AKTUÁLNÍ SITUACE

AKTUÁLNÍ SITUACE

Procházíme obdobím nebývalých změn.

Mnoho bytostí se zrodilo do této doby s určitým záměrem:

  • prožít a pochopit transformační proces
  • povznést svou mysl, tělo i duši na vyšší energetickou a duchovní úroveň
  • pomoci druhým s tímto přechodem

Pojďme tedy společnými silami pochopit, kam směřujeme a dodat sílu těm, kteří ještě hledají správný směr.

Níže najdete přehled toho, co mi bylo dovoleno uvidět a sdílet. 

Uvítám také vaše postřehy či vysvětlení – díky nim uvidíme dále. Můžete je napsat do komentářů v dolní části této stránky.

❂❂❂

23.1.2023

Také cítíte tu nevyrovnanost, která je všude kolem nás? Právě zažíváme stav, kdy silně převládá určitá forma energie nad ostatními. A tím, jak stále sílí, k sobě přitahuje ještě další podobné. Jakoby to z lidí vytahovalo vše “temné” – a to se projevuje na jejich chování, emocích, náladách. Mám z toho pocit, že až tato síla dosáhne určité úrovně, sama sebe zničí. Je otázka, zda se tomu postavit a snažit se tuto nerovnováhu vyrovnat spojováním energie z opačného spektra, nebo nechat tento extrém sám sebe zničit.
Je nás mnoho, kteří jsme tu právě kvůli tomuto procesu. Nevím, jak ostatní, ale já zatím nevím, co dělat. Snad se zatím snažit co nejvíce poznat a pochopit onu převládající část, abychom ji třeba časem, až bude ten správný okamžik, dokázali rozpustit, oslabit a nastolit znovu harmonii?

Kam směřujeme? Možné varianty naší budoucnosti

2.11.21

Hledáte odpovědi na otázky „Co se vlastně děje?“ „Proč nás tak nutí do vakcíny?“ „Jaká je před námi budoucnost?“ „Musíme teď něco udělat, abychom vše zvládli?“

Možná je najdete ve velmi zajímavém shrnutí toho, čím teď procházíme a kam nás to může dovést – CELOU ÚVAHU SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE

19.11.21

Tato doba je skutečně výjimečná – máme totiž možnost být svědkem zániku starého světa a zrození dvou zcela odlišných realit.

Vím, jak důležité je nyní propojovat se, spolupracovat a společně vkládat energii do toho, co právě vzniká. Vytvořila jsem proto prostor pro ty, kteří si uvědomují výjimečnost toho, čím procházíme a mají silný pocit, že se mají do tohoto procesu zapojit.

TVOŘÍME “NOVOU ZEMI” ✿pracovní skupina✿

17.11.21

KDO NESE VINU? TEN, KTERÝ NÁS PŘINUTÍ SE OČKOVAT NEBO TEN, KTERÝ SE NÁTLAKU PODROBÍ?

Pokud jsme donuceni podrobit se cizí vůli, která může ohrozit naše tělo či duši, jsme za následky svých činů zodpovědni my, nebo ten, který nás k tomu donutil?

Mám pocit, že vina je na obou stranách.

Ti, kteří druhé přinutí přijmout do svého těla látku, nesoucí v sobě program zotročení a manipulace na fyzické úrovni a zpomalení duchovního vývoje na duchovní úrovni, si s sebou ponesou nesmírnou zátěž, která bude ovlivňovat jejich další existenci.(Nechtějte vidět, čím budou muset projít, aby toto odčinili. A nevadí, že i oni jsou možná manipulováni. Každá bytost toto může zastavit.)

A ti, kteří podlehnou, či uvěří, přijmou energii, která je uvede do reality poroby a nesvobody. Tuto energii lze ale zpracovat a pročistit mnohem snáze a dokonce ještě v tomto životě. Nic tedy není ztraceno – pokud si uvědomí chybu, které se dopustili a pochopí, že se musí postavit těm, kteří na ně činí nátlak, může dojít k úplnému uzdravení těla i duše.

14.11.21

Děje se něco velmi zásadního. Vzniká realita, která po všech vyžaduje naprostou poslušnost a oddanost. A ti, kteří nejsou ochotni se tomu přizpůsobit, z ní budou nakonec vyloučeni.

