jen prohlubují svou minulost. Utápí se ve svých dávno prožitých situacích a procházejí jimi stále dokola, aniž by pochopili jejich význam. Tvoří tak opakovaně děj, který měl být vyčištěn. Neustále prožívají to, co mělo být uzdraveno. Dokud nezískají odvahu se svým démonům postavit, nevyjdou z koloběhu bolesti a utrpení.

A přitom je tak snadné se uzdravit. Stačí se jen naposledy podívat a poznat příčiny a následky své bolesti. Bolest pak zmizí a před námi se odkryje nová cesta, kterou jsme předtím, díky své zaslepenosti, nedokázali vidět.

Ať věříme v minulé či paralelní existence a v to, že ovlivňují náš současný život, nebo považujeme vzpomínky, které nepatří do našeho současného života jen za výplod své fantazie, jedno je jisté – v našem nitru jsou uloženy informace, které, ať už pocházejí odkudkoli, ovlivňují náš současný život.

Není vůbec důležité, zda věříme, že jsme určité dávno zasuté události skutečně prožili. Důležité je, že je naše podvědomí považuje za skutečné a na jejich základě vyhodnocuje a upravuje naše reakce v současném životě a my jsme díky tomu nešťastní, bezmocní, ustrašení, nemocní, cítíme k někomu nenávist či ho slepě milujeme, bojíme se, že nás opustí, zklame, zraní…

Otázkou je, zda je vůbec možné se takovýchto „bezdůvodných“ reakcí či fyzické a psychické bolesti nějak zbavit?

Z mé zkušenosti vím, že to možné je. Vyžaduje to ale odvahu ponořit se do svého nitra a jít k příčině těchto bolestí.

Naše mysl se tomu ale snaží nejrůznějšími způsoby zabránit a pokouší se nás přesvědčit, že je to nebezpečné. A tak spousta těch, kteří došli k závěru, že se svým životem chtějí něco udělat, nikdy nenajdou odvahu k poslednímu kroku a raději se trápí a v tichosti trpí.

Cesta do našeho nitra ale ve skutečnosti není vůbec nebezpečná.

Naopak je plná překvapení, radosti a úlevy. Pokud o to skutečně stojíme a překonáme počáteční obavy, dostaneme odměnu ve formě pochopení a smíření. Zbavíme se psychické a fyzické bolesti, strachu, nejistoty a začneme být konečně šťastní.

Zdá se vám to až příliš snadné a neuskutečnitelné?

To záleží jen na vás.

Stačí málo – objevit uvnitř své bytosti místa, která v sobě ukrývají nepříjemné vzpomínky, pochopit jejich souvislosti, vyrovnat se s nimi a tím změnit svůj postoj k nim.

Pokud to uděláme, stane se něco magického – tím, že přestane existovat příčina našeho utrpení, není najednou ani žádný následek.

Právě došlo k vyléčení části naší bytosti.  Naplní nás pocit štěstí a úlevy – jedna temná kapitola našeho bytí byla uzdravena a my jsme připraveni vstoupit do nové etapy svého života.  

Chtěli byste zjistit, co jste si s sebou z minulosti přinesli, v jakém stavu je váš energetický systém, či co vám brání mít harmonické vztahy s druhými a necítíte se na to, projít regresní terapií? Pak spolu můžeme nahlédnout na stav vašeho energetického systému a karmické zátěže, pročistit vše, co se v dané chvíli ukáže a nastavit váš energetický systém do optimální podoby.

Máte pocit, že by vám regresní terapie mohla pomoci, ale chtěli byste nejdříve vědět, jak vůbec probíhá a zda vám bude vyhovovat?

Můžete se podívat na ukázky, které jsem pro vás se souhlasem svých klientů natočila:

PODÍVAT SE NA UKÁZKU Z REGRESNÍ TERAPIE

Chcete si přečíst příběhy z regresní terapie? Najdete je ZDE.

Jak regresní terapie probíhá?

Na začátku sezení spolu probereme to, co vás trápí a s čím byste potřebovali pomoci. Dohodneme se na společném postupu a určíme, na čem budeme pracovat nejdříve. Vysvětlím vám, jak bude terapie probíhat a co máte dělat. Po celou dobu budu sledovat každý váš krok a povedu vás k pochopení a uzdravení příčin vašich potíží.  

