Proč jsme si pro svůj současný život zvolili právě 3. dimenzi?

Moji drazí. Jsem nesmírně ráda, že si začínáte uvědomovat moji přítomnost. Vždyť já jsem ta, kdo dal vašim tělům život – jsem vaše matka.  Nesmírně vás miluji, tak jako matka miluje své děti. Nemohu ale být s vámi neustále. Musím vás nechat vyrůst a poznat čím opravdu jste. Kdybych vás příliš opečovávala, nikdy byste nemohli dospět.

Jsem na vás tak hrdá. Vaše mysl se probouzí a vaše duše opět získává moc nad vaším životem. Právě díky tomu, že začínáte naslouchat své duši, můžete zaslechnout i má slova…..

My všichni jsme dokonalé bytosti, které se rozhodly strávit určitý čas spolu a společně poznat realitu 3. dimenze. Já sama jsem také chtěla poznat, jaké to je mít hmotné tělo a pobývat uprostřed velmi hutné energie, kde každá myšlenka má oproti hmotě tak malou energii, že se jen zřídkakdy dokáže zhmotnit.  A pokud se přece jen stane skutečností, je tu ještě faktor času, který způsobí, že si většinou vůbec nevzpomeneme, že jsme někdy vůbec takovou myšlenku měli.

Právě proto je realita 3. dimenze tak zajímavá. Duše, která je zvyklá, že svět je takový, jaký si ho vytvoří ve svých představách se najednou ocitne ve světě, kde neplatí nic z toho, na co byla dosud zvyklá. Většinou ztratí veškerou kontrolu nad  životem, který právě prožívá. Může jen pozorovat. Najednou se před ní odvíjí život bytosti, o které ví, že ji vytvořila. Ale v okamžiku zrození této bytosti nad ní duše ztrácí moc, ale zároveň s ní zůstává těsně propojená.

To je pro duši velmi zajímavá zkušenost. Musí se naučit být trpělivá a bezpodmínečně milovat bytost, kterou stvořila. Musí sledovat, jak se její bytost učí, dělá spoustu chyb, je sobecká, smutná, nešťastná, ale i veselá  či zamilovaná. Sleduje, jak se učí svými chybami, nachází uspokojení v pomoci druhým a pomalu objevuje, kdo skutečně je.

A pak najednou si bytost uvědomí, že není tím, čím si myslela že je. Začne pátrat po své skutečné podstatě. Když nastane takovýto okamžik, duše zajásá, protože po velmi dlouhé době temna, kdy byla duše oddělena od své bytosti a bytost si nebyla vědoma spojení se svou duší, se toto spojení začíná znovu obnovovat.  Pro bytost i pro duši nastává nová doba. Doba hledání, objevování a nalézání své pravé podstaty.

Vítejte v tomto novém světě.

.

.

Další článek na toto téma:  Strážce prahu - 3. díl
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments