Jak zkrotit božskou podstatu druhých bytostí?

Každá bytost na Zemi, která má hmotné tělo, by měla být napojena na dva zdroje energie – energii  božské podstaty  a energii Země, která jí umožní vytvořit si hmotné tělo. Pokud jsme tedy napojeni na oba tyto zdroje, může naše duše pobývat v našem těle.

Když jsme napojeni pouze na energii své božské podstaty, stále žijeme, jen nemáme hmotné tělo.

Dlouhou dobu jsem byla přesvědčena o tom, že k tomu, abychom mohli žít v tomto světě a mít hmotné tělo, musíme být nutně napojeni na oba tyto zdroje. Postupně ale zjišťuji, že ne každý žijící organismus má vždy spojení s božskou podstatou. Na první pohled to nepoznáme. Ale když budeme pečlivěji sledovat jeho projevy a postoje, časem to uvidíme.  

Tělo, napojené pouze na energii tvořící hmotu, je schopné do určité míry fungovat. Má své vědomí a může se zdát, že je stejné, jako ostatní bytosti. Rozdíl je ale v tom, že nemá minulost svých předků, nemá žádné zkušenosti z kolektivního vědomí či minulých existencí. Je to „nepopsaná deska“, která má pouze takové zkušenosti a vzpomínky, které sama získala. To znamená, že je velmi omezená.

Dokážete si představit, jaký je rozdíl mezi bytostí, která je odkázaná pouze na svou vlastní zkušenost a bytostí, která je propojena se všemi ostatními bytostmi – která je napojena na svou božskou podstatu?

Bytost, spojená se svou božskou podstatou, má přístup k veškerému vědění. Protože je propojena se všemi ostatními bytostmi, může si s nimi navzájem předávat své zkušenosti. Stačí se jen napojit a najít to, co potřebuje.

Takováto bytost je svobodná. Nelze ji zotročit či ovládat. Zná pravdu a nikdo ji nedokáže přesvědčit, aby uvěřila něčemu, co není v souladu s jejím poznáním.

Každá bytost, která se na Zemi zrodí přirozenou cestou,  je napojena na oba zdroje. Pokud se z jednoho z nich odpojí, či spojení zeslábne, buď zemře či onemocní (když ztratí spojení se Zemí), nebo se z ní stane jen prázdné tělo, bez moudrosti, kterou by měla díky spojení s ostatními bytostmi.

A teď si představte, že jste někdo, kdo má neomezenou moc a touží druhé ovládat. Máte pocit, že vy jediný víte, jakým směrem by se měl ubírat život všech ostatních. Možná pro ně opravdu chcete to nejlepší. Ale oni vás neposlouchají. Chtějí žít po svém. Nechtějí žít podle vašeho snu.

Co tedy můžete udělat pro to, aby vás vyslyšeli a začali se chovat podle vašich představ?

Odpojíte je od jejich božské podstaty!

Vaše kroky ale musí být nenápadné, protože oni jsou bdělí a ostražití. Musíte být trpělivý a pomalu jim do života vkládat informace, technologie či látky, které budou jejich spojení oslabovat.

A jak začne jejich napojení slábnout, nebudou už schopni mezi sebou sdílet své pochybnosti, přestanou spolupracovat a pomalu se začnou od sebe vzdalovat.

Už nebudou nebezpečným davem, který hájí svá práva na vlastní život. Budou to jen ustrašení jednotlivci, kteří se navzájem neuslyší.

A tak začnou ve svém osamění hledat někoho, kdo jim ukáže cestu, kterou mají jít.

V tomto bodě už stačí jen jediné – ukázat se jim jako jejich spása.

Oni rádi půjdou za tím, kdo má představu, jak z jejich bezvýchodné situace ven. Oni totiž svou cestu ztratili – přišli o veškerou svobodnou vůli a už ani neví, že ji někdy vůbec měli.

A vy jste právě získali věrné a oddané následovníky, kteří vám tak bezmezně věří, že udělají vše, co jim řeknete.

Právě jste se stali jejich „Bohem“.

.

.