Během sezení často zpracovávám i náhled na vaši karmickou zátěž, který nám ukáže nezpracovaná traumata či situace, která je třeba pročistit, vztahy s druhými, které je třeba pochopit a uzdravit, strachy, kterým je třeba se postavit.

Z náhledu na naši karmickou zátěž vidíme, co je třeba řešit nejdříve a s čím je možno počkat. Je to vlastně diagnostický nástroj, který nám ukazuje nejvhodnější cestu k uzdravení naší bytosti.

Při regresní terapii používám metodu HRT (Hlubinná regresní terapie), která se mi velmi osvědčila. Je to velmi jednoduchý, a přitom účinný postup, během kterého si skrze asociace vybavujete stále hlubší události, které jsou příčinou vašich dnešních potíží.  Když si určitou událost vybavíte, pomohu vám ji pochopit a zpracovat tak, aby již neměla sílu vás ovlivňovat. Stane se z ní pouhá vzpomínka bez možnosti mít nad vámi jakoukoli moc.   

Během terapie zůstáváte ve vědomém stavu. Jste hluboce soustředěni a ponořeni do svého nitra. Dokážete si tak vybavit informace, uložené uvnitř vaší bytosti, ke kterým jindy nemáte přístup. Díky tomu si prožité zážitky pamatujete a můžete s nimi dále pracovat a vracet se k nim.

Pokud si to budete přát a bude vám to umožněno, můžete se v průběhu terapie spojit s vyššími bytostmi a požádat je o radu či pomoc. Tato setkání bývají velmi obohacující a inspirující a často během nich obdržíme odpovědi, které již dlouho hledáme.

Jak dlouho regresní terapie trvá?

Pokud se rozhodnete pro regresní terapii, udělejte si na ni dostatek času, abychom mohli dokončit vše, co rozpracujeme. Obvyklá délka sezení bývá 1-3 hodiny. Může ale nastat situace, kdy si vybavíte událost, kterou budete zpracovávat déle než obvykle. V tomto případě je nutné pokračovat až do jejího úplného vyčištění.  Pokud byste museli odejít v určitou dobu, musíme s tím proto od začátku počítat a terapii včas ukončit.

Jak se na regresní terapii připravit?

Promyslete si, co chcete řešit, či co vás trápí a chtěli byste to změnit. Klidně si vše sepište, abyste nezapomněli na něco podstatného. Čím více mi toho na začátku o sobě řeknete, tím lépe vás pak budu moci provázet.

Je důležité, abyste před terapií nějakou dobu neužívali látky, ovlivňující psychiku (drogy, psychofarmaka, ap.). Vaše mysl by byla roztěkaná, nedokázali byste se soustředit na průběh terapie a neměli byste z ní takový užitek.

Po skončení terapie bude vše ještě nějakou dobu doznívat a je dobré, když budete mít dostatek času vše v klidu zpracovat.

Jaká je cena?

❁ Cena je 800,- Kč za 1 hodinu. Platíte za každou ukončenou ¼ hodinu.

Sezení obvykle trvá 1 – 3 hodiny (za tuto dobu většinou zvládneme probrat a pročistit vše, co je třeba). Záleží jen na vás, co chcete řešit a do jaké hloubky se chcete ponořit.

Pokud se sezení protáhne, je maximální cena 2400,- Kč. Když tedy překročíme dobu 3 hodin, dále již nic neplatíte.

Úhradu provedete až po našem sezení (hotově nebo převodem na účet).

Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci a rádi byste tuto terapii podstoupili, napište mi. Určitě najdeme řešení.

Kde terapie probíhá?

Navštívit mne můžete v mé kanceláři v Praze – Chodově (8 minut pěšky od stanice metra Chodov) .

Pokud nemůžete přijít osobně, je možné setkat se online – v tomto případě se spolu nejdříve spojíme přes videohovor a probereme, s čím potřebujete pomoci či na čem chcete pracovat. Během tohoto setkání zjistíme, jak se na sebe dokážeme napojit a zda bude možné provést regresní terapii na dálku (většinou to možné je a přínos z takovéto formy regresní terapie je stejný, jako kdybychom spolu seděli v jedné místnosti). Pokud vám bude tento způsob vyhovovat, domluvíme se na dalším postupu.

Chcete si domluvit sezení? Napište mi a já vám nabídnu nejbližší volný termín:

    Komentáře jsou uzavřeny.