Zdá se, že je nejvyšší čas vytvořit ještě další realitu, ve které budou moci žít ti, kteří chtějí něco jiného…

Na internetu jsem našla úvahu, která přesně vystihuje, co se teď děje: „Oni se rozhodli „vyčlenit nás ze společenského života“. Vystrčit na okraj… už to chápete ? Nepatříme k nim ! Jsme mimo…OUT ! A já za tohle děkuji. Díky tomuhle všemu jsem si uvědomil, že ačkoliv celou tuto společnost vnímám jako nemorální a zvrácenou, sám respektuji její pravidla a podílím se tak na jejím chodu. A teď konečně cítím volnost. Byl jsem vyloučen ! A jako vyloučený, respektuji jen vlastní pravidla. Společnost už mě nezajímá, tak jako nezajímám já ji. Byl jsem odvrhnut, ale zároveň zbaven okovů. Je čas budovat společnost novou. Ta původní, označená textilem poslušnosti mě prostě nezajímá, včetně všech jejích zákonů a pravidel. Nemůžete porušovat pravidla společnosti, do které sami nepatříte. Nejsou to totiž vaše pravidla.No není to krásný pocit ? Uvědomit si krásu světa, do kterého skutečně patříte ? Vystupte také z davu a pojďme spolu budovat lepší svět. Navzájem si pomáhat, navazovat nová přátelství a vztahy. Na ten starý svět se nezlobte, ani s ním nebojujte. On tu není pro nás, byli jsme vyloučeni“ 🙂Butch Hudson

🍀Pojďme tedy vytvořit svůj nový svět.💜

A jak to udělat? Myslím, že to někde v hloubi své duše víme. Jen si na to vzpomenout…

Je čas na tom začít aktivně pracovat. Tuším, co je třeba udělat a budu ráda, když se ke mě někteří přidáte a společně se staneme tvůrci světa, který už teď máme ve svých srdcích.

7.11.21

Brzy bude změna velmi patrná. Ještě je čas – trocha času pro ty, kteří váhají, na kterou stranu se přidat!

Ti, kteří se už rozhodli (a učinili tak velmi dávno – většinou ještě před svým zrozením do tohoto světa), už začínají tušit, co mají dělat.

Oni na vás nemůžou. A oni to ví. Nic s vámi neudělají. Ví, že jste pro ně nedotknutelní.

V okamžiku, kdy by byla vakcína povinná, přenese se zodpovědnost na ty, kteří toto rozhodnutí učinili. To ti, kteří rozhodnou za druhé, uzavřou smlouvu. A ponesou i následky svého rozhodnutí.

31.10.21

Střípky informací přicházejí ke každému z nás postupně, abychom je mohli vstřebat a pochopit, jakým směrem máme pokračovat. Ráda se s vámi podělím o další z nich:

„Vnímáš tu změnu? Uvolnil se prostor pro další realitu. Teď už lze tvořit nový svět. A nebo uchovat ten starý.

Je to na každém z vás. Teď se světy mohou rozdělit.

Ti, kteří stvrdili „podáním ruky“ dohodu o zachování starého světa, si zvolili pokračovat po určité linii.

A ti, kteří jsou dosud volní, si mohou vytvořit novou cestu.

Každý po ní může jít sám. Pokud se ale dá dohromady více bytostí a půjdou společnou cestou, může se vše velmi urychlit.

Pro ty, kteří si teď zvolili pokračovat v původní cestě a časem pochopí, že už jim nevyhovuje a že chtějí pokračovat jiným směrem – DOHODU JE MOŽNÉ ZRUŠIT

25.10.21

Včera jsem zažila zvláštní pocit, který se mi od té doby neustále vrací.

Nějakou dobu jsem měla pocit, že se blíží doba, kdy opustím tento svět. Cítila jsem určitou lítost, ale zároveň mne překvapilo, že mne zde vlastně skoro nic nedrží. Jasně jsem si uvědomovala, že to nové bude mnohem lepší než to, co opustím. Ten pocit se dá přirovnat k tomu, když se chystáme na cestu, kterou jsme si vysnili, ale i přes to, že se na ni nesmírně těšíme, nechce se nám opustit to, co nás dosud omezovalo a kde jsme byli většinu času nešťastní. Tento zážitek v nás může evokovat pocit smrti, smutku a opuštění nejbližších.

Co když nás ale odkazuje jen na další krok naší cesty, který ale budeme moci udělat až v okamžiku, kdy pochopíme, že je nutné opustit určité vzorce a představy, které nám nedovolují vidět to, co už vlastně existuje?

Možná, že stačí udělat už jen jediný krok – opustit starý a nefunkční systém, který se nám hroutí před očima a dovolit si začít vidět to, co právě začíná vznikat…

18.10.21

Nové ochránce našeho růstu vnímám u různých lidí stále častěji. Mám z toho ohromnou radost. Jakoby se něco zlomilo a mi se konečně mohli svobodně rozhodnout pro cestu, která je v souladu s naší duší.

Níže si můžeme přečíst, co se mi o těchto bytostech dosud podařilo zjistit:

OCHRÁNCI NAŠEHO VZESTUPU

11.10.21

Dnes jsem si všimla velmi zvláštní věci, kterou jsem nikdy předtím neviděla – v těsné blízkosti několika lidí jsem zpozorovala vždy jednu opravdu velkou bytost (kolem 3 m výšky), každá z těchto bytostí měla jinou vibrační úroveň (kdo vidí vibrace jako barvu, pak mají tyto bytosti u různých lidí různé barvy).

Zatím se mi podařilo zjistit, že jde o ochránce těch, kteří mají v současné době projít určitou energetickou a později i fyzickou změnou.

Tito ochránci jsou silné a mocné bytosti, jejichž cílem je chránit ty, u nichž právě dochází k přeměně jejich energetického systému. V této době můžou být velmi zranitelní, a tak je třeba je chránit před těmi, kteří by se mohli snažit jim v této změně zabránit.

Jakmile určitá část lidí touto změnou projde, bude možno ovlivnit zbývající část těch, kteří jsou na tuto změnu již připraveni.

A možná že právě toho se určitá skupina „lidí“ tak bojí…

PŘEMĚNA NAŠEHO TĚLA JAKO SOUČÁST EVOLUCE?

8.10.21

Zdá se, že právě začalo rozdělování našeho světa do dvou paralelních realit.

DVĚ REALITY? DALŠÍ ÚČINKY SPÁSNÉ VAKCÍNY

Byl překročen počet probuzených, potřebných k vytvoření dalšího paralelního světa.

Od tohoto okamžiku je proto nesmírně důležité věnovat zvýšenou pozornost nastavení své mysli i svého srdce…

JAK SE OCHRÁNIT? PROČIŠTĚNÍ A NASTAVENÍ ENERGETICKÉHO SYSTÉMU

Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
57 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní

ako sa da pomoct tym co vakcinu dostali,dalsie uz nechcu???

jirik

DR. Ricardo Delgado z La Quinta Columna spája nanotechnológiu s oxidom grafénu „vakcíny“ s Veľkým resetom: agendou transhumanizmu. Viac svetla na ‚La Quinta Columna‘.
DR. Ricardo Delgado, slobodomurár, a jeho tím vo výbušnom odhalení koncom júna, začiatkom júla 2021 odhalili, že toxická chemická látka oxid grafénu je obsiahnutá vo vakcínach COVID. Na to nadviazalo niekoľko ďalších lekárov a informátorov z celého sveta, ktorí tieto zistenia potvrdili.
přepis videa
https://vitazstvosvetla.org/oxid-grafenu-dokaze-mapovat-nas-mozog-a-zbierat-informacie-ako-su-spomienky-myslienky-vnemy-emocie-alebo-pocity/

jirik

Plne zaočkovaní proti COVID-19 vylučujú grafén a infikujú neočkovaných

https://www.biosferaklub.info/plne-zaockovani-proti-covid-19-vylucuju-grafen-a-infikuju-neockovanych/

nekdo

globální meditace za mír

20 březen v 18:11 (pokud počítám správně časové zóny, je to původně v časové zóně USC, v té to je v 11:11)

https://theconsciousresistance.com/freedom-cells-global-synchronized-meditation-collective-prayer-for-world-peace/ (anglicky)

nekdo

Pošlu opět pár odkazů v angličtině..

https://greatawakeningreport.com/the-great-awakening-map/ (mapy pojmů)

https://thegreaterreset.org/ („anarcho-hipíci“ si připravují alternativu ke směru vývoje, na který tlačí velké technologické firmy)

Poustevník

Myslím, že fyzická realita na zemi může být jen jedna..a tato realita ovlivňuje svými energetickými procesy bohužel i astrální prostředí na zemi,desítky metrů pod zemí i nad zemí. Pokud vývoj na Zemi půjde díky nebezpečným technologiím a znečištěním dále dolů,nezbude bytostem světla než jí postupně opustit,což se již zřejmě děje delší dobu. V tomto ohledu jsou velmi výmluvné knihy Margot Ruis, Bytosti přírody I a II. Nemyslím si, že se reality nějak rozdělí, spíš je to buď a nebo..ale tento proces může ještě dlouho trvat, z pohledu jednoho života. Druhá věc je individuální cesta každého z nás..jestli bude dále pokračovat zde, nebo někde jinde..

jirik

doporučuji shlédnout poslední díl Matrixu – Matrix 4 je na ulozto.cz včetně českých titulků. Kdo neviděl předcházející díly, je potřebné shlédnou i ty předchozí díly.

nekdo

Věci, co se dají přehlédnout: Je tam bytost, existující mimo čas. Což je koncept, který krásně zapadá do světa H.P.Lovecrafta. Děj je postavený na sebereferenci. To je důležitý koncept jak v okultismu, tak v matematice. Neo je posunutej do role rebela-tvůrce, prosakuje tam postava jiné hercovy role, Johnnyho Silverhanda. Citát: Viděl jsem, jak korporace… přeměnily Night City na stroj poháněný zdrcenými dušemi lidí, rozbitými sny a vyprázdněnými kapsami. Korporace dlouho ovládaly naše životy, braly hodně… a teď jdou po našich duších! … Vyhlásil jsem válku ne proto, že by mi kapitalismus byl trnem v oku, nebo z nostalgie po minulé Americe. Tato válka je válkou lidí… Číst vice »

Niekto

Kvetoslava Minárika sa oplatí si prečítať, je odpoveďou na dnešnú dobu.

Jara

Mě osobně z toho bylo kdysi dost špatně. K.Minařík psal o tom, že jediným smyslem života je spáchat sebevraždu a to hlavně tu duchovní. To by znamenalo uvést jak ducha tak duši tak i tělo do stavu rozkladu.

A jinak je jeho dílo celkem protkáno vzájemným osočováním prvorepublikových československých okultistů. Podle mě magie a mystika jsou dvě strany jedné mince, stejně tak jako kvalita a kvantita. A za první republiky proti sobě řevnili „magické“ a „mystické“ spolky.

I přes tohle všechno K.Minařík psal občas zajímavé a inspirující věci. Už v jeho době pochopil, že kolektivní průchod lidstva zkouškou nazývanou poslední soud není možný a každý musí projít sám za sebe.

Last edited 1 rok před by Jara
nekdo

Tahle výzva k meditaci se nyní šíří i českým internetem, tak přeposílám odkaz: https://www.cestyksobe.cz/aktivace-bozskeho-zasahu-21-12-2021/45790 Sice mám k tomu ze svého lehce skeptického pohledu výhrady, připojování se ke galaktickému slunci mi připadá jako strkání prstů do elektrické zásuvky, ale stejně tohle video sdílím. Lidi by před sjednocováním vědomí s dalšími měli podle mě na prvním místě sjednotit svoje vlastní vědomí. Jinak to co dělají je spíše fantasie. Jsme odmala cvičení, abychom odštěpené části vlastního vědomí vnímali jako jiné bytosti a byli s těmito bytostmi buď v nekonečném konfliktu, nebo v nekonečném uctívání. Měli bychom nejdřív jak pravil Jung, učinit z nevědomého vědomé. Nechci být něčí učitel, prostě to píšu pro… Číst vice »

Jára

Varovná červená kontrolka se mi rozsvítí, jakmile ve videu začnou navrhovat udělat událost na Facebooku a hlavně SDÍLET. To znamená, že CIA bude okamžitě vědět, kdo se na tohle nechal nachytat. Vypadá to skvěle, ale jako taková past. A proč píšu past, psychika pravých lidí není toho schopna a lidé si vytvoří kolektivní halucinaci – přesně jak píšete je to fantasie. Připojit se ke galaktickému Slunci je náročnější, než k tomu našemu. A naše Slunce transformuje energie jádra galaxie a posílá je i nám nepřímo. Přesně jak píšeš – lidé by měli zapracovat na vnitřním sjednocení. Potom kultivovat svoji duchovní podstatu a teprva nakonec možná. Přečtěte si, co… Číst vice »

nekdo

Takže spolu dost souhlasíme. Nad tím přijmutím negativní energie jaká je se ještě zamyslím.

Aktuální situace s vakcínama je tragédie. Lidi dovolili politkům a výrobcům vakcín, aby se tyhle vakcíny začaly široce používat. A dovolili jim to proto, že si představují, jak je svět hezký a lidi hodní a mají vůči negativnímu slepou skvrnu. Jak u sebe, tak u druhých. Což je samozřejmě důsledek toho že na sobě nepracují, jak píšete.

Ano, lidi pálí věci fialovým paprskem. Někdy mluví o „fialovo-růžovém plameni“. To druhé je odkaz na vedlejší méně známou čakru, kterou si cení tantrici.

Niekto

Nedostatok kritického myslenia a naivné rojcenie o tom akí sú všetci ľudia dobrí, končilo vždy zle. Nestrácajme zdravý sedliacky rozum. Niekomu ide vždy len a len o peniaze, stále ich mať viac a viac. Politici majú väčšinou veľmi zlú karmu.

