Kdo jsme? Kam kráčíme? Jak se tam dostaneme? Povídání o cestě hledání a pochopení. (AUDIO)

Níže si můžete poslechnout rozhovor se spřízněnou duší Kateřinou Kostkovou.

Během našeho povídání jsme se dotkly tématu duchovní cesty, komunikace s duchovními bytostmi, smrti jako procesu přechodu, minulých a paralelních realit, a také současné situace.

.

.

Další článek na toto téma:  Skryté tajemství rituálu
Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
25 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
jirik

Díky za rozhovor, je velmi zajímavý, ale pro mnohé posluchače i inspirativní a také je při poslechu potřeba přemýšlet co nám rozhovor sděluje, a to je pro každého osobní/individuální sdělení.
*****
Ke Kateřině Kostkové – znám mnoho lidí i příbuzných, co mají COVIDa za bůžka, takže se nechávají očkovat dle rozkazu/nářízení a šťárat v nose tak dlouho, dokud jim….. doplňte si sami….

Jara

Poznámka k multidimenzionálnímu vědomí abych to neplácal dohromady s odlišným tématem. Realitu lze vnímat multidimenzionálně pouze tehdy, pokud jednáte ve vnitřním spojení s Bohem. Tohle říkal Ješua na stránkách chanellingu od Pamelly Kribbe. Jakmile se pokusíte realitu vnímat multidimenzionálně a vnitřní spojení s Bohem Vám chybí skončíte v přemetech iluzí a můžete z toho klidně i zešílet. Proto pokud opravdu máte zájem o multidimenzionální pohled na realitu, začněte se nejprve zajímat, kdo nebo co je to Bůh/Prozřetelnost/Akáša. Nejprve si zjistěte ideály všech náboženství a co oni o Bohu hlásají. Postupně o tom meditujte. A pak si volejte bytosti, které jsou považovány za vrcholy lidského vývoje jako Ješua, Buddha, Krišna, Hermes trismegistos, Avolekitesvara, Mojžíš a možná… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
NoName312

Ahoj Jaro, dekuji za tvuj popis a doporuceni. Velmi zkracene, me vnimani zdroje/boha/prozretelnosti pochazi ze me a meho osobniho vnimani a ne z vycteneho a proto take pro me osobne jedna realne osobne prozita zkusenost je nad tisici prectenych zkusenosti/meditaci at uz kohokoliv, a to jeste predpokladejme, ze to co dnes cteme bylo alespon trochu podobneho tomu, co dany autor ve sve dobe prozil. Je to jen muj osobni pohled a kazdy mame ten svuj. Za me osobne, pokud nekde ctu o tzv.bohu, tak se nejvice to vystihuje Magre ve svych kniham o Anastazii. Ale mnoho cest vede k cili a kolik lidi je, tolik je cest. Mnoho stesti na te… Číst vice »

Jara

Já jsem nedoporučil nic jiného než aby to vycházelo z Vás. Jen pro počáteční impulz pomůže se seznámit idejemi ostatních. Ale ne proto aby jste je uctíval jako se to dělá v náboženstvích ale aby jste je pochopil a pak vnitřně zrealizoval. Co se týče Magreho knih, něco tam zajímavého a inspirativního určitě je. Ona divoženka, kterou prý Magre uvedl do jiného stavu hned při prvním setkání ani nemusela existovat. Magre si to celé mohl vymyslet. Uznávám, že mu to pálí. Kdyby to vydával za beletrii a nikoliv za pravdu, tak by nepotřeboval lhát. Kdyby bájná Anastásie byla skutečná a měla by takové schopnosti, tak by… Číst vice »

NoName312

Dekuji za reakci Jaro,

k tomu Mergemu, samozrejme nejde o literaturu faktu, jde tam o uplne jinou vec, a to prave navnimani mozneho jineho sveta kolem nas, stejne jako z pohadek atd., precteni si i jinych alternativ a obrazu sveta a na to jsou jeho knihy vyborne, naprosto uzasne.

Samo me to jes
te vice inspirovalo k realnemu porizeni si zahradky a pestovani, ktere mohu jen doporucit.

