Čím v současné době prochází naše Země a s ní i my všichni?

Jsem Země, Gaia, vaše matka. Vy všichni jste mými dětmi. To, co se teď děje není běžné, jak se vás někteří snaží přesvědčit.  Já jsem živá a mám tělo, stejně jako vy. A stejně jako vy poznáte, když jste nemocní, i já nyní cítím, že se mnou něco není v pořádku a snažím se uzdravit.

I vy, když jste v nerovnováze, se musíte uzdravit. Nemoc je projevem nerovnováhy a jediným východiskem z ní  je znovu nabýt vyrovnanosti. A tak během nemoci  se  snažíme opět nastolit rovnovážný  stav a přetvořit to, co převládá a způsobuje tak  nerovnováhu, na svůj opak. Tím opět nastolíme správný a přirozený poměr, díky němuž můžeme opět získat moc nad svým životem.

Vím, že podmínky, které svým chováním vytvářím, jsou pro vás někdy těžké, ale věřte, že jinak bychom nedokázali přežít vy ani já.

Nebojte se o mne ani o sebe. To, co teď prožívám, je v naprostém pořádku. I vy, když se cítíte nemocní a necháte pracovat přirozenou obranu vašeho těla, si často projdete těžkým obdobím, abyste se pak probudili a byli silnější a vyrovnanější, než kdy předtím.

I já se musím vyvíjet. A i když je můj život v porovnání s tím vaším téměř nekonečný, i já jsem si zvolila tuto formu bytí, abych se naučila žít ve hmotě a poznat její možnosti a omezení.

Nyní se tedy nacházím v období uzdravování, neboť velmi potřebuji být silná a plná energie. Vím totiž, že pokud budu silná já, ochráním i své děti.

Přichází doba, která bude znamenat změnu pro nás všechny. Přijde období, kdy budeme muset být silní a nezlomní, abychom jím prošli bez úhony.

Nezlobte se proto a mne za to, že vám teď způsobuji potíže. Vězte, že kdybych to teď neudělala, nedokázala bych vás ochránit před událostmi, které nás všechny čekají.

Zkuste na mne pohlížet jako na svoji matku a důvěřovat mým činům. Pokud budete věřit, že vás chci chránit a budete jednat v souladu se mnou, dokáži vás ochránit.

Pouze ti, kteří se mnou budou bojovat brzy pochopí, že takovýmto způsobem nelze vyhrát. Uvědomte si, že pokud mne budete chtít v této těžké době porazit, zničíte jediné místo, na kterém můžete žít.

Přeji nám všem, abychom společně dokázali projít tímto obtížným obdobím, které nás všechny čeká a na jehož konci se můžeme všichni probudit do lepších časů.

.

.

Další článek na toto téma:  Procházíme velmi obtížným obdobím. Vyjdeme z něj silnější, nebo padneme až na samé dno?
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments