NÁHLEDY A KONZULTACE

NÁHLEDY A ZÁKLADNÍ PROČIŠTĚNÍ ENERGETICKÉHO SYSTÉMU A KARMICKÉ ZÁTĚŽE

Pokud máte pocit, že se potřebujete zbavit toho, co vás omezuje a zlepšit fyzickou i psychickou kvalitu svého života, můžeme se spolu podívat na to, jaký je stav vašeho energetického systému, co si nesete z minulosti, co by bylo potřeba zpracovat, či jaké části své bytosti či vztahy s druhými potřebujete uzdravit.

Jak náhled probíhá?

Napíšete mi, co byste o sobě chtěli zjistit či s čím byste potřebovali pomoci (čím více mi toho o sobě napíšete, tím lépe se budu moci na naše setkání připravit. Pokud neradi píšete, probereme to spolu, až se setkáme). Domluvíme si termín našeho setkání (online nebo osobně), na kterém spolu pak detailně projdeme vše, co vás bude zajímat a zpracujeme to, co budete chtít pročistit a upravit.

Pro lepší pochopení a představu většinou kreslím náhledy toho, co zpracováváme. Během našeho setkání se tak můžete ptát na vše, co vás zajímá a můžeme jít do takové hloubky, jak budete potřebovat.

Na co lze nahlédnout?

1. Náhled na energetický systém a karmickou zátěž

Nejdříve se spolu podíváme na aktuální stav vašeho energetického systému a překážek, bloků či karmických zátěží, které vám brání v optimálním nastavení vašeho energetického těla. Projdeme vše, co se v danou chvíli objeví a vysvětlíme si, co to znamená a jak vás to ovlivňuje.

Upozorním vás na to, na čem byste měli pracovat, abyste byli schopni dosáhnout ideálního stavu svého energetického pole a díky tomu jste dokázali porozumět a zpracovat to, s čím jste měli dosud problémy.

Níže se můžete podívat, jak může náhled vašeho energetického stavu a karmické zátěže vypadat:

Pokud budete mít zájem, pročistíme spolu všechny bloky či karmické zátěže, které se vám v dané chvíli ukáží a nastavíme spolu váš energetický systém do optimální podoby.

Na konci sezení může váš pročištěný a upravený energetický systém vypadat třeba takto:

Je jasné, že je třeba na sobě neustále pracovat, neboť i když spolu odstraníme viditelné zátěže, máte jich v sobě většinou ukrytých mnohem více. Pokud tedy odstraníme jednu vrstvu, časem se pod ní může objevit další, která také potřebuje zpracovat a pročistit. Je to přirozený proces, během kterého se učíme porozumět svému nitru a začínáme chápat dosud skryté souvislosti.

Jakmile ale jednou projdeme touto zkušeností a zakusíme pocit pročištěného a správně fungujícího energetického systému, naše pole se začne samo očišťovat a upozorňovat nás na to, na čem je třeba ještě pracovat. Postupně tak pro nás bude stále jednodušší si ideální stav vnitřní síly, štěstí a moudrosti, udržet a jít cestou pochopení a poznání své skutečné podstaty.

3. Náhled na vztahy s druhými

Porozumění energetickým a karmickým příčinám vašich vztahů.

4. Náhled na určitou situaci, volba správné cesty,…

Když potřebujete porozumět, či se správně rozhodnout.

Jaká je cena?

Cena je 600,- Kč za 1 hodinu. Platíte za každou ukončenou ¼ hodinu. Záleží jen na vás, co chcete řešit a jak dlouho.

Schůzka obvykle trvá ½ – 1 hodinu (za tuto dobu většinou zvládneme probrat vše, co vás zajímá a na co byste se měli zaměřit).

Pokud budete chtít pracovat na pročištění a pochopení toho, co objevíme, můžeme sezení protáhnout, nebo si domluvit další schůzku.

Jak se objednat?

Můžete mi napsat na e-mail carokrasna-duse@seznam.cz

nebo přes níže uvedený formulář:

Komentáře jsou uzavřeny.