Nedaří se Vám porozumět řeči Vaší duše?

Každý z nás někdy prochází obdobím, ve kterém nám do mysli začnou pronikat neodbytné otázky či touhy, které se snaží změnit směr našeho dalšího života.

Někdy jejich sdělení pochopíme téměř okamžitě, jindy se nám však velmi dlouho nedaří jim porozumět a nám nezbývá, než být trpěliví a doufat, že časem se vše vyjasní. Pokud ale čekáme příliš dlouho, může se stát, že časem se vzdáme a přestaneme hledat.

To ale neznamená, že se vše vyřešilo. Právě naopak.

Potlačené či zapomenuté otázky či touhy nikam nezmizí. Jsou stále uvnitř nás a nabývají na síle.
Až jednoho dne udeří s nečekanou silou a smetou vše, co jim stojí v cestě.

Náš život se ocitne v troskách a my ho již nedokážeme poskládat zpět do podoby, kterou měl předtím.

Zuří v nás bouře, kterou utiší jen jediná věc – musíme konečně najít odpovědi a porozumět touze, kterou v nás probouzí naše duše.  A především musíme změnit vše, co s naší duší přestalo být v souladu.

A pokud se i navzdory této bouři, kterou prožíváme, rozhodneme křik naší duše nevyslyšet, je duše nucena zajít tak daleko, že může ohrozit i naši samotnou existenci na tomto světě.

Duše je totiž nesmrtelná a pokud ani v takto vypjaté situaci nezareagujeme a dobrovolně nezměníme, co je nutné změnit, může se náš život proměnit tak radikálně, že nebudeme mít možnost dál pokračovat v zajetých kolejích a ke změně budeme přinuceni.

Tou úplně poslední možností, kterou nás duše může přimět, abychom změnili to, co se neslučuje se směrem její cesty, je smrt našeho těla.

Může se nám zdát nemožné, že by někdo nechal zajít svůj život až do této fáze.

Ale skutečnost je taková, že i přes četná varování, kterých se nám v průběhu života dostává, je stále mnoho lidí, kteří raději zemřou, než aby cokoli ve svém životě změnili.

Myslím, že je mnohem bezpečnější volání duše vyslechnout a změnit to, co není v souladu s jejími plány.

Tím, že přestaneme bojovat s něčím mnohem silnějším, nad čímž stejně nemůžeme vyhrát, stane se náš život mnohem snazší a klidnější.

Když se totiž necháme unášet proudem, ušetříme si mnoho energie, stresu a obav, než kdybychom se snažili plavat proti němu.

Pokud jste se tedy rozhodli vyslyšet volání své duše a následovat směr, který vám ukazuje, udělali jste to nejlepší rozhodnutí vašeho života.

❁❁❁

.

.

Další článek na toto téma:  Skryté nebezpečí moderních technologií. Můžeme se před ním nějak ochránit?
Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments