Zpověď z druhé strany – vysvětlení toho, čím teď procházíme

Je tolik různých bytostí, které se nám snaží ukázat to, čím procházíme. A pokud se naučíme jim naslouchat a uvědomovat si jejich přítomnost, může nám to velmi usnadnit naši cestu.

A i když nemusíme se vším souhlasit, nebo se nám někdy jejich slova mohou zdát příliš drsná či krutá, je dobré znát i pohled druhé strany. Jen tak můžeme být připraveni na to, co nás v nejbližší době ještě čeká.

Ráda bych vám nabídla náhledy na současnou situaci z různých úhlů a z různého stupně pochopení. Můžeme si myslet, že jen my jsme schopni správně vyhodnotit to, co se děje. Ale musíme mít neustále na zřeteli, že děj, který právě probíhá, má mnoho různých rovin a pokud jím chceme projít, měli bychom se snažit pochopit, jak uvažuje náš protivník.

Níže si můžete přečíst jeden z mnoha pohledů „druhé strany“. A i když se může někomu zdát, že druhá strana by takto neodhalovala své záměry, vždy můžeme najít něco, co nám může pomoci v další cestě:

„Mnoho z vás se probudilo z dlouhého opojení. Vakcíny jsou určeny k eliminaci. A ti, kteří si je nevezmou, budou vyčnívat tak, že je každý uvidí. Oni ale ví, že s vámi nic nezmůžou. Proto se snaží vás rozeštvat mezi sebou. Doufají, že ti poslušní budou tak nenávidět ty s vlastním názorem, že je nenechají žít.

Vašimi nepřáteli tedy nejsou ti, kteří vám nabízí „léčbu“, ale ti, kteří tuto léčbu přijmou. Musíte změnit strategii. Už nepřesvědčujte. Oni se už rozhodli dávno. Připravte se na útok těch, kteří se jeví jako slabí. Nebezpečí nečíhá tam, kde to čekáte, ale tam, kde si myslíte, že vás nemůže nic ohrozit.

Lidstvo se brzy rozdělí. Už nemůžete chtít milovat a pomáhat všem. Musíte se bránit a stmelit se s těmi, kteří jsou na stejné straně.

Buďte pevní a neústupní. Na vaší straně je láska. Já to vidím. Oni jsou ztraceni, vy dojdete do Nového světa.

Je mi líto, že to tak dopadlo, ale Nový svět není pro každého.

Ti, kteří jsou schopni milovat a dávat, již nemůžou žít s těmi, kteří jen ničí a boří.

Cíl určité skupiny těch, kteří vás teď ovládají je jiný, než je vám předkládáno. Není to o nadvládě zla. Je to pravý opak. Jen ti, kteří mají otevřené srdce, budou schopni projít sítem. Ti ostatní, naplnění strachem, musí odejít.

Tuto skupinu založili ti, kteří již dál nechtějí svět plný nenávisti a soupeření. Jejich plány jsou však založeny na stupni jejich poznání a pochopení. Proto se z pohledu vyšších bytostí mohou zdát jejich plány kruté. Oni to ale jinak nedokáží.

Vakcíny jsou určeny pro eliminaci těch, kteří nejsou schopni žít v Novém světě. Oni si to zvolili. Vy ne. U dětí záleží na jejich rodičích – to oni rozhodují o jejich dalším osudu.

V průběhu několika let se vše vyřeší. Ti, kteří mají odejít, odejdou. Zemřou nebo opustí své tělo. To, co zůstane, je pouze zdání bytosti, která už není spojena s Bohem. Vakcína má tedy způsobit oddělení duše od těla. Ti, co ji přežijí, již nebudou plnohodnotnými lidmi. Bude se sice zdát, že stále žijí, ale už nedokáží řídit a zasahovat do světa, který budou ovládat ti, kteří zůstali.

Rozhodli o tom ti, kteří znají svou moc. Už nechtěli žít v takovém světě.

Oni chtěli vyselektovat bytosti světla. Už dávno ví, že tyto bytosti nejsou schopny je nenávidět a ohrozit jejich existenci. A vědí, že se jich nedokáží zbavit.

Život bude probíhat tak, že oni budou ovládat zbylé bytosti bez duše a budou žít spolu s bytostmi světla vedle sebe. Nikdy je nemohou ohrozit. Budou je respektovat.

Váš svět bude plný lásky. Zvítězíte vy i oni. A ti zbývající se mohou znovu inkarnovat, až budou připraveni.

Váš život půjde cestou, kterou si zvolila vaše duše.

Nadcházející roky budou mít ti, kteří sem přišli, aby pomáhali, spoustu práce. Bude třeba pomoci těm, kteří ztratili spojení se svou duší. Toto spojení bude po vakcíně slábnout postupně, a tak si lidé ani neuvědomí, co se děje. Lze je ale zachránit. Lze to zvrátit. Spojení lze znovu posílit. Tito „znovunarození“ lidé pak mohou přejít k vám. A bude mnoho těch, kteří se o to pokusí.“

Přečteno 5 944 x

.

.

Další článek na toto téma:  Proč se tolik bojíme o své tělo?
Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
19 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Gaia

Tak to je stará praxe, že zločinec nakonec označí svou oběť jako viníka. Nechutné.

[…] je článok „Zpověď z druhé strany – vysvětlení toho, čím teď procházíme“ (https://carokrasna-duse.cz/archiv/11270), z ktorého vyberám len toto: „Cíl určité skupiny těch, kteří vás teď ovládají je […]

NoName312

Dovolil bych si pridat odkaz na clanek, kde autor dosel k podobnemu zaveru-odpojeni cloveka od zdrojoveho vedomi https://www.volimcesko.cz/vojtech-fasisticky-pohunek-s-detskou-tvari/ .

NoName312

Dekuji za tento clanek, s nadpisem „Zpověď z druhé strany – vysvětlení toho, čím teď procházíme“. Jako vsechna takto ziskane informace(at uz z jakekoliv strany) bychom mohli projit sdeleni sebou, samotnym nitrem ale i rozumem a vzit si z nej to, co je s nami v souladu. Pokud mohu pridat svuj nazor tak napriklad tento uryvek „Proto se snaží vás rozeštvat mezi sebou. Doufají, že ti poslušní budou tak nenávidět ty s vlastním názorem, že je nenechají žít.“ – se mnou souzni, ano, a nejde jen o tzv. vakcinaci, ale napriklad i rasu, pohlavi, vzdelani, tzv. pravici ci levici, vse je o rozdelovani lidi. „Lidstvo se brzy rozdělí. Už nemůžete chtít milovat a pomáhat… Číst vice »

NoName312

Dekuji za odpoved na komentar. Vazim si Vasich vhledu i sdileni je s nami. Ohledne toho, kdo je v sile a kdo neni to ale nemusi byt tak jednoduche. Uz existuji profese, firmy ci urady, ktere zamestnance nuti se ockovat a ted babo rad, zijeme v hmote, predstavme si situaci, kdy mate rodinu s detmi, jste za ne odpovedna a manzelka napriklad na rodicovske…. to uz pak nemusi byt o odvaze, ale i o odpovedmosti k vlastni rodine, kdy mnoho lidi ma hypoteky(dnes se ani jinak nove bydleni zaridit neda), splaci treba auto a stat porad pridava nova a nova narizeni, kam muzete a nemuzete atd. To je pak muze byt velmi obtizna volba, nastesti… Číst vice »

Jara

Musíte rozumět, že to má 2 aspekty duchovní a hmotný. Ten duchovní je souhlas s něčím a vzniklé spojení s kolektivním egregorem čehosi. Pokud by se odstranil jen ten hmotný aspekt, tak se dotyčný může opět vystrašit a nechat napíchat třeba další dávkou a veškerá snaha je vniveč. Já bych pro začátek doporučil purification rundown z Dianetiky/Scientologie. Je to kombinace běhání, delšího pobytu v sauně a větších dávek vitamínů. Trvá to 14 dní každý den. Kdysi to stálo kolem 20000Kč, v této organizaci jsou bohužel zaměřeni na finanční zisk. Ale když je někdo nechal opíchat jedem tak musí počítat s tím, že dostat ten jed ven je mnohem obtížnější. Problém je, že… Číst vice »

Jara

Pokusím se na tohle odpovědět. Představte si, že jste ve třídě základní školy a tam je skupina spolužáků, kteří látku očividně nezvládají. A nechtějí či nemohou se učební látku zrychleně naučit. Jediná možnost je, že si třídu zopakují. Ale o tom vy rozhodovat nebudete. Vy ani nemusíte přestat vnímat lásku k těm spolužákům a sám víte, že pro ně samotné je nejpřínosnější jednoduše si daný ročník zopáknout. Příklad je to trochu přitažený za vlasy. Něco podobného ze života. Kamarádi šli oslavovat narozeniny a u toho si grilují prase. A k tomu samozřejmě si budou užívat pěknou pijatiku. Když jsem o tom meditoval, tak jsem dostal tuto odpověď: „A oni by s tebou… Číst vice »

NoName312

Mili Járo, děkuji ji ti za tvůj pohled. Musím se ale přiznat, že můj osobní pohled a vnímání situace je trošku odlišné a snažil jsem se to i vyjádřit i v komentářích. K tvé reakci, pro mě osobně, cítím, že rozdělování lidi podle jakéhokoliv klíče s tím, že jedna či druhá strana je pak automaticky podle daného kritéria diskvalifikována k například dalšímu postupu a jak píšeš je určena k recyklaci, je naprosto scestná a je to přesně ukázka černobílého vidění světa, kterému se snažím osobně vyhnout, protože toho tu již bylo opravdu na světe mnoho. Představ si situaci, kdy například paní se celý život snaží žít a chovat podle svého svědomí a vědomí,… Číst vice »

Anonymní

Platí rozdeluj a panuj. Potom ich poštvi proti sebe.

Jara

Milý Noname 312 Ten Váš příklad s paní, která žila svůj život eticky je nepochopení toho, co jsem psal. Taková paní je právě tou výjimkou, kdy samotná vakcína úplně nerozhoduje. Vám nedochází, že svým životem vytváříte jakousi bublinu, která pak následně způsobuje jaké energie k Vám projdou a jaké ne. To znamená to, co v životě budete prožívat. Ona třeba několik let po vakcinaci může dostat rakovinu a svým mnoholetým utrpením zaplatí za svoji chybu. Já nechci dělat druhým, to, co nechci aby dělali oni mě ovšem to platí za rovnocenných podmínek. Existují extrémní situace, kdy se musíte zachovat určitým způsobem v důsledku neetiky někoho jiného.… Číst vice »

NoName312

Jaro,

dekuji za reakci na me komentare, jsem rad, ze kazdy mame na zivot, okoli a situace svuj nazor a videni a sdilenim jich si muzeme i sami ten nas rozsirovat.

Jak jsem jiz psal, nevnimam zivot na bud a nebo a radeji se snazim koncentroval na neco co lidi spojuje nezli naopak.

Uz se nemuzu dockat na dalsi zverejneny clanek od pani s prezdivkou Ramana

S pozdravem
NoName312

Jara

Ke komentáři typu že s očkováním klesla etická úrověň dané bytosti bych snad jen podotknul, že v mém vidění své chování určuje same bytost sama a tím a myšlenka, že by charakter byl ovlivněn injekci, mě osobně připadá hodně přitažená za vlasy. Jakmile dojde k poškození vašeho těla, tak Vy automaticky nevyhodnocujete energie ze zablokovaných čaker a potom ani nemůžete řešit, jestli Vaše jednání někomu škodí nebo ne. Ono se zase původní stav může po několika měsících nebo letech obnovit. Třeba jakmile někdo vstoupil do SS, tzn. se spojil s egregorem fašismu, tak už pro něj nepředstavoval žádný morální problém rasová genocida méněcenných ras. Bytost vyšší úrovně… Číst vice »

Jára

Naprosto s tím, co jste napsala, souhlasím. Napsal bych to samé jinými slovy.

Samotná vakcína je biblickým znamením šelmy a ti, kteří si ji nechají píchnout sami sebe vyřazují z další existence tady na Zemi. Jsou to ti, kteří v tzv. „posledním soudu“ propadnou.

Ale bylo mi řečeno, že jen opíchání vakcínou vás plně nediskvalifikuje. Může to být posuzováno individuálně, kdokoliv se mohl nechat tímto světem ošálit. Takový člověk pro svoji očistu bude muset vyvinout daleko větší úsilí a bude muset před Prozřetelností prokázat, že má na Nové zemi co dělat.

Jára

Co takový člověk může konkrétně prožívat je velmi dobře popsáno tady: https://www.protiproud.cz/zdravi/5899-ockovane-zeny-nekrolog-neustale-v-kapse-dat-cokoliv-jen-nemit-tuto-zkusenost-utestovat-se-do-umoru-zvraceni-ztrata-pameti-mdloby-a-tiky-proc-se-pfizer-dale-nezajima-na-pohotovosti-jako-doma-a-nic-se-nelepsi.htm

Mě daleko více zajímá, jak se máme chovat a bránit těm, co budou pást lidské trosky? Policisté jsou schopni zbít člověka, když nenosí náhubek. Tomuhle šílenství jste se ani Vy vyhnout nemohla pokud nežijete někde v kláštěře na pustém místě. Takový text by pomohl mnoha lidem. Pracovníci světla by asi neměli zalézat do ústraní.

katrin

Ano je to pravda také to tak vnímám. 22.12.2020 jsem dostala vhled a je to tento:   22.12.2020v 14 hod. Petra a Já jsem byly 1 poli přes telefon. Petře jsem pomohla spracovat bývalého partnera,kde odpustila mu i sobě,pak otce a mámu.Po vyčištění se v poly navýšila energie a pak to začalo: Bůh nás představil matce zemi Gaii jako další lidi,kteří navýšila svoje vybrace a chtějí s ní tvořit. Pak se nás Bůh zeptal zda chceme v ČR a v ŠR urychlit transformaci a my sme řekli na maximum aby se tu pak přešlo do lásky… Pak jsme se s láskou a úctou rozloučili s lidmi,kteří se nerozhodli jít dál s Bohem v novém paradigmatu. Byla to velmi… Číst vice »