Dvě reality? Další účinky spásné „v@kcíny“

Někteří lidé věří, že to s námi někdo myslí dobře, ale co když je to úplně jinak…?

To, jak působí mRNA „vakcína“ na fyzické tělo, už možná začínáme tušit, ale skutečná pravda se ukáže až v delším časovém horizontu. Je tu ale ještě další rovina, která je mnohdy opomíjena, ale může hrát v tom, zda budeme chráněni, či naopak poškozeni, také významnou roli.

Mnozí z těch, kteří pracují s energetickým systémem člověka, začínají docházet k děsivě podobnému zjištění: Tato „vakcína“ nějakým způsobem ovlivňuje náš energetický systém. Více o tom, co se s energetickým systémem děje po aplikaci „vakcíny“ a jak očkovaní mohou působit na své okolí, najdete v článku POZADÍ „PANDEMIE“.

Nyní se ale ponoříme ještě hlouběji. Podíváme se, co dalšího lze skrze tuto „vakcínu“ také změnit a pokusíme se najít možné důvody, proč se to vlastně děje.

Na první pohled se může zdát, že jde o obyčejnou očkovací látku, která chrání dotyčného před určitou nemocí.

Je ale zajímavé, že tato „nemoc“ nemá u velké části lidí žádné symptomy, nebo jen velmi slabé, kterých bychom si běžně vůbec nevšimli. Tak proč jsme neustále přesvědčováni, že jsme ve velkém nebezpečí?

Pokud se na to podíváme z jiného úhlu, než je nám běžně nabízeno, vidíme, že se během této „nebezpečné nemoci“ rozpadají určité struktury našeho těla – tělo člověka, který si většinou ani neuvědomuje, že je „nemocný“ se mění a přeskupuje, protože se potřebuje vyrovnat a přizpůsobit novým podmínkám.  

A právě míra rozpadajících se struktur se stala ukazatelem této „nemoci“. Testy, které jsme nuceni podstupovat,  zachycují právě tento rozpad, který je ve většině případů následován přeuspořádáním struktury energetického a následně i fyzického těla. Procházíme tedy určitou formou transformace, která přizpůsobuje naše těla nově vznikajícímu prostředí.

Menšina, která dosud ovládala většinu, je vyděšená, pokud míra „pozitivních“ narůstá, neboť to ukazuje, jak moc lidí se mění. Proto potřebují neustále testovat co největší okruh lidí – snaží se tak zmapovat, do jaké míry dochází k přeměně našich fyzických i energetických těl. (Náhled na možnou příčinu tohoto šílenství můžete najít v článku Proč mají takový strach, že se změníme?)

Ale proč by pro nás měla být tato přirozená změna tak nebezpečná? Vždyť jí drtivá většina zdravých lidí projde bez větších problémů?

Kdo a proč usoudil, že je třeba tento proces naší přeměny zastavit?

Na tyto otázky se velmi těžko hledá odpověď. Jisté ale je, že se někdo snaží již delší dobu změnit či přerušit něco, co se s námi i celou Zemí děje.

Dlouho zkoušeli nejrůznější metody, kterými by tento proces naší přeměny zvrátili. Uvědomovali si, že zdroje energie, na které jsou napojena naše těla se změnily do takové míry, že to nutně musí vést k naší fyzické a energetické přeměně. A oni to z nějakého důvodu vyhodnotili jako velmi nebezpečnou změnu, kterou je třeba zastavit.

Správně fungující živá bytost, pobývající ve hmotě na Zemi, je napojena na 2 zdroje:

1) na energii Země, která jí umožňuje vytvořit a udržovat fyzické tělo a žít spolu s ostatními bytostmi, mající hmotná těla, v naší realitě.

2) na duchovní energii, díky které jsme schopni chápat to, co přesahuje náš svět hmoty.

Oba tyto zdroje se v čase mění – v současné době je tato změna mnohem patrnější, než dříve. A díky tomu se mění i bytosti, které jsou na ně napojeny.

To ale nevyhovuje těm, kteří dosud ovládali náš svět. Dobře si uvědomují, že takováto změna povede k oslabení jejich moci a prozření těch, kteří dosud poslušně následovali jejich vedení.  

