INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

Chcete se zbavit svých potíží, nalézt odpovědi a pochopení toho, co vás trápí, čeho se obáváte či s čím si sami nevíte rady?

Chcete pochopit záměr své duše a porozumět tomu, čím v životě procházíte?

Pokud máte pocit, že potřebujete na své cestě nasměrovat správným směrem a pomoci vyřešit problémy, které vám brání být zdraví a šťastní, můžete využít možnost individuální terapie.

Cílem sezení je osvobodit se od psychických i fyzických potíží, pochopit a uzdravit komplikované vztahy s druhými, naučit se naslouchat své duši a porozumět jejím záměrům.

Během sezení budu vaším průvodcem na cestě k objevení skutečných příčin vašich potíží, jejich pochopení a uzdravení vaší mysli i těla.

Cesta, kterou spolu půjdeme, je pokaždé jiná. Záleží na tom, co přesně potřebujete vyřešit a do jaké hloubky se chcete ponořit.

Na začátku spolu probereme to, co vás trápí a s čím byste potřebovali pomoci. Zvolíme postup, který pro vás bude v dané chvíli nejvhodnější.

Může to být například:

REGRESNÍ TERAPIE, při které odhalíme a uzdravíme příčiny vašich současných potíží

SPOJENÍ S VAŠIMI DUCHOVNÍMI PRŮVODCI ČI S VAŠÍ DUŠÍ, během kterého nahlédnete na své problémy z pohledu těchto moudrých bytostí a pochopíte, proč zakoušíte určité situace a jakou cestou byste se měli vydat, abyste své potíže vyřešili

KOMUNIKACE S DUŠÍ DRUHÉHO – v případě, že chcete vyřešit problémy s druhou osobou a nedaří se vám to běžným způsobem, se můžete oba spojit na úrovni svých duší a vše společně vyřešit

SPOJENÍ S VAŠÍM TĚLEM – když chcete porozumět tomu, proč vaše tělo onemocnělo a jak mu můžete pomoci se uzdravit. Tímto způsobem je možné nahlédnout do nitra svého těla a odhalit příčiny jeho potíží.

KOMUNIKACE S BYTOSTÍ, KTERÁ ZEMŘELA – pokud ještě zůstává duše zemřelého v našem světě, je možné se s ní spojit a ujistit se, zda je v pořádku, či se s ní rozloučit a vyrovnat se tak se ztrátou milované bytosti.

Vždy se snažím, abyste k odhalení příčin vašich potíží a jejich pochopení dospěli vy sami. Já vás budu pouze doprovázet a navádět k místům, kterým byste měli věnovat svou pozornost.

Během sezení vám pomohu dostat se do stavu rozšířeného vědomí, ve kterém se nám otevírá cesta k nekonečnému vědění a moudrosti naší duše.

A protože duše není omezena časem ani prostorem, budete schopni nahlížet do minulosti i budoucnosti tohoto i jiných životů, či do světů, které běžnými smysly nejsme schopni vnímat.

Tímto způsobem dokážeme odhalit, pochopit a pročistit i to, co před námi bývá jinak neproniknutelně skryto.

A to, co vyneseme na světlo a pročistíme, nad námi ztratí moc. A my najednou zjistíme, že některé naše strachy či bolesti zmizely z našeho života.

A právě objevení a pročištění toho, co nám dosud bránilo být šťastný, nám umožní nalézt svou životní cestu a vést spokojený a naplněný život.

Pokud máte pocit, že cesta, kterou nabízím by vám mohla pomoci, ozvěte se. Ráda se stanu vaším průvodcem.

Kde sezení probíhá? Navštívit mne můžete v mé kanceláři v Praze – Chodově (8 minut pěšky od stanice metra Chodov)

Jaká je délka sezení? To záleží čistě na vás. Sezení může trvat hodinu, dvě, či déle. Vše přizpůsobíme vašim potřebám a požadavkům.

Kolik sezení stojí? Cena za 60 minut je 600,- Kč.

Pokud máte o individuální sezení zájem, zde si můžete rezervovat termín:

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Volný termín
12
- Rezervováno
12
- Čeká na potvrzení
captcha

Těším se na naše další setkávání u mých článků, vašich dotazů, či při našich společných sezeních.

Pokud dáváte přednost písemné formě, můžete využít možnosti PÍSEMNÉHO VHLEDU, který vám po zpracování zašlu do vašeho e-mailu.

Komentáře jsou uzavřeny.