Jara

K té slepé skvrně: Kdysi nám mistr na sebeobraně vykládal o knize Zapomenuté transporty – do koncentračních táborů. Lidé jeli do koncentračních táborů dobrovolně, protože jejich mysl nedokázala pobrat tak strašné zlo, které se tam dělo. A mysleli si, že to bude nějaký pracovní tábor. Růžové brýle jim spadly až když byli za ostnatým drátem a nebylo cesty zpět. Stejně tak o 100 let později s „vakcínou“. Lidská mysl, pokud není trénována mentálním cvičením, nedokáže vůbec pobrat, že by farmaceuntické firmy dokázaly do lidí píchat neotestované svinstvo s nedohlédnutelnými škodlivými následky a nezáleželo jim na životech lidí. Opět po napíchání několika dávek není snadné cesty ke zdraví… Číst vice »

jirik

1802 Michael – bojovníci světla Sharon Steward Jsem archanděl Michael a přináším své týdenní poselství pro členy skupiny Andělský bojovník. Zlá agenda byla zavedena a nadále je zaváděna. Zajímá vás, co se s tím dá dělat. Toto je to, co s tím můžete udělat. Posílejte své láskyplné energie do světa, do míst, která si přejete vidět, jak se vymaňují z temnoty. Jak zjišťujete, na vaší planetě se nyní odehrávají různé úrovně zla. Některé oblasti dosáhly většího pokroku v odrážení temné agendy, jiné nikoli. Žijete v oblasti, ať už je to země nebo město, kde žijete z nějakého důvodu. Důvodem je to, že vaše energie je pro tuto oblast nejvhodnější k odražení… Číst vice »

jirik

dostala se ke mě informace, že se v očkovacích centrech nacházejí vojáci, kteří očkují zájemce o vakcíny. Ví někdo něco bližšího!?

nekdo

Říkalo se, že armáda bude pomáhat doktorům, ale to je tak asi všechno, co k tomu vím.

Můžu se zajít kouknout do očkovacího centra co mám kousek od domu. Občas tam chodím koukat od doby, co Ramana zveřejnila ten článek s vlivem očkování na auru. Oni tam ti čerstvě očkovaní sedí na židlích jako ve výloze a koukají ven, tak já si stoupnu před tu výlohu a koukám zase na ně. :)

jirik

Ve středu ráno v Praze začali očkovat děti ve věku od 5 do 11 let, píše ČTK. Jedním z prvních center takového očkování byla Fakultní Thomayerova nemocnice. Mluvčí této nemocnice Petr Sulek sdělil, že k očkování byly hned první den registrovány desítky dětí.
Vakcíny pro děti, které mají třetinu síly ve srovnání s přípravkem pro dospělé, byly v úterý dodány do nemocnice. Další očkovací centra pro děti otevřou své brány ve čtvrtek, kdy také dostanou očkovací látky.
Sulek uvedl, že dopoledne bylo na očkování registrováno asi 40 dětí, a také pojmenoval dobu, kdy se očkování běžně provádí. Další termín bude podle něj příští středu.
https://cz.sputniknews.com/20211215/v-praze-zacali-ockovat-male-deti-16865720.html

nekdo

Byl jsem se kouknout tady v Praze v očkovacím centru v lidojemu. A žádné vojáky (=lidi v uniformách) jsem tam neviděl. Ale přímo do toho prostoru kde očkují není zvenku vidět (je to prostor ohrazený dřevěnou stěnou, takže jsou vidět všichni okolo, ale přímo ti očkující ne). Bylo tam teď večer jen pár lidí, viděl jsem tam po očkování čekat asi 10 mladých a 1 důchodkyně. Z lidí nad as 25 let tam byla jen ta důchodkyně. Celkový dojem je takový, že to je navržené jako stroj na očkování. Ale vymyšlený tak, aby lidi měli dobré pocity, když tam jdou. Co se s nima začne dít potom, to… Číst vice »

jirik

Milí přátelé,
rádi bychom vás v souvislosti s Malou Duší K – o aktuální studii s Milanem Calábkem 4.11.2021 ze 4. 11. 2021 (ke shlédnutí zde: https://vimeo.com/642628218) ještě upozornili i na další studie, jejichž autoři dospěli k obdobným závěrům. Jednou z nich je například i americká studie, kterou badatelé z university v Pittsburghu publikovali už v létě minulého roku.
https://www.divadlokampa.cz/aktualita/aktualizace-k-dusi-k-s-mi

jirik

Dnešné video sa pod mottom z Knihy Múdrosti Perúna venuje niektorým pravdepodobným detailom prechodu Zeme pod Priestor Zlatého Vѣku.