Proto se již dlouho pokouší této přeměně zabránit.

Nejdříve se snažili působit přímo na Zemi a ovlivnit tak energii, kterou z ní živé bytosti čerpají. Manipulovali s jejím prostředím a doufali, že se jim podaří změnit její stav natolik, že nedojde k její přeměně. Byli tak bláhoví…

Pak se pokoušeli zabránit tomu, aby mohla na Zemi pronikat duchovní energie, pocházející z dalekého vesmíru. Veškeré manipulace s atmosférou tomu do určité míry zabránily. Energie je ale stále silnější a i přes jejich opatření jí na Zemi proniká stále více.

Vymysleli tedy poslední zoufalý plán – působit přímo na těla lidských bytostí (a časem možná i na veškerý život na Zemi).

Zdá se, že neustále zkouší a zdokonalují další způsoby, jak tento proces zastavit  a skrze testy kontrolují, do jaké míry se jim to daří.

Všechna opatření, která dosud zavedli, mají určitý význam – roušky omezují přijímání většího množství transformující energie, určité druhy testů obsahují látky, které ovlivňují schopnost svobodné vůle a umožňují snadnější manipulaci, omezení bližších kontaktů s druhými brání předávat si informace a vylaďovat svůj energetický systém na kolektivní vědomí .

A jejich zatím nejúspěšnějším řešením jsou „vakcíny“. Na základě zatím dostupných informací to vypadá, že tato „vakcína“ má jasný cíl – zastavit či přerušit tento proces.

A oni doufají, že se jim tak podaří navrátit svět zpátky do původního stavu.

To ale není vůbec snadné – oba zdroje energie, které nám umožňují žít v tomto světě a chápat vyšší souvislosti, se už změnily. A oni potřebují, aby vše fungovalo tak, jako dřív.

A zdá se, že by se tato část jejich plánu mohla u části lidí podařit – dosud získané poznatky naznačují, že skrze „vakcínu“ je možné odpojit člověka od zdroje duchovní energie, nebo mu zamezit se na tento zdroj v budoucnu napojit.

Spojení s duší, Bohem, či jinými realitami je tak uzavřeno a zbyde jen materiální pojetí života. Pro část lidí to nebude znamenat žádnou změnu, neboť v našem světe lze fungovat i bez tohoto zdroje. Takovýto člověk nevnímá a není schopen pochopit to, co přesahuje svět hmoty. Jeho tělo i mysl jsou ale schopny běžného života.

Další zásadní změnou, kterou se díky „vakcíně“ podařilo uskutečnit, je odpojení od energie Země. Již dlouho si všímám u mnoha lidí tohoto zvláštního stavu, ale nechápala jsem, co přesně to znamená. Postupně jsem k sobě začala dávat jednotlivé střípky poznání a došla jsem k závěru, kterému se stále zdráhám uvěřit. Zdá se ale, že by to mohl být směr, na který by stálo za to se více zaměřit.  

Nevím, jak se to podařilo, ale vypadá to, že po aplikaci „vakcíny“ dochází k postupnému přerušení spojení se Zemí a k přesměrování na nový zdroj energie.

Je pravděpodobné, že alespoň zpočátku bude tento nový zdroj energie kopií původní Země – takové jaká byla před „pandemií“.

Tento zdroj tedy umožňuje nadále pobývat v našem „původním“ světě a nevnímat změny, které na Zemi právě probíhají.

A pokud si člověk, napojený na tento umělý zdroj, přestane pravidelně aplikovat „vakcínu“, napojení se pravděpodobně přeruší.

Chápete, co to znamená?

Pokud je toto pravda (a přála bych si, abych se mýlila), budou existovat dvě skupiny lidí – ti původní, kteří prošli procesem transformace a zůstali napojeni na skutečné zdroje energie a noví lidé, kteří byli přepojeni na uměle vytvořený zdroj, který je má přesvědčit, že se vše navrátilo do původního stavu a oni mohou pokračovat ve svém starém způsobu života.

Otázkou je, co je skutečné a co je jen sen, ze kterého se jednou probudíme?

Každý z nás má teď na výběr – buď žít tak, jako předtím, nebo začít zcela novou kapitolu své existence…

Přečteno 11 263 x

.

.

Další článek na toto téma:  Jak zkrotit božskou podstatu druhých bytostí?
Štítky , .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
20 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
VašekV

Už to bude nějaký rok, co jsem viděl na Aktuálně.cz rozhovor s MUDr.Klímovou o životně důležité komunikaci buněk https://video.aktualne.cz/dvtv/klimova-nemusime-byt-nemocni-je-do-nas-ale-masirovan-strach/r~7c0d6f407ef711e5a705002590604f2e/?redirected=1508392304 Někdy přes loňskou zimu byl na CNN Prima news rozhovor s MUDr Pekovou, která jasně řekla, že je virus uměle stvořený (takto že se přírodní virus nechová) a nikdo, než jeho tvůrce, neví co je do něj naprogramováno. A právě sítě 5G mohou aktivovat určité složky ve va%%ínách. Proto se asi takto rozhodli v Bruselu, aby si nepodřezávali větev pod vlastníma nohama https://www.elektrosmog-zony.cz/download/5g_brusel_zrusil_budovani_duben2019.pdf Těžko bych asi už hledal zprávu, kde je popsáno jak je složena va%%ína, aby co nejdéle vydržela v organizmu. nicméně zásadní tam bylo to, že… Číst vice »

Jara

To „nové“ připojení, které vidíte pravděpodobně nebude stará Země, ale klasika od démonů. Na stejném principu funguje reiki, tam se naštěstí nic nepíchá. Démoni rádi nahrazují energii od Boha tou svojí, ale není to zadarmo. Musí se za to platit např. vlastním utrpením. Celé očkovéní je následkem kolektivního selhání lidstva. Tím, že se lidé odklonili od Božích zákonů, otevřeli dveře všemožným zvrhlostem a šílenostem. „Očkování“, které ve skutečnosti očkováním není je jedna z nich. Jak jsem psal, jediný, kdo tohle může řešit jsou andělé karmy a prosím každého aby sám za sebe požádal o pomoc. Kdyby nebylo očkování, masově se rozšíří jiné zvrhlosti např.… Číst vice »

Jara

Je třeba to vidět i v té rovině, že je to současně i „zkouška“. Ten kdo se nechá zlomit by na Nové Zemi nebyl moc prospěšný. Kdyby byla lidská společnost harmonická, tak takovéto extrémní zkoušky nejsou třeba. Něho podobného se stalo při zániku Atlantidy. Kdo se všeobecnému úpadku nepostavil žádoucím způsobem tak skončil na této planetě se zákazem používat duchovní schopnosti. Proto je skutečných duchovních schopností jako šafránu a lidstvo se vydalo cestou techniky. To se to tenkrát vraždilo magií. Tady mám jeden zajímavý článek popisující dávné doby. Zajímavé počtení. A pochází to z regrese, protože ona ženská bytost byla kdysi stržena magií mezi lidskou rasu… Číst vice »

někdo

Po zimním slunovratu minulý rok začalo očkování. Letošní rok po slunovratu vyjde film Matrix 4, kde Neo chodí k psychiatrovi, který mu předpsal modré pilulky. Náhoda? :)

V článku mě zejména zaujalo to napojení na kopii Země, protože toho jsem si sám nevšiml. Díky za článek.

Babs

Zdravím, zajímalo by mě jestli to má vliv i na domácí mazlíčky.Setkal jste se někdo s tím? Jsem jako jediná z rodiny „neteckovana“+ pritel. Rodiče mají psa, kterej začal mít zdravotní potíže, je sice starší, ale do teď byla v pohodě. Nedávno, rakovina, a teď že dne na den zánět, nemůže na nohy atd. Ptám se na to i z toho důvodu, že sem byla nedavno na dovoleny, kde byl jeden teckovany. Po navratu sem mela bolesti jakoby skriply nerv, ale vypadá to na nejakej zánět či bezpriznakovej zápal plic. Dvoje ATB a podobný věci. Podotýkám že normálně nejsem skoro vůbec nemocná a nic mě na dovoleny nebylo… Přemýšlím,… Číst vice »

Babs

Díky moc za odpověď. Souhlasím.

