• REGRESNÍ A PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

O MNĚ

O MNĚ

Vždy jsem měla pocit, že svět, ve kterém žijeme, není jen takový, jaký ho můžeme vnímat svými smysly. Něco uvnitř mé bytosti mi našeptávalo, že k tomu, abychom pochopili, kdo opravdu jsme, musíme proniknout mnohem hlouběji.  

Toužila jsem poznat ono skryté tajemství, které se nám odhaluje v našich vzpomínkách a snech.

Když jsem volila svou životní cestu, byla jsem jasně nasměrována ke studiu člověka – jeho vývoje, kultury, náboženství, filozofie. Až později jsem pochopila, jak moc mi toto nasměrování pomohlo v mém dalším životě.

Vystudovala jsem humanitní vědy a obecnou antropologii a již během studia jsem se zabývala psychoterapií, psychosomatikou, homeopatií a duchovní a energetickou léčbou.

Měla jsem také to štěstí, že jsem mohla studovat a praktikovat meditaci v klášterech v Thajsku a Barmě. Zde jsem se pod vedením skvělých učitelů naučila pracovat se svou myslí a proniknout do nitra své bytosti.  

V této době se také udála jedna z nejzásadnějších událostí mého života. Zemřela mi milovaná a velmi moudrá babička, se kterou jsem měla velmi blízký vztah. A tehdy se ve mně něco začalo měnit.

Začala jsem se nořit více do sebe a v nově objeveném tichu jsem postupně začínala slyšet. Zpočátku jen slabě a občas, ale postupem času jsem začala jasně vnímat duše a bytosti z jiných světů.

Otevřel se mi svět, o kterém jsem dosud jen slýchala a četla. Zpočátku bylo velmi obtížné vyznat se ve shluku bytostí, které mne najednou kontaktovaly. Postupně jsem ale získala kontrolu nad tím, s kým a kdy komunikuji.

Tyto duchovní bytosti se mi staly rádci a průvodci na mé cestě.

Díky nim jsem pochopila, že pokud chceme porozumět tomu, proč prožíváme právě tento život se všemi jeho těžkostmi, obavami či bolestmi a chceme najít cestu, jak porozumět příčině svých problémů a natrvalo se jich zbavit, nemůže to za nás udělat nikdo jiný. 

Středem mého života se tak postupně stávala oblast duchovního rozvoje a objevování tajemství naší duše.

Čím více jsem se nořila do hloubky své bytosti, tím více se přede mnou začalo odkrývat to, co se před námi naše mysl snaží ukrýt. Otevíraly se mi dveře do jiných dimenzí a realit, do minulých či paralelních existencí.

Ve svých článcích se snažím ukázat svět, do kterého mi bylo dovoleno nahlédnout. Sdílím v nich prožitky a zkušenosti své i těch, kterým jsem byla na jejich cestě průvodcem.

Pokud máte pocit, že bych vám mohla být na vaší cestě také nápomocná, ráda se stanu vaším průvodcem.

Chcete se ponořit do hlubin své bytosti a nalézt odpovědi, které už tak dlouho hledáte? Chtěli byste pochopit příčiny a následky svých problémů a změnit směr vašeho života? To vše a ještě mnohem více můžete odhalit během INDIVIDUÁLNÍHO SEZENÍ či REGRESNÍ TERAPIE.

Pojďme tedy společně nahlédnout do čarokrásného světa naší duše.

S láskou,

Komentáře jsou uzavřeny.