INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

(osobně i online)

Chcete se zbavit svých potíží, nalézt odpovědi a pochopení toho, co vás trápí, čeho se obáváte či s čím si sami nevíte rady?

Chcete pochopit záměr své duše a porozumět tomu, čím v životě procházíte?

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je 3993c978a45bc592f9b5d3839a524425b.jpg.

S ČÍM NEJČASTĚJI POMÁHÁM?

nalezení a odstranění skutečných příčin vašich problémů

objevení a porozumění vaší životní cestě

pochopení a uzdravení vztahů s druhými

vyrovnání se se smrtí blízké bytosti

nalezení duchovní příčiny vašich tělesných potíží

pročištění energetických vazeb, které vás připravují o energii či ovládají váš život

odvádění přivtělených duší, které se snaží získat nad vámi moc

Pokud máte pocit, že chcete jít touto cestou, budu ráda, když se na mne obrátíte.

Během sezení budu vaším průvodcem na cestě k objevení skutečných příčin vašich potíží, jejich pochopení a uzdravení vaší mysli i těla.

Cesta, kterou spolu půjdeme, je pokaždé jiná. Záleží na tom, co přesně potřebujete vyřešit a do jaké hloubky se chcete ponořit.

Na začátku spolu probereme to, co vás trápí a s čím byste potřebovali pomoci. Zvolíme postup, který pro vás bude v dané chvíli nejvhodnější.

Můžeme jít cestou:

REGRESNÍ TERAPIE, při které odhalíme a uzdravíme příčiny vašich současných potíží. (Více o jejím průběhu se můžete dozvědět ZDE.)

SPOJENÍ S VAŠIMI DUCHOVNÍMI PRŮVODCI ČI S VAŠÍ DUŠÍ, během kterého nahlédnete na své problémy z pohledu těchto moudrých bytostí a pochopíte, proč zakoušíte určité situace a jakou cestou byste se měli vydat, abyste své potíže vyřešili

KOMUNIKACE S DUŠÍ DRUHÉHO – v případě, že chcete vyřešit problémy s druhou osobou a nedaří se vám to běžným způsobem, se můžete oba spojit na úrovni svých duší a vše společně vyřešit

SPOJENÍ S VAŠÍM TĚLEM – když chcete porozumět tomu, proč vaše tělo onemocnělo a jak mu můžete pomoci se uzdravit. Tímto způsobem je možné nahlédnout do nitra svého těla a odhalit příčiny jeho potíží.

KOMUNIKACE S BYTOSTÍ, KTERÁ ZEMŘELA – pokud se potřebujete rozloučit, ujistit se, že je váš blízký v pořádku, či se vyrovnat s jeho ztrátou. Bytosti, které opustily náš svět, mívají často nadhled a dokáží vidět naše problémy z jiné perspektivy. To nám někdy může pomoci smířit se s jejich ztrátou a pochopit to, čemu jsme dosud nerozuměli. To, jaké odpovědi od nich dostaneme, závisí na tom, do jaké míry jsou ještě spojeny se svou minulou existencí. Někdy zůstává zachována jejich osobnost tak, jak jsme ji znali a jindy již můžeme vidět větší odstup a moudrost. 

Vždy se snažím, abyste k odhalení příčin vašich potíží a jejich pochopení dospěli vy sami. Já vás budu pouze doprovázet a navádět k místům, kterým byste měli věnovat svou pozornost.

Během sezení vám pomohu dostat se do stavu rozšířeného vědomí, ve kterém se nám otevírá cesta k nekonečnému vědění a moudrosti naší duše.

A protože duše není omezena časem ani prostorem, můžeme být schopni nahlížet do minulosti i budoucnosti tohoto i jiných životů, či do světů, které běžnými smysly nedokážeme vnímat.

Tímto způsobem dokážeme odhalit, pochopit a pročistit i to, co před námi bývá jinak neproniknutelně skryto.

A to, co vyneseme na světlo a pročistíme, nad námi ztratí moc. A my najednou zjistíme, že některé naše strachy či bolesti zmizely z našeho života.

A právě objevení a pročištění toho, co nám dosud bránilo být šťastný, nám umožní nalézt svou životní cestu a vést spokojený a naplněný život.

Nesmíme ale zapomenout na jednu důležitou věc – uzdravování se děje vždy v tom správném čase, kdy jsme připraveni přijmout to, co s sebou přinese. Musíme být proto trpěliví a s pokorou přijmout to, co se nám v určitém čase odhalí. Často totiž později zjistíme, že právě to nás nasměrovalo přesně tam, kde jsme v danou chvíli potřebovali být…

Pokud máte pocit, že cesta, kterou nabízím by vám mohla pomoci, ozvěte se. Ráda se stanu vaším průvodcem.

Kde sezení probíhá?

Navštívit mne můžete v mé kanceláři v Praze – Chodově (8 minut pěšky od stanice metra Chodov), nebo se můžeme setkat online.

Jaká je délka sezení?

Obvyklá délka bývá 1 – 3 hodiny. Pokud si zvolíte regresní terapii, může trvat i déle – v tomto případě je nutné plně pročistit všechny události, které spolu budeme procházet, aby se znovu neobjevily ve vašem životě.

Jaká je cena?

Cena za 60 minut je 600,- Kč. Maximální cena je 1 800,- Kč (pokud tedy sezení trvá déle než 3 hodiny, další čas již neplatíte).

Zaplatíte až po našem sezení (hotově nebo převodem na účet).

Pokud se nacházíte v tíživé finanční situaci a rádi byste podstoupili tuto terapii, napište mi. Určitě najdeme řešení.

Zde se můžete objednat na PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPII (osobně či online):

Nahrává se kalendář...
Powered by Booking Calendar
- Volný termín
captcha

Těším se na naše další setkávání u mých článků, vašich dotazů, či při našich společných sezeních.

Komentáře jsou uzavřeny.