Další článek na toto téma:  Proč je tak důležité překonat strach ze smrti?
Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments

[…]    Každá bytost na Zemi, která má hmotné tělo, by měla být napojena na dva zdroje energie – energii  božské podstaty  a energii Země, která jí umožní vytvořit si hmotné tělo. Pokud jsme tedy napojeni na oba tyto zdroje, může naše duše pobývat v našem těle. Když jsme napojeni pouze na energii své božské podstaty, stále žijeme, jen nemáme hmotné tělo. Dlouhou dobu jsem byla přesvědčena o tom, že k tomu, abychom mohli žít v tomto světě a mít hmotné tělo, musíme být nutně napojeni na oba tyto zdroje. Postupně ale zjišťuji, že ne každý žijící organismus má vždy spojení s božskou podstatou… … Tělo, napojené… Číst vice »

Magdala

Dovolím si vstoupit do diskuse svým vlastním názorem, i když možná nebude akceptován, anebo podroben kritické polemice, přesto snad může být inspirativní… Já si nemyslím, že jakákoliv bytost, entita či esence, co existuje, může být odpojena od zdroje /Bůh, Duch etc./. Tahle momentální situace země, lidstva, vesmíru atd. – pořád je to existence PROJEVENÁ v rámci duality. Bez duality by to JEDNO – ZDROJ nemohl být projeven. Dualitu definují dva póly /plus-mínus, dobro zlo atd./. Kdyby ale nebylo propojení se zdrojem /Stvořitelem/, nemohlo by to být projevené – existovat. Tudíž i projevený pól tzv. ´´zla´´ je v principu ze Zdroje a nemůže být mimo něj.… Číst vice »

Last edited 2 let před by Magdala
NoName312

Dekuji za tento komentar, take vnimam narativ temno vs svetlo, bojovat, svetelni pracovnici – bojovnici, atd. jako jen jednu uroven vedomi – vnimani a ve Vasem komentari se mnou souzni skoro vse. Snad jen fakticka – Nosic svetla neni Satan, ale Lucifer, coz neni oznaceni te stejne energine. To tzv. temno, zlo, take vnimam posledni dobou spise jako ucitele, pruvodce, vse pochazi z jednoho, to jen my lide nasi civilizaci radi kategorizujeme na zlo, dobro atd. Uvidime, kam nas tato dnesni zkusenost dovede, hra je rozehrana, figurky davno rozestaveny a mozna, mozna, ze i vysledek je nekomu znam, jen ten prubeh a cesta se meni…… Číst vice »

Jára

Napadla mě ještě jedna poznámka. Vnímám ty dva zdroje, na které je každý připojen trochu jinak. Pro ilustraci si představte rusalku v ženském těle. Ony občas mohou být i ženami i když jsou živlové bytosti. Taková žena-rusalka je na jedné straně propojena se zemí, ale na straně druhé je také propojena – k výchozímu živlu vody. A pokud to vnímáte pozorně, tak tento živel je také aspektem Prozřetelnosti. Svým způsobem je i ona propojena s Bohem, i když nepřímo. Tady mám podrobný text o této problematice: http://78.108.103.11/WilliamMistele/articles.cz/2011/mermaidassassin.htm Co se týče lidí, tak pro pravé lidi platí to, že mají nepřímé spojení skrze kolektivní archetyp lidstva. Ten je postaven nad… Číst vice »

Ghaia

To se děje nyní. Díky biologické zbrani – vakcíně, nás chtějí odpojit od božství. Já raději umřu než se podvolit, když vím, jaká je pravda. A stále se snažím nalézt odpovědi, jak z toho ven.. jak porazit zlo. A žít na krásné svobodné zemi..

Jára

Napsal jsem Vám Email, kde popisuji, jak to udělat, aby se to zlo odporoučelo z naší krásné Země co nejrychleji. Je to možné, jenže když to začnu popisovat, tak mě vůbec nikdo nechápe. Buď je na Zemi někdo, kdo je schopen něco takového učinit a nebo to skončí destrukcí a velkým utrpením. Oba scénáře ve výsledku Zemi od zla očistí. Daleko lepší je aby civilizace plynule přešla do harmonického vývoje než přežívat ve spálené zemi. Nejde o to nad někým „zvítězit“. Pokud někdo v této etapě života propadne, tak si to holt bude muset prožít znovu v jiné civilizaci a nakonec dospěje k podobnému poznání. A bude to tak… Číst vice »