• REGRESNÍ A PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

Ukázky z regresní terapie

Ukázky z regresní terapie

Jak vůbec probíhá regresní terapie a v čem nám může pomoci?

Někteří se na ni těší. Jsou zvědaví, co ve svém nitru objeví. Chtějí se stát lepšími a moudřejšími. Chtějí pochopit, proč se dostávají do určitých situací a zjistit, jak změnit své reakce tak, aby jim už nadále neubližovaly.

Někteří z ní mají naopak strach a respekt. Tuší, že ukrývají ve svém nitru tajemství, která by se neměla dostat ven. Bojí se poznat příčinu svých strachů a bolestí. Nechtějí se znovu vracet k událostem, které jim kdysi tolik ublížily.

Ať se k tomu, co je ukryto ve vašem, nitru stavíte jakkoli, jedno je zřejmé – když se do něj ponoříte, probádáte jeho zákoutí a zpracujete to, co vám dosud ubližovalo a čeho jste se báli, velmi se vám uleví. Stanete se svobodnější a šťastnější. To, co vás celý život svazovalo, již nebude mít nad vámi moc. Dostanete jedinečnou příležitost žít svůj život tak, jak jste si vždy přáli…

Máte pocit, že by vám regresní terapie mohla pomoci, ale chtěli byste nejdříve vědět, jak vůbec probíhá a zda vám bude vyhovovat?

Můžete se podívat na ukázky, které jsem pro vás se souhlasem svých klientů natočila:

BOLEST

K bolesti těla můžeme přistupovat různými způsoby. Někomu stačí bolest utlumit a nepřemýšlet, proč se objevila. Někdo chce jít ale dál. Chce pochopit a porozumět tomu, proč bolest přichází a zda může udělat něco, co ho bolesti natrvalo zbaví. Jedním ze způsobů, jak bolest skutečně pochopit a uzdravit se z ní je zjistit, proč se vůbec objevila. A když najdeme její prvotní příčinu a zpracujeme ji tak, aby už neměla moc vracet se nám do života, bolest pro nás přestane existovat. Odstranili jsme příčinu, bez které už nemůže být následek…

Více o tom, jak regresní terapie probíhá a v čem vám může pomoci, si můžete přečíst ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.