Starý svět se hroutí. Čím bude nahrazen?

Nějakou dobu jsem nebyla schopna rozumět tomu, čím právě procházíme.

Zpočátku bylo vše jasné – někdo se snažil udržet nás v původní realitě, která se začala hroutit a vyvíjet se v něco zcela jiného.

Vše začalo být prosyceno strachem. Strach měli ti, kteří si uvědomovali, že jejich éra nadvlády spěje ke konci. A strach cítili i ti, kteří si probíhající změnu třeba ani neuvědomovali.

Všude byla cítit energie změny a většina lidí si začala uvědomovat, že přichází o jistotu, která je provázela po celý život.

Nic už nebylo stejné. Součástí našich životů se stal strach o živobytí, svobodu, život. Vše, na čem jsme dosud stavěli svou existenci, se zhroutilo.

Zdálo se, jakoby nás někdo chtěl dostat na dno, připravit nás o vše, co bylo dosud pro nás samozřejmostí. Neustále v nás byl vyvoláván pocit ohrožení.

Ale co bylo cílem této manipulace?

Poslední dva roky to vypadalo, jako bychom měli být oslabeni, zotročeni, či dokonce odstraněni. Vše tomu nasvědčovalo. A ti, kteří dokázali vidět tuto manipulaci, se toho zákonitě začali obávat.

Když se na toto období podíváme s odstupem, můžeme zahlédnout velmi propracovaný záměr, který se dotkl úplně každého.

Většina lidí se dobrovolně podrobovala mnoha nesmyslným nařízením a ztrácela tak postupně svou svobodu. Vzdala se svého vlastního názoru a schopnosti svobodné vůle. Odevzdala svůj život do rukou někoho, koho vlastně vůbec neznala.

Zbývající část lidí si stále uvědomovala, že někdo začíná měnit a ovládat samou podstatu jejich bytosti. Vzpírali se nesmyslným příkazům, bojovali, hledali zdroj, ze kterého vše přicházelo.

Tito lidé byli zesměšňováni, trestáni, diskriminováni, ponižováni. I oni byli tímto způsobem přinuceni padnout až na samé dno.

Dlouho jsem vnímala jen ten nesmírně silný záměr nás ponížit, oslabit, znesvětit vše, co v nás udržovalo jiskru naděje. Zdálo se, že se záměr vyhubit v nás vše božské, daří.

Ale pak se něco změnilo.

Část lidí v sobě začala objevovat kvality, které byly předtím ukryté pod nánosem pohodlného života.

Tím, že jsme přišli o veškeré jistoty a byli jsme přinuceni postavit se svým strachům, se v nás cosi začalo očišťovat.

Jakoby pro nás někdo cíleně naplánoval celospolečenskou terapii, která nás měla zbavit všeho, co nám překáželo začít vnímat a vylaďovat se na nové druhy energií.

Mám pocit, že bez této vynucené očisty, bychom se stále utápěli v tom, co nám nedovolilo vidět dál a do větší hloubky.

Díky tomu, že jsme byli nuceni opustit své staré jistoty, jsme nyní schopni posunout se dál.

Proces, který právě probíhá, nedokáže nic zastavit.

I když budeme okradeni o poslední zbytky svobody a nezávislosti, nic nezastaví změnu, kterou procházíme.

Někdo na ni ještě není připraven a potřebuje být veden a mít jistotu, že někdo jiný bude řídit jeho život. To je v naprostém pořádku. Vše má svůj čas. Tito lidé budou zatím pobývat v takové realitě, kterou pro svůj další vývoj potřebují.

Část lidí ale právě prošla či ještě prochází neskutečnou transformací své bytosti.

Začínáme v sobě objevovat dary a schopnosti, které dosud čekaly, až budeme připraveni je zahrnout do svého života.

Jsme svědky zrodu nové společnosti, založené na pochopení, vzájemném respektu, spolupráci a úctě k veškerému životu.

Vidím, jak se v lidech stále silněji probouzí jejich pravá podstata. Každý jsme jiný, pocházíme z různých světů a dosud bylo velmi obtížné svou skutečnou podstatu naplno projevit.

Teď se to ale mění.

Mísení kultur, do kterého jsme byli v původní realitě násilně nuceni, se začíná projevovat v jiné formě. Co když jsme tím byli z určité úrovně vědomí připravováni na to, že v sobě začneme objevovat naši skutečnou podstatu? Dosud jsme si byli všichni podobní. Byli jsme od malička vychováváni tak, abychom potlačili to, čím se od druhých lišíme a stali se jedním z davu.

A teď je možná čas ukázat, jací skutečně jsme.

Přišli jsme sem, do této reality a tohoto času, z nejrůznějších světů a každý z nás může druhé něčím obohatit. Je mezi námi tolik andělských a přírodních bytostí, těch, kteří v sobě nesou vzpomínky z dávných civilizací na Zemi, či z dalekých míst vesmíru. Mnoho bytostí, které jsou zde nyní vtělené, dosáhlo značného stupně pochopení.

Ti všichni začínají nyní tvořit zcela novou civilizaci, na kterou jsme již tak dlouho upozorňováni.

Vše, co se nyní děje, je přesně tak, jak má být. A i když se někdy může zdát, že má převahu to, co se nás snaží oslabit a udržet nás v zajetí, nic už nemůže zabránit tomu, co přichází.

Užijte si tento výjimečný proces, snažte se nenechat se ovlivnit tím, co se ho snaží narušit. Buďte vědomým pozorovatelem přerodu umírající civilizace v něco, co přesahuje naše nejodvážnější sny.   

S láskou všem, kteří se probudili i těm, kteří dosud spí hlubokým spánkem.

Ramana  

.

.

Další článek na toto téma:  Tajemné období Slunovratu - jak využít jeho mocnou energii?
Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
13 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymní

Priatelia dualita končí a nahradí ju jednota, Jednota tela, duše a Ducha. Každý môže pomôcť svojmu okoliu tým že sa bude venovať s úctou a láskou svojmu telu, svojim emóciám, myšlienkam, prečisťovať ich, hľadať vo všetom čo sa dnes deje dobro a tým zvyšovať svoju vibráciu.
Pomocou iným cez láskavosť, úprimnosť, odvahu a vieru v Dobro v ľuďoch, celý svet je riadený Láskou. Tak nastane prebudenie ľudstva a nastane Nový vek.
Všetko dobré všetkým.

SUBHAM ASTU SARVA JAGATAM.
Kéž jsou všechny bytosti šťastny.

jirik

Paul J. Watson: Covidiáni (CZ DABING) cca 8.5 minuty
https://rumble.com/v25aliv-paul-j.-watson-covidini-cz-dabing.html

jirik
Vašek

Já jsem si vždycky nejvíc rozuměl s dětmi. Pro jejich čistotu, jak ducha, vědomí, tak nezmanipulovaného projevu. Proto je nejdůležitější výchova v předškolním věku, než začne manipulace. V bytosti ty základy zůstanou po celý život. Záleží ale na příkladu, který může tu boží jiskřičku buď rozdmýchat nebo postupně dusit. Už moje babička mi říkala „nezapomeň ale na Boha, toho tě nikdo nevezme“. No, dneska je jiná doba. Člověk ale je schopen naslouchat Bohu, Bohu v sobě, jen když miluje sám sebe, jak nás nabádá ragauian zde  http://www.ragauian.cz/category/psychologie-cloveka/o-lasce-k-sobe/  , protože tím miluje i Boha v sobě. A je psáno „Co oko nevidělo, co ucho neslyšelo, co člověku nikdy ani na mysl nepřišlo,… Číst vice »

Anonymní

Úžasný vhľad… je to tak …. tiež to tak cítim♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌏

Poustevník

Na této adrese jsou obsáhlé články,které by vás mohli zajímat.Myslím,že stojí za podrobnější pročítání. Nejlépe použít Edge nebo Chrome a využít strojový překlad do češtiny.

„https://energeticsynthesis.com/library/ascension-basics/ascension-class-transcript“

nekdo

„Jen šaman ví, že kultura je hra. Všichni ostatní ji berou vážně. A právě tak šaman čaruje.“ —Terence McKenna „..původní jogíni byli anarchisté..“ —Shunyamurti (anarchie = an – bez, archon – vládce) Aktuálně myslím probíhá boj několika skupin šamanů o to, co budeme vnímat jako realitu. Nicméně pokud mám brát Shunyamurtiho vážně, tak to negativní způsobují lidi sami a konkrétně jejich potřeba sebedestrukce (Shunyamurti se odkazuje na freudovský pud smrti). Ta potřeba se dostává na povrch v celé naší civilizaci. Následně lidi volí destruktivní typy politiků a i v dalších oblastech se rozhodují v podobném duchu. Takže kauzalita tu nejde jednoduše ve směru politik -> lidi, ale spíše… Číst vice »

NoName312

Dekuji p. Ramane za clanek a prani na konci a rad bych i za sebe popral krasne jaro a leto v roce 2022. Uz jsem se dlouho nemohl dockat dalsiho clanku zde na dusi a je skvele, ze dnes je tu. V zadnem case nebylo nikdy nic stale, nemenne, vse se vzdy zde byl vyvoj a s nejvetsi pravdepodobnosti to tak je a bude i do budoucnosti. Je tento cas necim vyjmecnym, co tu jeste nebylo? Opravdu se zmeni paradigma k nepoznani od casu drivejsich a soucastnych? Nevim, ale v prubehu vsech zmen tu byla dosud kontinuita mezi tim, co tu bylo a tim, co tu je a tu bych si dovolil ocekaval i do budoucna. Jestli… Číst vice »

Olda

Mě se to Ramano líbí, co jste napsala. Vždycky, když něco podobného čtu, mám příjemné, vzrušené mrazení. Představuji si, jak už žiji ve věčnosti, která nemá žádné omezení. Třeba být úplně sám na obrovské planetě plné moří, řek a vodopádů. Plavat nahý ve vodopádu a dívat se na krásnou přírodu. Pak jít a povídat si s ptáky a se zvířaty. Potom, potkat další bytost a skamarádit se s ní jako Robinson s Pátkem. Vystoupat na horu a dívat se do nádherné krajiny. Skočit do prostoru a letět, nad tou zcela neznámou zemí jako pták. Postupně objevovat krásu nové planety a sbližovat se s dalšími bytostmi a vědět, že to nikdy neskončí. Zjevení 21:3,4:… Číst vice »

Lamija

Děkuji, Oldo, jak krásně jste to popsal a taktéž Ramaně za její náhled a novou naději. Že všechno, co se děje má nějaký hlubší smysl i když ho často nedokážeme vidět.

Hanka H.

Každý z nás prochází tou cestou tak, jak potřebuje. Jsem moc vděčná a děkuji za předchozí článek o energiích a vakcínách, ale o tom někdy příště. Před více než dvěma lety si málokdo dokázal představit, že by nás mohlo něco všechny zasáhnout, změnit skokově naše životy (tedy kromě velké katastrofy) a ještě vlastně v celku mírným způsobem. Byla jsem pak překvapená, jak snadno se lidé vzdávají vlastních svobod, svého sebeurčení, jak se ani nepokusí o svůj vlastní názor. A jak mistrně byly pokusyo jiné názory ve veřejném i odborném sektoru umlčovány, bagatelizovány a zesměšňovány. Na tom bylo dobře vidět, že občanská společnost už (pokud vůbec někdy) nefunguje a na odborné ikony či… Číst vice »

Renáta

So všetkým uvedeným hore vyššie, Ramana súhlasím. Nie všetci sú na zmenu pripravení a tí sa nechajú ovplyvňovať politikmi a médiami. Majme s nimi trpezlivosť a nechajme im ich slobodu aj v tomto ako i vo všetkom. Nechcime nikoho meniť, stačí že sa meníme my sami. A nezabudnime si to užívať s úprimnou radosťou s srdci. Je úžasné že tu môžeme byť. Tento víkend som preciťovala vďaku za všetko, čo mi je dopriate, za všetky krásy aj za “ nedokonalosti “ iných, ktoré mi pripomínajú len moju vlastnú netrpezlivosť a to na čom musím ja sama zapracovať. Všetko prijať s vďačnosťou a pokiaľ mi niečo prekáža, spýtať sa samej seba, čo ešte… Číst vice »

nekdo

Možná, že jsme všichni ve videohře a ti, co nejsou na změnu připravení, jsou NPCčka, takové vedlejší postavy, bez nichž by tahle hra byla dost prázdná. Jaká by to byla nudná hra, kdyby všichni všechno věděli, uměli a byli na všechno připravení.

O víkendu jsem měl také divné zážitky. Čistil se mi energetický systém, začaly fungovat další nádi. A dnes když jsem šel po ulici, začal jsem uvažovat nad vazbou mezi vědomím jako bodem a vědomím jako polem. Připadal jsem si na té ulici jako jeden z elektronů, cestujících vodičem. Nebo jako krvinka, cestující cévním systémem.