INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

ENERGETICKÁ A PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

(osobně i online)

Chcete se zbavit svých potíží, nalézt odpovědi a pochopení toho, co vás trápí, čeho se obáváte či s čím si sami nevíte rady?

Chtěli byste vědět, jaký je stav vašeho energetického systému a jak se ho naučit vnímat a udržovat ho v optimálním stavu?

Chcete pochopit záměr své duše a porozumět tomu, čím v životě procházíte?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 3993c978a45bc592f9b5d3839a524425b.jpg.

S ČÍM NEJČASTĚJI POMÁHÁM?

nalezení a odstranění skutečných příčin vašich problémů

diagnostika a nastavení vašeho energetického systému

objevení a porozumění vaší životní cestě

pochopení a uzdravení vztahů s druhými

vyrovnání se se smrtí blízké bytosti

nalezení duchovní příčiny vašich tělesných potíží

pročištění energetických vazeb, které vás připravují o energii či ovládají váš život

odvádění přivtělených duší, které se snaží získat nad vámi moc

Pokud máte pocit, že chcete jít touto cestou, budu ráda, když se na mne obrátíte.

Během sezení budu vaším průvodcem na cestě k objevení skutečných příčin vašich potíží, jejich pochopení a uzdravení vaší mysli i těla.

Cesta, kterou spolu půjdeme, je pokaždé jiná. Záleží na tom, co přesně potřebujete vyřešit a do jaké hloubky se chcete ponořit.

Na začátku spolu probereme to, co vás trápí a s čím byste potřebovali pomoci. Zvolíme postup, který pro vás bude v dané chvíli nejvhodnější.

Můžeme jít cestou:

REGRESNÍ TERAPIE, při které odhalíme a uzdravíme příčiny vašich současných potíží. (Více o jejím průběhu se můžete dozvědět ZDE.)

NÁHLEDU NA ENERGETICKÝ SYSTÉM A KARMICKOU ZÁTĚŽ, PROČIŠTĚNÍ A NASTAVENÍ (více ZDE)

KOMUNIKACE S DUŠÍ DRUHÉHO – v případě, že chcete vyřešit problémy s druhou osobou a nedaří se vám to běžným způsobem, se můžete oba spojit na úrovni svých duší a vše společně vyřešit

SPOJENÍ S VAŠÍM TĚLEM – když chcete porozumět tomu, proč vaše tělo onemocnělo a jak mu můžete pomoci se uzdravit. Tímto způsobem je možné nahlédnout do nitra svého těla a odhalit příčiny jeho potíží.

KOMUNIKACE S BYTOSTÍ, KTERÁ ZEMŘELA – pokud se potřebujete rozloučit, ujistit se, že je váš blízký v pořádku, či se vyrovnat s jeho ztrátou. Bytosti, které opustily náš svět, mívají často nadhled a dokáží vidět naše problémy z jiné perspektivy. To nám někdy může pomoci smířit se s jejich ztrátou a pochopit to, čemu jsme dosud nerozuměli. To, jaké odpovědi od nich dostaneme, závisí na tom, do jaké míry jsou ještě spojeny se svou minulou existencí. Někdy zůstává zachována jejich osobnost tak, jak jsme ji znali a jindy již můžeme vidět větší odstup a moudrost. 

Vždy se snažím, abyste k odhalení příčin vašich potíží a jejich pochopení dospěli vy sami. Já vás budu pouze doprovázet a navádět k místům, kterým byste měli věnovat svou pozornost.

Během sezení vám pomohu dostat se do stavu rozšířeného vědomí, ve kterém se nám otevírá cesta k nekonečnému vědění a moudrosti naší duše.

A protože duše není omezena časem ani prostorem, můžeme být schopni nahlížet do minulosti i budoucnosti tohoto i jiných životů, či do světů, které běžnými smysly nedokážeme vnímat.

Tímto způsobem dokážeme odhalit, pochopit a pročistit i to, co před námi bývá jinak neproniknutelně skryto.

A to, co vyneseme na světlo a pročistíme, nad námi ztratí moc. A my najednou zjistíme, že některé naše strachy či bolesti zmizely z našeho života.

A právě objevení a pročištění toho, co nám dosud bránilo být šťastný, nám umožní nalézt svou životní cestu a vést spokojený a naplněný život.

Nesmíme ale zapomenout na jednu důležitou věc – uzdravování se děje vždy v tom správném čase, kdy jsme připraveni přijmout to, co s sebou přinese. Musíme být proto trpěliví a s pokorou přijmout to, co se nám v určitém čase odhalí. Často totiž později zjistíme, že právě to nás nasměrovalo přesně tam, kde jsme v danou chvíli potřebovali být…

Pokud máte pocit, že cesta, kterou nabízím by vám mohla pomoci, ozvěte se. Ráda se stanu vaším průvodcem.

Chtěli byste chtěli zjistit, co jste si s sebou z minulosti přinesli, v jakém stavu je váš energetický systém, či co vám brání mít harmonické vztahy s druhými a necítíte se na to, projít psychospirituálním sezením? Pak je možné nechat si zpracovat NÁHLED.

Kde sezení probíhá?

Navštívit mne můžete v mé kanceláři v Praze – Chodově (v blízkosti stanice metra Chodov), nebo se můžeme setkat online.

Jaká je délka sezení?

Obvyklá délka bývá 1 – 3 hodiny. Pokud si zvolíte regresní terapii, může trvat i déle – v tomto případě je nutné plně pročistit všechny události, které spolu budeme procházet, aby se znovu neobjevily ve vašem životě.

Jaká je cena?

❁ Cena je 800,- Kč za 1 hodinu. Platíte za každou ukončenou ¼ hodinu.

Sezení obvykle trvá 1 – 3 hodiny (za tuto dobu většinou zvládneme probrat a pročistit vše, co je třeba). Záleží jen na vás, co chcete řešit a do jaké hloubky se chcete ponořit.

Pokud se sezení protáhne, je maximální cena 2400,- Kč. Když tedy překročíme dobu 3 hodin, dále již nic neplatíte.

Úhradu provedete až po našem sezení (hotově nebo převodem na účet).

Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci a rádi byste tuto terapii podstoupili, napište mi. Určitě najdeme řešení.

Chcete si domluvit sezení? Napište mi a já vám nabídnu nejbližší volný termín:

    Komentáře jsou uzavřeny.