https://www.tartaria.sk/zaklady/energie-zivota/735-ohen-odplaty
53 minut

jirik

VIDEO KRÁTKE OPLATÍ SA TO VYPOČUŤ JE TO LEN NAOZAJ PRAVDA ĽUDIA
https://www.facebook.com/groups/277017803475235/permalink/622709782239367/?sfnsn=mo&ref=share

nekdo

david icke, 1994 (anglicky)
https://banned.video/watch?id=6196ac11fdc3e6563c7d7013
(od času 111:50)

jirik

Je to asi dva dny, co zemřel nedobrovolnou a násilnou smrtí mladý německý doktor chemie, Dr. Andreas Noack. Byl to naprostý odborník na grafen a jeho odrůdy, snad jediný člověk této kapacity v celé Evropě. Jeho doktorská diplomová práce pojednávala o změně kysličníku grafenu na hydroxid grafenu. Pracoval jako výzkumný pracovník pro největšího výrobce aktivního uhlíku na světě, v oddělení nových uhlíkových výrobků. Byl to na slovo vzatý znalec grafenu a jeho odnoží, vlastností a použití. Zemřel s největší pravděpodobností proto, že vydal video o tom, co způsobuje grafen, který je přidán do současného očkování. Podle Dr. Noacka, mRNA částice v tak zvaném očkování jsou převážně na odvedení pozornosti od hlavního… Číst vice »

jirik

https://cz.sputniknews.com/20211201/sefka-ek-vyzvala-k-zahajeni-diskuze-o-zavedeni-povinneho-ockovani-v-eu-16703053.html Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová dnes na briefingu uvedla, že v souvislosti se vznikem nové varianty koronaviru, omikron, je potřeba začít diskutovat o zavedení povinného očkování v Evropské unii. Podle ní je v zemích EU očkováno 77 % dospělé populace, zatímco proočkovanost celé populace je 66 procent. To znamená, že až jedna třetina evropské populace nemá vakcínu. To je podle von der Leyenové asi 150 milionů lidí. Šéfka Evropské komise ovšem poznamenala, že jakákoli rozhodnutí o zavedení donucovacích opatření jsou plně v kompetenci členských zemí. „Z toho důvodu mi nepřísluší dávat nějaká doporučení. Ptáte-li se na můj osobní názor, máme tady pandemii a máme také život zachraňující vakcíny,… Číst vice »

Jára

Zeman je figurkou Globálního Prediktora. Ale jen takovým maňáskem s omezenými pravomocemi a znalostmi. Zdraví mu pravděpodobně podlomila vakcína, ale nemám to ověřené. Přes vakcinaci stejně COVID dostal a tak je reklamou na nesmyslnost očkování. Proti GP stojí lokální klany a ty jsou bohužel daleko horší. To jsou všemožní vítači migrantů a eurohujeři. Stínová vláda zvaná GP nepřeje lidstvu žádné dobro. Chce aby jim lidé sloužili. Ale současně nechce aby lidstvo vymřelo chápou že to by byl i jejich konec na této planetě. Naproti tomu lokální elita zbohatlíků nemá vůbec žádné vnímání stability lidstva jako celku a jsou řízeni jen vlastními pudy jako třeba touhou po moci.… Číst vice »

jirik

kdysi jsem na tzv. alternativních webech četl, že trumpovo america fist, je z toho důvodu, že je nejtěžší situace v americe….zajímavé bylo to, že jsem věděl, že nejhůře je na tom evropa/evropský kontinent nikoliv amerika…..
*****
pokud jde o pracovní skupinu https://carokrasna-duse.cz/tvorime-novou-zemi-✿-pracovni-skupina-✿ zatím jsem nedošel k závěru abych se připojil….
*****
kdysi jsem se dozvěděl, že existovaly „síly“, které mě tu chtěly a které mě tu nechtěly…..ale jestli to má souvislost se současným děním netuším…

jirik

sice zkrácený, ale zajímavý rozhovor – rakouského občana s francouzským novinářem…. Myslím, že som na Vašom účte na Twitteri videl, že ste ukázali obrázok Gezundheitspassu(zdravotného preukazu) z čias nacizmu… Nezverejnil som nacistický Gezundheitspass, to urobil niekto iný. Je celkom zaujímavé, že Gezundheitspass je presne to, čo teraz musíme ukázať, aby sme mohli žiť tzv. normálny život. A ani to nie: platnosť Gezundheitspassu teraz vyprší každý štvrtý mesiac, takže po štyroch mesiacoch musíte absolvovať ďalšie očkovanie, ďalšiu injekciu, a potom ďalšiu injekciu, a ďalšiu… Máte už preukaz s možnosťou predĺženia? Áno, práve v piatok to bolo zavedené: po novom nebude platiť šesť mesiacov, ale štyri mesiace. Takže teraz… Číst vice »

jirik

21 minut o vakcinaci, proč bylo vybráno rakousko pro povinnou vakcinaci,….ne/bezpečnost vakcín,…
https://www.vimo.sk/watch/uyLbOjVsSUekhHS
*****
ivermektin je v české republice registrován pod názvem LOUTOL – nutno ověřit, zda jeho složení a účinky jsou totožné s originálem.

