O MNĚ

Vždy jsem měla pocit, že svět, ve kterém žijeme, není jen takový, jaký ho můžeme vnímat svými smysly. Něco uvnitř mé bytosti mi našeptávalo, že k tomu, abychom pochopili, kdo opravdu jsme, musíme proniknout mnohem hlouběji.  

Toužila jsem poznat ono skryté tajemství, které se nám odhaluje v našich vzpomínkách a snech.

Když jsem volila svou životní cestu, byla jsem jasně nasměrována ke studiu člověka – jeho vývoje, kultury, náboženství, filozofie. Až později jsem pochopila, jak moc mi toto nasměrování pomohlo v mém dalším životě.

Vystudovala jsem humanitní vědy a obecnou antropologii a již během studia jsem se zabývala psychoterapií, psychosomatikou, homeopatií a léčitelstvím.

Měla jsem také to štěstí, že jsem mohla studovat a praktikovat meditaci v klášterech v Thajsku a Barmě. Zde jsem se pod vedením skvělých učitelů naučila pracovat se svou myslí a proniknout do hloubky své bytosti.  

Pochopila jsem, že pokud chceme porozumět tomu, proč prožíváme právě tento život se všemi jeho těžkostmi, obavami či bolestmi a chceme najít cestu, jak porozumět příčině svých problémů a natrvalo se jich zbavit, nemůže to za nás udělat nikdo jiný. 

Středem mého života se tak postupně stávala oblast duchovního rozvoje a objevování tajemství naší duše.

Ve svých článcích se snažím ukázat svět, do kterého mi bylo dovoleno nahlédnout. Sdílím v nich prožitky a zkušenosti své i těch, kterým jsem byla na jejich cestě průvodcem.

Máte pocit, že bych vám mohla být na vaší cestě také nápomocná? Ozvěte se.

Jestliže potřebujete radu či náhled na to, co vás trápí, či s čím si sami nevíte rady, můžete využít E-MAILOVÉ PORADENSTVÍ.

Pokud preferujete osobní kontakt, či máte zájem o hlubší pochopení příčin a následků vašich problémů, můžete využít možnosti INDIVIDUÁLNÍ TERAPIE.

Pojďme tedy společně nahlédnout do čarokrásného světa naší duše.

S láskou,

Komentáře jsou uzavřeny.