Jara

Přesně tak, o tomhle psal S.N.Lazarev, že zvíře na sebe může vzít čast karmy člověka. Lidský duch má větší kapacitu a tak bohužel často zvíře uhyne a člověk nic nepochopí. Kdyby dotyčný ihned po zpozorování tohoto jevu napravil své chybné jednání, tak by zachránil jak sebe, tak i ono zvíře.

Martin

V předchozím komentáři jsem napsal a varoval že mRNA umožňuje do lidských buněk naprogramovat cokoli… a zdá se že právě přišel důkaz toho, že satanovi poskoci tam skutečně začínají programovat něco, co by dalo považovat základy nového matrixu, doslova základní prvky nové technologie pro 4IR.

*Tvrzení, že v@kcíny mají ve svých mRNA šablonách zakódovaného syntetického parazita, to je bomba, ALE BUDE TO NUTNÉ JEŠTĚ OVĚŘIT!!*

http://www.ragauian.cz/rozkaz-znel-jasne-dve-davky-jak-zmeni-mrna-vkcina-energeticky-stav-aury-cloveka-energeticky-jasnovidny-nahled-na-genovou-mrna-terapii-cakry-se-uzaviraji-duse-jsou-odpojovany-od-zdroje-od-bozsk/

Martin

Princip fungování technologie mRNA je veřejně k dispozici »  To hlavní vystihuje tento encyklopedický citát: „mRNA vakcína se aplikuje do těla… Následně se mRNA musí dostat do buněk, proto vakcína obsahuje pomocné složky, které umožní její vstup do buňky. K tomuto účelu slouží např. lipidové nanočástice. Uvnitř buňky dojde k tvorbě požadovaného proteinu (např. koronavirový protein S) podle informace obsažené v mRNA…“ Můžete sami vidět, že údajná v@kcína s „poslem“ RNA (mRNA) je v podstatě genetické inženýrství, protože vkládá do vašich buněk genetický materiál RNA viru a žádá po buněčné mašinérii, aby produkovala ve vašich buňkách protein viru… Chápete? Váš systém buněk má ve vašem těle produkovat virové proteiny, na které bude reagovat… Číst vice »

NoName312

Dobrý den, moc děkuji za nový článek a rád bych přidal něco, co možná autorka článku nezná a to jiný zdroj informací, který podporuje a dále konkretizuje zde popisované děje. Jde o známou, dnes již bohužel zesnulou p.Dolores Cannon, která vyvynula svou vlastní techniku pro regresi(má mnoho následovníků dokonce i u nás v České republice), kde sestupuje z vědomé úrovně vědomí do podvědomí, ze kterého pak čerpá nejen důležité informace pro danou osobu, ale i skutečnosti, které se dotýkají nás všech. Sám ze své osobní zkušenosti vím, že regrese funguje(byl jsem na ní jako klient u paní Láskové z Turnova) a proto p. Dolores Cannon a její práci delší dobu sleduji, má mnoho… Číst vice »

Last edited 2 let před by NoName312
Martin

No konkrétně téma Nové Země je velmi zajímavé a myslím že by nás všechny mělo zajímat… někteří možná vědí, že se to nachází i v biblickém ZJEVENÍ. Osobně o Cannon vím a zaujala mne právě tímto tématem. Určitě bychom o tom chtěli i psát, ale daleko lepší by byl přepis přednášky… jako studijní materiál jsou videa velkým zabijákem času… Prosím pěkně, pomohl byste nám hlavně tím, že nám dáte přesné odkazy, nebo alespoň časové body a nebudete nás nutit sledovat nekonečné přednášky :-) A jako vždy si neodpustím dodat nepopulární poznámku: Úplně nejvíce by nás všechny mělo zajímat, co je třeba udělat na osobní rovině, protože i když tady probíhají… Číst vice »

NoName312

Dobre odpoledne p. Martine, bohužel nemám čas pro Vás projíždět videa, přednášky a knihy od p. Dolores Cannon. Pokud máte opravdu zájem o tyto informace, tak si najdete čas, stejně jako každý jiný, nevyjímaje mě osobně. S čím Vám mohu pomoci je to, co si například z uvedené přednášky pamatuji a to velmi zkracene. Přednáška je z roku 2013, uvedu zde jen informace k nové zemi Jsou zde 3 generace reinkarnací, každá má specifický úkol na zemi, přišli aby pomohli zemi(každá je pak rozebraná ve videu) Zeme již delší dobu mění své frekvence a energii, má svůj tón, který se mění a lidé(vše živé) nevědomky s ní, ale né všichni,… Číst vice »

Martin

Noname. Děkujeme všichni kolemjdoucí za pěkné shrnutí, ano tyto obecné věci již jsem znal, ale vyzněla mi vaše první reakce tak, že jste chtěl přidat něco konkrétnějšího… co tedy je v kontextu tohoto článku. věřte mi že jsem zaměstnaný stejně jako Vy a snažím se taky dělat ve volném čase něco, co by lidem mohlo opravdu PRAKTICKY POMOCI ;-) Konkrétně je v tomto kontextu zajímavý bod F: Země se rozdělí, stejně jako to děla buňka při reprodukování a budou to dvě země, jedna nebude nebude si vědomá té druhé, ta oddělená tam budou lidé jásat ‘My jsme to dokázali’ a na druhé lidé budou… Číst vice »

Last edited 2 let před by Martin
Dominika

Mna by zaujimalo, ze co ak človek po dvoch vakcinach uz dalsiu nebude chciet? Dokáže sa transformovat a byt opat vyzivovany zemou tou skutocnou a zdrojom? Ďakujem

Martin

Ono je možno to nazírat i z malinko jiného úhlu (zjednodušení je nutné). Takže nejdříve musíte vědět, že kristovské duše na Zemi disponují tzv. Božskou jiskrou (nazýváno též Duch) v srdci. Krev je médium, které tuto energii distribuuje do celého těla. viz http://www.ragauian.cz/planeta-zeme-uprostred-povstani-otroku-smrt-lidske-duse-realizace-transhumanismu-pomoci-geneticke-modifikace-cloveka-abdrushin-krev-a-dna-tvori-most-pro-cinnost-ducha-v-hmote-na-zemi-7/ První věc, která je bez debaty je ta, že mocipáni toto napojení ke Zdroji (Bohu) skrze mRNA genovou terapií (GENETICKÁ a vibrační MODIFIKACE KRVE) přeruší. A protože Duch je zdrojem mj. Lásky, usilování směrem k Bohu a také kreativity, logicky tím dojde k „uzemnění“ takových lidí a jejich touha po duchu se bude snižovat. Já jsem pozitivní člověk ale také realista a jako realista vidím, že vůle… Číst vice »

Last edited 2 let před by Martin
Vašek

Škoda, stránka z odkazu idnes už neexistuje. Škoda každého kamínku do celkové mozaiky.

Martin

Za druhé, Ramaně moc děkuji za tento postřeh: »…vypadá to, že po aplikaci „vakcíny“ dochází k postupnému přerušení spojení se Zemí a k přesměrování na nový zdroj energie.« Protože mám inženýrské vzdělání, okamžitě mi naskakuje něco, co možná znáte pod pojmem matrix… Bude to nový matrix ale tentokráte úplně odpojený od Boha, jakoby zcela nová bublina reality, čistě technologická, skrze sítě 5G napojená na Skynet (možná znáte i tento film :) A měli byste vědět že globalčiki tohle už pilně budují a ani se tím netají, viz odkaz http://www.ragauian.cz/proc-vlady-blokuji-vsechny-levne-leky-na-cvid-ve-smlouve-o-dodavkach-mrna-vkciny-se-k-tomu-totiz-zavazaly-dokument-ukazuje-ze-pfizer-se-zbavuje-nejen-jakekoli-zodpovednosti-ale-navic-pozaduje-od/ Co je 4. průmyslová revoluce? Klaus Šváb a všichni jeho globalisté mluví o redefinici toho, co je to člověk. Pochopte, ONI SAMI… Číst vice »