O MNĚ

O MNĚ

Vždy jsem měla pocit, že svět, ve kterém žijeme, není jen takový, jaký ho můžeme vnímat svými smysly. Něco uvnitř mé bytosti mi našeptávalo, že k tomu, abychom pochopili, kdo opravdu jsme, musíme proniknout mnohem hlouběji.  

Toužila jsem poznat ono skryté tajemství, které se nám odhaluje v našich vzpomínkách a snech.

Když jsem volila svou životní cestu, byla jsem jasně nasměrována ke studiu člověka – jeho vývoje, kultury, náboženství, filozofie. Až později jsem pochopila, jak moc mi toto nasměrování pomohlo v mém dalším životě.

Vystudovala jsem humanitní vědy a obecnou antropologii a již během studia jsem se věnovala psychospirituální terapii, psychosomatice, homeopatií a duchovní a energetickou léčbě.

Měla jsem také to štěstí, že jsem mohla studovat a praktikovat meditaci v klášterech v Thajsku a Barmě. Zde jsem se pod vedením přísných učitelů naučila pracovat se svou myslí a proniknout do nitra své bytosti.  

V této době se také udála jedna z nejzásadnějších událostí mého života. Zemřela mi milovaná a velmi moudrá babička, se kterou jsem měla velmi blízký vztah. A tehdy se ve mně něco začalo měnit.

Začala jsem se nořit více do sebe a v nově objeveném tichu jsem postupně začínala vidět a slyšet to, co je našimi běžnými smysly nezjistitelné. Zpočátku jen slabě a občas, ale postupem času jsem začala jasně vnímat nejrůznější formy energií a bytostí, pocházejících z nejrůznějších realit.

Díky tomu jsem pochopila, že pokud chceme porozumět tomu, proč prožíváme právě tento život se všemi jeho těžkostmi, obavami či bolestmi a chceme najít cestu, jak porozumět příčině svých problémů a natrvalo se jich zbavit, nemůže to za nás udělat nikdo jiný. 

Středem mého života se tak postupně stávala oblast duchovního rozvoje a objevování tajemství naší duše.

Čím více jsem se nořila do hloubky své bytosti, tím více se přede mnou začalo odkrývat to, co se před námi naše mysl snaží ukrýt. Otevíraly se mi dveře do jiných dimenzí a realit, do minulých či paralelních existencí.

Uvědomila jsem si, jak velkou moc v našem životě mají naše minulé či paralelní životy. Pochopila jsem, že určité zážitky se silně zapíší do naší duše a my jsme jimi ovlivňování do doby, než máme odvahu si je znovu vybavit a vypořádat se s nimi. Když to uděláme, stane se něco úžasného – naše strachy, bolesti či ubližující vztahy s druhými se uzdraví a my můžeme konečně začít uskutečňovat své sny.

V průběhu své dlouholeté terapeutické praxe jsem používala mnoho různých postupů – energetickou diagnostiku a léčbu, automatickou kresbu, channeling, regresní terapii, práci s duchovními průvodci, komunikaci s bytostmi z nejrůznějších úrovní reality (od bytostí„temných“, parazitických, přivtělených, mimozemským, duší předků, duchovních průvodců, až po bytosti z „vyšších“ duchovních realit).

Všechny tyto postupy byly účinné a pomohly mnoha mým klientům.

Postupně jsem však začala zjišťovat, že každému vyhovuje něco jiného, a tak jsem byla dovedena k tomu, začít propojovat různé metody, které jsem předtím používala odděleně. Začala jsem kombinovat různé postupy, a terapie tak byla každému klientovi ušitá přesně na míru. Díky tomu se otevřela možnost hlubšího pochopení a rychlejšího vývoje a uzdravení.  

Práce, při které pomáhám druhým objevit a uzdravit jejich zátěže a nasměrovat je na cestu, ve které mohou být sami sebou, je pro mne nesmírně obohacující a inspirující a těším se z každého okamžiku, kdy je mi to umožněno.

Pokud si myslíte, že by vám má práce mohla být přínosem, budu ráda když si pročtete články na tomto webu, ve kterých třeba najdete odpovědi na své otázky.

A kdybyste měli pocit, že bych vám mohla osobně pomoci s vašimi problémy, budu ráda, když se ozvete.

Více o mé terapeutické práci se dozvíte zde:

Psychospirituální ❋ Regresní ❋ Energetická terapie

Pojďme tedy společně nahlédnout do čarokrásného světa naší duše.

S láskou,

Přečteno 4 915 x

Komentáře jsou uzavřeny.