DISKUZE

DISKUZE

Zde se můžete zeptat na to, co vás zajímá, odpovědět na otázku někoho jiného, nebo se podělit o své zkušenosti.

Svou otázku nebo komentář můžete vložit na konci této stránky.

Všechny příspěvky před zveřejněním schvaluji, abych udržela čistotu obsahu, proto se váš text ukáže o trochu později.

Přečteno 3 519 x
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
81 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Petra

Dobrý den,

chci se zeptat, co je pravdy na tom, že se doma nemají zapalovat svíčky u fotek našich blízkých zemřelých?
Děkuji za odpověď

Jara

Já tohle čtu poprvé. Ani by mě ani nenapadlo tohle dělat. Na druhé straně je vztah lidí k těm, kteří odešli z tohoto světa chybný. Jedinečná kombinace duch-duše-tělo už je smrtí nevratně ztracena. Většina lidí ovšem nemá takový potenciál, aby skutečně svým vědomím pronikla skrze multidimenzionální realitu a pak by je čekal třeba šok, že ta bytost je trochu někdo jiný než za koho ho považovali. Oni třeba mají zafixováno, že je to babička, janže ta role již skončila. Hlavní problém je v tom, že lidé si svým neustálým naříkáním a trápením vytvoří elementál/elementár, který na sebe vezme podobu zemřelé osoby. A pak si myslí, že… Číst vice »

Ave

Dobrý den, četla jsem Váš článek o vakcínách a chci jen sdělit, že mi jedna známá, která je duchovní sdělila, abych se neočkovala a ochránila před tím i ostatní, kteří budou naslouchat, protože se ze mne stane biorobot.

Iva

Dobry den, mnohokrat dekuji za clanky k aktualni situaci. Citim to naprosto stejne. V teto energeticky velmi narocne dobe jsou pro mne pohlazenim na dusi i nadeji….DEKUJI, s pranim krasneho dne IL

Anonymní

proč bio, proč ne GMO?

Jara

Protože BIOROBOT je už ustálený termín.
Cituji: „Co je nejcennějším zdrojem v podmínkách orwellovské tržní ekonomiky: nafta, země, pracovní síla, kapitál …? Nikoliv! V současném systému je nejcennějším zdrojem nemyslící jedinec, BIOROBOT! Je proto třeba je vyrábět ve velkém, dnes tato výroba začíná v mateřské školcehttp://leva-net.webnode.cz/products/bud-zdrav-kapitalisme/

A ještě doporučuji shlédnout kratičké video: https://www.youtube.com/watch?v=ejgT6WxGNsc&t=336s

Last edited 1 rok před by Jara
Kiki

Ahoj, úrovně vědomí jsou takový pomyslný žebříček vln, ve kterých se pohybuje naše duše nebo vyšší já. U Ondry Brože v jeho kyvadlové terapii jsou rozděleny podle názvů (od nejnižší po nejvyšší) – Astrální světy, Inkarnace, Prozření, Přijetí, Porozumění, Láska, Jednota. Člověk se v nich pohybuje podle nálady, emocí , meditace nebo i když jenom usne – někteří lidé teď zjišťují že ve spánku padá jejich úroveň vědomí do astrálu, proto také mají často noční můry. V meditačních technikách se mluví o vlnách beta, alfa, théta a delta – v hladině beta je většina lidí které označujeme jako „neprobuzené“. Postupně se učíme přelaďování na jiné hladiny vln, čímž… Číst vice »

Kamala

V první řadě je třeba odstranit karmickou zátěž, vše negativní čeho se Vám dostává, jste v minulých životech způsobovala druhým a energie se vyrovnávají. Je třeba tuto zátěž vyčistit (coby aktér a pak i oběť). Jste i solidně zablokovaná, čakry, meridiány, duchovní práce atd. Práce budete mít na sobě víc. Předpokládám, že nějaké techniky čištění znáte, když jste pomáhala druhým a že to zvládnete, nebo si najdete někoho, kdo Vám to vyčistí. Dále je třeba udělat v místnosti, kde se vyskytuje duše, mentálně portál z univerzálního světla a duši do něj poslat, s vysvětlením, že ji posíláte do Světla, domů.
Zvíře to cítí správně.

Jara

Tyhle symboly jsou individuální a pro každého to může znamenat něco úplně jiného. Jedině vy sama nejlépe víte, co to pro vás znamená.

Je třeba, aby se to s tou symbolikou nepřehánělo a zbytečně neplašit. Pokud nějaký symbol nedokážu rozluštit, tak se nedá nic dělat a život jde dále.

Last edited 1 rok před by Jara
Jara

Ženy obecně mají schopnost uzdravit srdce mužů. Pokud Vám na vašem muži záleži, zkuste ho duševně uzdravit.

Ptáte se, co máte dělat vy: Navrhuji zkusit tohle: https://www.jeshua.cz/hra-roli-muze-a-zeny/
Vyrovnejte sama vaše vnitřní energie. Pozvěte si do svého nitra vaši vlastní mužskou energii a tím vnitřně vyrovnáte mužskou a ženskou polaritu. Podívejte se na obrázek, z toho to snad pochopíte.

No a jako poslední možnost si musíte srovnat vaší červenou čáru, kdy už chování vašeho muže nebude přijatelné a další pokračování vztahu Vám nic pozitivního nepřinese.

AUM-Imag-1.jpg
Jara

Je potřeba za vším nehledat biopole a přistát oběma nohama na zemi. To je „nemoc z povolání“.

Kočky a psi se orientují podle pachové stopy, kterou vy nevnímáte. A také mají některé další smysly daleko lepší a slyší i jemné šustnutí na dálku. To, co vy už ani neslyšíte, je pro ně naprosto jasně slyšitelné, jako kdyby jste měl někdo u sebe trvale spuštěné rádio a vy jste ho slyšeli na hony daleko.

Last edited 1 rok před by Jara
Jana

Zdravím, když máte nějaké trápení nebo radost, tak to kočka nebo pes a mnozí lidé vycítí a přijdou k blíž, chodí s vámi. Mám hodně zážitků, kdy chlupatý kamarád zareagoval na mou nevyslovenou změnu nálady a chtěl potěšit svou blízkostí. Nebo se napojit na mou radost a pohyb a hru. Je to přirozené a jednoduché. Lidi to někdy zbytečně komplikují. Nemyslím si, že jde jen o to, co je slyšet a vidět a cítit nosem. Zvířata a vnímaví lidé se nechávají vést i tím biopolem, nebo jak se tomu správně esotericky říká. Netřeba to posuzovat a nazývat nemocí z povolání. Vždyť se dělá EEG, pomocí elektrod se snímá aktivita mozku v reakci na různé podněty. Zvířata… Číst vice »

Jara

Milá Báro, z určitého úhlu pohledu je Bůh úplně všechno včetně hrubé hmoty. Spojení s Bohem uzavřené nebude nikdy. Akorád jde o výsek energií, které vy jste shopna z celého spektra vnímat. I kdyby jste měla plně otevřenou 7 čakru tak je výsek energií větší, ale třeba nejste schopna vnímat energie odpovídající 10 čakře přezdívané jako Centrální Slunce Vašeho Já. Při plném otevření 10 čakry by jste měla přístup ke všem Vašim minulým životům a paralelním existencím bez jakéhokoliv omezení. Při plném otevření 11 čakry by jste měla přístup ke všem znalostech všech civilizací v této galaxii (a to nemám ani náhodou). To bylo uvedeno jen pro ilustraci… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Jirka

S těmi myšlenkami nebojujte, neodhánějte je. prostě je přestaňte dál rozvíjet. Nedávejte jim další pozornost. Zkuste sledovat vědomě dech. Sledujte vědomě nádech, výdech a stále dokola. Pokud přijde myšlenka, tak ji nerozvíjejte a stále sledujte dech. Napoprvé to asi nepůjde skvěle, ale cvičení dělá mistra.

Jara

Mě vychází jako nejlepší sebe vnímat jako nehybný pozorovatel a myšlenky jen nezaujatě pozorovat až přestanou úplně. Jak tady radí jiní myšlenku nerozvíjet a nepřidávat jí žádnou energii. Jirka radí dobře, soustředění na dech omezí myšlenky na cokoliv jiného. Podobně je dobré počítat od 100 k 0 několikrát za sebou s plným vědomím. Měla by jste věnovat trochu pozornost i tomu, co máte na sobě. Je důležité, aby vás oblečení nikde netlačilo a nebylo příliš těsné. Koncentraci rozhazuje třeba příliš pevná guma v pase a nebo utažená guma v horní části ponožek. Bolest je past, protože ve skutečnosti ovládne mysl právě ta bolest. Podobně funguje i naplnění mysli smyslnými prožitky… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Jara

Milá Ivo, jak už tady psala Ramana máte dvě možnosti. Buď svůj dar budete rozvíjet a pracovat na něm a nebo se ho dočasně zřeknete. Pokud chcete vnímavost rozvíjet, potom to musíte dostat pod vědomou kontrolu. K tomu existuje spousta cvičení a vy se musíte učit vidět jasnozrakem to, co si přejete a ne to, co se vám chce do vědomí nacpat. Začíná se tím, že musíte vědomě vyprázdnit mysl při meditaci a tento čas prodlužovat. Potom třeba si představíte kouli, kostku, panenku, klubíčko a musíte tu představu udržet vědomě a nic jiného vás při tom nesmí rušit. Někdy ovšem je vhodné se neuzavírat a přijde třeba varování před… Číst vice »