jirik

Kde bolo tam bolo, na jednej malej zemi, kde ľudia chemikálie jedli a namiesto liečenia si nechali ubližovať, zvádzal temný princíp všetkých ľudí. Jeho cieľom bolo človeka zotročiť a zviesť, viac nepotreboval. Keď už pre neho človek nebol užitočný, už sa o neho nestaral. Mal ostré lakte, ľuďom našepkával a posúval im svoje zdanlivo dobré rady. Tí ktorí sa nechali zviesť a podľa toho konali, cítili sa ochudobnení a prežívali vnútornú prázdnotu. Ináč však konať nevedeli a mysleli si, že je to správne.

https://kralicianora.org/2021/11/17/rozpravka-s-rozpravkovym-koncom/

jirik

K tomuto mě něco napadlo:
V okamžiku, kdy by byla vakcína povinná, přenese se zodpovědnost na ty, kteří toto rozhodnutí učinili. To ti, kteří rozhodnou za druhé, uzavřou smlouvu. A ponesou i následky svého rozhodnutí.
*****
Jak je to s těmi co druhé tlačí/přesvědčují a dokonce i úspěšně do COVIDvakcíny – mám na mysli například zaměstnavatele, který to požaduje po zaměstnancích a to buď ústně nebo vnitropodnikovým předpisem! Pokud se zaměstnanec „podřídí“, kdo ponese odpovědnost za to, že má v sobě COVIDvakcínu?!
*****
Povinná vakcína = stanoveno zákonem nebo vnitropodnikovým předpisem. Aspoň dle mého úsudku.

Anonymní

Dobrý den, jak je to ale v případě, že bude vakcína uzákoněna státem k ochraně veřejného zdraví, tak jako např. povinné pásy v autě (používám přirovnání, které zaznívá v médiích). V okolních zemích už tyto kroky zvažují a v Rakousku už právníci ověřují, zda je to v souladu s ústavou. Děkuji za znázornění účinku jednotlivých vakcín, když se na to člověk podívá spolu s příbalovými informacemi k vakcínám, tak opravdu netuší, co si vybrat spíš… Dovolím si ještě druhou otázku: jak se díváte na vakcínu společnosti Novavax, kterou teď dostala k schválení EMA (evropská agentura pro léčiva). Mělo by se jednat o vakcínu obsahující usmrcený virus, tzn. vytvořenou stejně jako běžná očkování doposud… Číst vice »

jirik

třeba o sputniku se říká, že je bezpečný na fyzické úrovni, ale poškozuje astrální tělo
*****
pokud je poškozeno astrální tělo (nebo jakékoliv jiné), je otázkou času než se to projeví ve fyzickém těle…

Jára

Tak přesně na tohle o Sputniku jsem přišel já také. Je skvělé, když se ve svých pozorováních mohu s někým shodnout.

Ještě existuje vakcína Valneva VLA 2001. Tak, jak byla vyrobena, nemá v době destrukční programy. Alespoň dle toho, co se mi podařilo odpozorovat.
Ale stát tuto vakcínu neobjednal a nebude dostupná. I tak je její účinnost sporná. A brát lék nikoliv proto, aby mě vyléčil od nemoci, ale jen proto, aby mě nezabil alternativní povinný lék, je vrcholem zvrhlosti a absurdity. Je to pošlapání Hippokratovy přísahy a takový lékař už není lékařem a padá na úroveň mudr. Mengeleho.

Poustevník

Novax není klasická vakcína obsahující umrtvený virus jako Valneva, je to proteinová vakcína obsahující uměle vyrobený spike protein viru. Vzhledem k tomu, že je to zároveň hlavní virový toxin,bude mít podobné účinky jako genetické vakcíny,které ho vyrábí přímo v buňkách, záleží na koncentraci proteinu,Možná bude o něco méně nebezpečná,ale moc bych na to nesázel. Na astrální úrovni to může působit stejně jako ty ostatní vakcíny. Myslím, že jediná správná volba je žádná vakcína.

Jára

Těch možností uplatnění svobodné vůle je mnohem více. Pokud je něco uzákoněno, ještě to neznamená, že já se nemohu rozhodnout zločinný zákon ignorovat. A všiměte si, že Babišova vláda si ze zákonů také udělala bezcenné cáry papíru. Extrémní situace nastane, pokud k Vám do bytu vtrhne koronagestapo, vykopne dveře, vás srazí na zem a napíchá vakcínou. V takovém okamžiku byl poměr vaší svobodné vůle prakticky nulový. Velmi podobná situace nastane pokud lékař napíchá důvěřivého důchodce, kterému už rozum neslouží. V obou případech jdou veškeré karmické následky za oním lékařem. Pokud Vám hrozí ztráta zaměstnání, tak pořád je to Vaše svobodná vůle se rozhodnout. Každé rozhodnutí… Číst vice »

Lucie

Ráda se připojím k “tvorbě” nové reality, která už bych řekla, že postupně vzniká :). Před rokem jsem měla dost osobní vize, které mě dovedly k přesvědčení, že se jedná o duchovní boj nebo zkoušku a transformaci osobní i celospolečenskou… Věřím, že je to celé krize, která nás posune dál a otevře nám i nové možnosti nás samých, o kterých jsme předtím netušili :).