S pranim pekneho dne
NoName312

Last edited 1 rok před by NoName312
Jara

Takže namísto hledání vnitřního spojení mezi egem a duchem volíte raději pořádek na zahrádce? Merge je si vědom, že je v naší společnosti „něco“ špatně, asi přečetl tuny „duchovní“ literatury a vytvořil fiktivní Anastásii, do které se snaží svoji omezenou touhu projektovat. Bohužel má Merge docela výrazný strop úvah. To Mergeho omezení je opravdu do očí bijící. Ono, když si Merge neví rady, tak všechno jednání Anastásie svede na mimozemšťany. Kdyby měla Anastásie takové schopnosti, jaké ji připisuje, tak by se pravděpodobně nechovala tak, jak popisuje. K té zahrádce Vám dám inspiraci od Pjakina. Pokud se uzavřete a budete se starat jen o zahrádku a prasátko a domeček,… Číst vice »

Jara

Sdílení je skvělé. Chtěl bych ovšem varovat před tím, co se stalo na jednom fóru, které zde nebudu přímo jmenovat a budu ho nazývat přezdívkou Satanoto. To fórum vzniklo před více než 10 lety a skutečně tam vznikla skupina lidí, kteří velice rádi všechno možné sdíleli. Vypadalo to skvěle. Jenže takové fórum funguje jako bonbón na vosy pro negativní inteligence. A majitel fóra musí čelit mnoha pokušením. Zakladatel fóra nebyl až tak silný a nakonec určitému typu pokušení od negativních inteligencí podlehl. Svým způsobem došlo k velkému úpadku fóra a nakonec jsem byl z fóra vyštván. Před tím jsem schytal nepočítaně magických útoků a na fóru bylo běžné… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Jara

V tom, co píšete máte pravdu. Pocit ohrožení jistě není na místě. Možná jsem nebyl úplně pochopen. Ono se to moc dobře popsat nedá a některé věci odkazující na konkrétní lidi není vhodné vůbec zveřejňovat. Berte to tak, že každý je vystaven jistým pokušením. A vytvoření skupiny typu fóra je velkým lákadlem pro negativní princip. Negativní princip nabízí spoustu zdándlivě pozitivních návrhů – nemám to přeložené z An: http://78.108.103.11/WilliamMistele/articles/1998/negative.html jenže pokud se někdo na takové lákadlo nachytá, tak může dopadnout ne zrovna nejlépe. Ano, ať děláte cokoliv, tak se něco učíte. Ale pokud někdo stále dokola opakuje ty samé chyby tak se toho… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Jara

Ano, místo k učení tady je. Otázka je, co se naučíte když dojde k podlehnutí negativnímu principu. Pak už se v tom jen vezete. Třeba drogy nemůžete do sebe integrovat a myslet si, že když budete brát jen poloviční dávky heroinu jako feťák na nádraží, tak se nacházíte v onom zlatém středu rovnováhy. Tohle moje přirovnání je přitažené za vlasy. Pokud jste se v první třídě naučila počítat, tak tvrdit ve druhé třídě, že jedna plus jedna je tři je samozřejmě projevem svobodné vůle, ale už vám nedovolí se učit látku druhé třídy. Podobná fóra jsou zajímavým cílem pro negativní princip. Zatím se tady jedná jen… Číst vice »

nekdo

Na druhé straně pokud se někdo v negativitě rochtá dlouho, tak se mu rozpadnou pilíře jeho osobnosti a stává se z něho troska. Pokud jste neprošla podobnou zkušeností tak to asi nemusíte pochopit. Mě se tohle stalo když jsem před lety četl tuším karikovy Zóny stínu. Ale z druhé strany člověku pak dojde, že ti démoni a andělé jsou možná stejné bytosti. A podle typu interakce s nimi (jestli se nám líbí nebo ne) jim říkáme buď andělé nebo démoni. A to stejné platí i pro křesťanskou dualitu Bůh vs Satan. Něco podobného o čem píšu ostatně říká třeba i  Matrix nebo gnostici. V Matrixu architekt ze sebe vydělil program, kterému… Číst vice »

NoName312

Co je negativni? Co je pozitivni? Hra na dobro vs zlo… jeste porad zde tak zneuzivana… Vec pro jednoho vyslovene negativni muze pro druhe byti velmi pozitivni a naopak, a to mluvime jen o soucastnem omezenem pohledu. Co clovek neprijme, to nemuze pochopit a zpracovat, treba zrovna to forum melo, stejne jako jine udalosti v zivote p.Jarovi neco o sobe rici. Tak treba se po case i forum zde zmeni a s nim vsichni zde… vse je v pohybu…

A ke zmene, pohybu, zivotu samotnemu posilam hold

NoName312

NoName312

Ktery pohled je ten spravny? Ktera zena je nejkrasnejsi? Ktera zeme nejplodnejsi a ktery casovy usek ten nejlepsi k proziti… To jsou pouze otazky, ktere dava mysl, to ve vnitr to vi, pokud delame neco, co je v rozporu s ni, tak to pozname, stejne jako kdyz delame vec v souladu s vnitrem… Dobro vs zlo, muz vs zena, pravice vs levice… vse konstrukt duality, ktera se ale da povysit na zdrojovou jednotu z ktere vse vyvera…az z teto pozice muzeme skladat puzzle dohromady, nejen to nase male puzzle jmenem zivot. Divam se ven a vidim jen to co je ve me, divam se dovnitr a vidim co je venku…… Číst vice »

Jara

Ano, prvním krokem je vše zrelativizovat a namíchat do nesourodého koktejlu a nazírat kaleidoskopem. A když je tento krok akceptován, tak vlastně i drogy jsou dobré a pomohou k duchovnímu probuzení. A ono klidně se upsat negativním bytostem, jak to Satan říká: „Stačí jeden malý úpísek. Je to taková formalitka.“ Vždyť sám píšete, že cokoliv můžete povýšit na zdrojovou jednotu. A proč si nemůžete přivlastnit něco co vlastní druhý? Vždyť vy si to přece zasloužíte a on to nepotřebuje. A k čemu slouží etika a morálka, vždyť je to jen přítěž, která Vám brání v rozletu. stejne jako kdyz delame vec v souladu s vnitrem… Teď jste napsal náhodou nechtěného něco co jste původně nezamýšlel,… Číst vice »

BlokaceDiskuse.gif
Last edited 1 rok před by Jara
Jara

Prvním krokem Satana je přesvědčit druhé, že Satan neexistuje. Prvním krokem negativního principu je kompletně zrelativizovat všechno. Každý člověk má v sobě etalon, který určuje co je správné a co nikoliv. Říká se tomu svědomí. Pokud svědomí má někdo chybně nastavené tak už opravdu nepozná nic. Šílenství, které řádí po celé zemi a bude mít daleko více obětí než obě světové války je právě odrazem neschopnosti rozlišovat pozitivní a negativní. V rozporu s veškerým poznáním i materialistické medicíny jsou lidé násilím proti jejich vůli nuceni do zhoubného biologického experimentu s nedozírnými následky. Pokud stavíte dům a chybu uděláte v základech, tak na to přijdete až když je pozdě a stavba začne… Číst vice »

NoName312

Hmm, nevim, jestli na Vase obvineni ke me mam opravdu reagovat, uvazuji, jestli to ma smysl. Ne, nebudu se do toho poustet, Jaro ano, jsem sluzebnik satana, vse relativizuji a motam, privlastnuji si denodenne to, co patri ostatnim, urcite jsem udaval za fasizmu a zcela jiste udavam vsechny v okoli i dnes, imperialiste me take desili a bojoval jsem s nima(jen jsem to asi tak ve svem predskolnim veku nevnimal, ale zcela jiste to tak bylo), ztrpcuji zivot vsem okolo, hlavne tem nenaockovanym(tedy i sobe), satan je muj kamos a ma duchovni cistota je jako vyprana v Perwolu a drogy propaguji vsude a vsem, tedy hlavne Vam. Ale jinak jste me… Číst vice »

Jara

Přidám jeden citát z knihy „Poselství Grálu“. Tam autor dokonce píše, že co je dobro a zlo má v sobě každý zakódováno a je kontraproduktivní o tom diskutovat protože to je jasné na první pohled. To cituji proto, aby bylo jasné, že jsem tyto dva principy ani jejich rozlišování nevymyslel. Řídíte-li Božskou sílu k dobru, zůstává ve své původní čistotě a nezkalena a vyvíjí proto mnohem větší sílu. Zakalíte-li ji však nečistotou, nastává zároveň její zeslabení. Tak v konečném boji zapůsobí pronikavě a rozhodně vždy čistota síly. Co je dobré a co je zlé, to cítí každý nevysloveně až do konečků svých prstů. Hloubati o tom, uvádělo by jen ve zmatek. Tupé hlou-bání… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Vašek

Járo máte pravdu. Člověk mnohdy není schopen se dobrat podstaty, příčiny problému a zasekne se u nějakého důsledku (v řadě). A to nemá řešení, nastává chaos, protože se neřešila příčina. Je to stejné, jako když si člověk vezme prášky na bolest. Svého času jsem diskutoval otázku temných sil s člověkem, který dospěl ke komunikaci s vesmírnou inteligencí. A tady pro zajímavost jeho odpověď na mé otázky : Neexistují žádné temné síly, které by na lidstvo působilo z astrálu. Temné síly jsou síly, které představuje negativita lidí na Zemi. Jedná se o lidi, které působí na ostatní svými myšlenkami, slovy, činy a skutky, např. formou vyvolávaného strachu, zlobou, mstou, hrubým jednáním,… Číst vice »

Jara

Úplně pravda není, že by neexistovalo vnější ovlivnění negativitou. Takové celosvětově koordinované šílenství typu čínské chřipky by bez koordinace nefungovalo. Přesněji by se dalo říci, že čistý člověk neotevře bránu takovýmto negativním astrálním silám. A kdyby většina lidí byla do určité úrovně čistá, tak by byla celá země chráněna. Ale problém nastane, když „někdo“ tu bránu na zemi otevře. A o to otevírání se snaží různé okultní spolky provozující černou magii. Pak se ty astrální negativní síly projeví. Všímejte si jak média prahnou po válce s Ruskem. V astrální úrovni něco takového jako zlo neexistuje. Tam existuje pouze negativní polarita. Zlo se z toho stane až… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Vašek

Myslím, že tomu rozumím a i když mnohdy nejde rozvádět všechny souvislosti, podvědomě mám vhled do širšího dění. Proto jsem v jednom příspěvku nastínil „širší dění“ https://matrix-2012.cz/2012/proroctvi/7-dulezita-poselstvi-george-kavassilase/ , které= v jedné veřejné besedě kvitoval i ragauian. Je evidentní, že o dění na Zemi mají přehled i jiné civilizace, které v určitém slova smyslu pomáhají v kontextu se záměrem Boha, ale na druhou stranu respektují svobodnou vůli lidstva. Nicméně je ale asi důležitý fakt ve stavu probuzeného počtu lidstva, aby mohlo dojít k určité pomoci ze strany jiných bytostí, např. Andělů Saturnu. Dokážu pochopit i „čistotu“ přesvědčení jako takovou, bez postranních úmyslů, intrik a manipulací, což člověk na určité duchovní úrovni vnímá beze… Číst vice »

NoName312

Dobre odpoledne, v prvé řadě bych chtěl poděkovat autorce o další článek a sdílení svého rozhovoru, už jsem se na další přísun informací z těchto stránek moc těšil. A také bych si dovolil nejen jí, ale i všem komentujícím či návštěvníkům tohoto webu popřát hlavně hodně zdraví a štěstí do nového roku 2022. Pokud mohu i já přinést několik osobních vnímání na témata v rozhovoru zmíněná, prosím o jejich chápání tak, že jsou to mé osobní poznaky, zkušenosti v daném čase a vnímání. Téma vnímání strachu = na tom je založen celý dnešní narativ tzv. pandemie, strach z onemocnění, strach ze smrti, strach z restrikcí, strach vystoupit s jiným názorem a vyčlenit se z davu, strach dělat… Číst vice »

Last edited 1 rok před by NoName312
NoName312

Tak jsem se pletl, covid 19, tedy podle testu nazyvaneho PCR, prisel zatukat i na ma vratka, tyden jsem s nim pobyl, prosel hlavou(trestela moc), prosel telem(zimnice a horecka), prosel brichem(nevolnost a bolest bricha), kazde dobrodruzstvi jednou konci a ja se s nim rozloucil, nebyl u me prilis vitan, rekl bych, ze jsme si uplne dohromady nesedli, ale jeho navsteva byla nutna, tak dekuji za ni a snad priste uz treba nebudes potreba.

S pozdravem
NoName312

nekdo

ad podcast: Podcasterka mě trochu zklamala. Popisovala v jeden okamžik jak to chápu kontakt s vlastní duší (to, co popisovala jako temný bod mezi hemisférami a temné myšlenky) způsobem, který mi připadal negativní. Tak snad jen abych přidal citát: „Lidé udělají cokoli, bez ohledu na to jak absurdního, kvůli tomu, aby se vyhnuli setkání s vlastními dušemi. Člověk se nestane osvíceným představováním si zářivých postav, ale uvědoměním si temnoty.“ (C.G.Jung) ad různé reality (anglicky): https://en.wikipedia.org/wiki/Reality_tunnel „Tunel reality je teorie, že s podvědomou sadou mentálních filtrů formovaných vírou a zážitky, každý jedinec interpretuje stejný svět různě.“ Je to původně myslím z wilsonovy knihy Prometheus rising. Tam třeba probírá,… Číst vice »