Anonymní

Dobrý den, zaměstnavatel nemá z pohledu práva vymáhat takový předpis. Zákon je zcela něco jiného, ale takový zákon nemáme. Pokud Vás takto zaměstnavatel nutí, lze se bránit právní cestou. I když je to samozřejmě nepříjemné, pokud se kolem všichni podřídili. V našem týmu je to třeba tak, že z 8 lidí jsou 4 neočkovaní a nechtějí, 1 se nechala, ale už na další nepůjde a další 3 vše mají a chtějí dál. Ale nebavíme se o tom, zatím to nebylo vůbec téma, děláme dál svou práci. Jsem za to velmi vděčná.

jirik

otázkou je, co všechno za požadavky si může dát zaměstnavatel do kolektivních smluv, vnitropodnikových a jiných směrnic…., aby to nebylo v rozporu se zákoníkem práce, pak jsou i další ústavy, státu, práv a svobod, mezinárodní smlouvy a úmluvy týkající se výzkumu, experimentů na lidech,….
*****
Dobrý den, zaměstnavatel nemá z pohledu práva vymáhat takový předpis.
*****
Způsoby, jak dotlačit zaměstnace k očkování, ikdyž sám je proti má zaměstanvatel velmi mnoho….
od agitací, přesvědčování,..až po odebírání prémií pokud se nenechá očkovat; ale většinou se jde cestou motivaci, když se necháte očkovat, dostanete prémie navíc, odměny např.: 500 KČ, volno navíc,…

Jirka

Zodpovědnost ponese z morálního hlediska ten, kdo o této povinnosti rozhodne. Jenže fyzické následky aplikace vakcíny ponese ten, kdo tu vakcínu dostane.

Marký

Hezký den, chci se připojit ke společné modlitbě. Děkuji.

někdo

Říkal jsem si, že pro lidi co vládnou angličtinou sem pošlu nějaké odkazy. Nejsou vyloženě duchovního charakteru, ale třeba to někomu pomůže. Podcast the crowhouse (http://thecrowhouse.com/home.html). Autor je duchovně zaměřený konspirační teoretik, natočil několik filmů, napsal nějaké knihy. Nedávno utíkal z austrálie do mexika před covidovou mafií. Stále sleduje dění v austrálii, doporučuju před sledováním zpráv z austrálie, které ukazuje, deci vína a případně, pokud to nestačí, namazat směsi olejů na příslušné čakry. Austrálie je před námi v opatřeních o několik měsíců napřed (na jižní polokouli mají zimu o půl roku dříve). Film My dinner with andre. https://www.imdb.com/title/tt0082783/ Andre je režisér, co začal objevovat věci přesahující běžnou… Číst vice »

Pavla

Dobry den, mam zajem o regresni terapii.

Lamija

A co kdybychom se společně všichni propojili v jeden čas, každý den, ve společné meditaci a modlitbě, prosbě o pomoc? I když nás není moc, přece jen, v jednotě je síla. A postupně se třeba přidají další a další…

Lamija

Milá Ramano, tohle jsou Vaše stránky, řekněte čas, věřím, že se další připojí. Už to nějak nejde jen nečinně čekat, co se bude dít a přihlížet všemu tomu hroznému dění. Tady už slova nestačí. Prosím, pojďme se propojit!

Lamija

To je skvělý nápad, děkuji za reakci. Napadá mě, že byste nám mohla dát informaci (výzvu) do emailů, stejně jako když posíláte nový článek, kdo se má připojit se připojí. Dnes je mi smutno a těžko na duši, ale tohle mi dodalo světlo a novou energii. Naději! Děkuji, moc se těším!(:

Maia Ja

Rezonujem s Vašim vnímaním. Cítim to tak, že ochranca sme si sami Sebe…..z iných vibracnych úrovni. Esencia každého sa nachádza v každej z vrstiev…vo vrstvách v ktorých sme nadobudli potrebné sa akoby tvorí náš silnejší odtlačok a na chvíľu to vyzerá ako ochranca,ale sme to my sami. Ten odtlačok sa s nami prepojí a ideme ďalej ….. niečo ako matriošky…….ach.. zdá sa,že na popis neviem nájsť správne slová🤷