Ochránci našeho vzestupu

Po celý náš život jsou v naší blízkosti nejrůznější nehmotné bytosti, které nás mohou více či méně ovlivňovat, pomáhat nám, či námi manipulovat ve svůj prospěch.

Je dobré si je uvědomovat a poznat, jakým způsobem na nás mohou působit. Některé z těchto bytostí nám mohou být rádci a učiteli, jiné nás mohou srážet a ovládat nás ve svůj prospěch.  

S těmito bytostmi často pracuji a jsem zvyklá je v blízkosti lidí vnímat. Nedávno jsem si ale začala všímat, že se v blízkosti některých lidí začaly objevovat bytosti, které jsou jiné, než jaké jsem dosud vnímala. Jsou mnohem větší a vyzařuje z nich nezvyklá síla.

Mám pocit, že jde o ochránce těch, kteří mají v současné době projít určitou energetickou a později i fyzickou změnou.

Zdá se, že jde o silné a mocné bytosti, jejichž cílem je chránit ty, u nichž právě dochází k přeměně jejich energetického systému. A díky tomu, že  prochází touto přeměnou, mohou být teď velmi zranitelní.  Je tedy třeba je chránit před těmi, kteří by se mohli pokusit jim v této změně zabránit.

Jakmile určitá část lidí touto změnou projde, bude možné pomoci v přeměně dalším lidem, kteří budou připraveni.

Vypadá to, jakoby jsme byli na prahu přeměny našeho energetického systému. U části lidí k této přeměně již dochází. Stále více z nás si začíná uvědomovat, že v našich tělech probíhají určité změny, které naznačují, jakým směrem se jako lidstvo budeme ubírat.

Naše původní nastavení energetického systému:

Směr, kterým se ubíráme:

A možná to je důvodem silného tlaku, kterému jsme v současné době vystaveni. Někdo se snaží této naší přeměně za každou cenu zabránit. Věřím, že časem pochopíme, kdo za tímto šílenstvím stojí. Možná je to poslední zkouška, která má prověřit, kdo už je na tuto změnu skutečně připraven a kdo ještě potřebuje projít určitou zkušeností a pochopit, kterým směrem se chce dále ubírat.  

A právě bytosti, které se nyní začaly objevovat, nám mohou v této obtížné době pomoci překlenout období, během kterého bude docházet k naší přeměně a ještě nebudeme dostatečně silní na to, abychom se dokázali sami ochránit.

✺✺✺

Níže si můžete přečíst rozhovor s jednou z nich, který vám pomůže pochopit, čím vlastně procházíme:

Kdo jsi?

Ten, kterému jsi dovolila, aby tě chránil.

Dříve jsme vás chránit nemohli. Kdysi dávno jste uzavřeli smlouvu s těmi, kterým jste předali svou moc nad vašimi životy. A tím jste nám k vám znemožnili přístup.

V době, kterou teď prožíváte, dochází ale ke vzácné události – stará smlouva končí. Brzy budete volní a budete si moci zvolit další etapu svého vývoje.

Právě procházíte velmi inspirativní dobou. Zároveň se v ní ale skrývá velké nebezpečí.

Jak se postupně odpoutáváte od svých pánů, stáváte se velmi snadno napadnutelní. Dostáváte svobodu, ale musíte se naučit v ní žít. A to nebude hned.

Potřebujete čas.

Cítíte ten tlak? Znovu se vás snaží uvrhnout do otroctví. A část z vás do něj vstupuje dobrovolně a někteří to i vítají. Nechtějí či nejsou připraveni činit vlastní rozhodnutí. Bojí se žít svůj vlastní život. A to samé vyžadují i po všech ostatních. Chtějí mít jistotu, že nikdo nebude zpochybňovat jejich rozhodnutí.

Ale část z vás je již připravena na další cestu. Touží po svobodné volbě. Těší se na objevování nových světů.

Koho můžete chránit?

Každého, kdo projeví odvahu udělat krok do neznáma.

Je to poznávací znamení – každého, kdo má odvahu nesouhlasit se svým zotročením a ví, nebo tuší, že má vystoupit z tohoto systému, dokážeme od této chvíle chránit před těmi, kteří ho nechtějí propustit ze své moci.

Začněte si nás uvědomovat. To vám dá sílu odolat tlaku, kterému budete vystaveni. Staňte se pozorovateli děje, který probíhá ve vaší blízkosti, ale který vás už nemůže ohrozit. Leda, že byste to dovolili.

Pokud zůstanete pod naší ochranou, stanete se pro ty, co jdou jinou cestou, „neviditelnými“. Zahalíme vás do své energie, kterou oni nedokáži vidět.

Vy ale budete vnímat vše. A to je ta nejtěžší zkouška. Budete svědky bezpráví a utrpení, ale nesmíte se na tuto energii, či na to, co ve vás bude vyvolávat,  vyladit.

Staňte se pouhým pozorovatelem probíhajícího děje. Vaše cesta je již jiná. A pokud se vám to podaří, můžete vytáhnout z této bažiny ty, kteří se postupně začnou probouzet.

Jste prvními bytostmi, které projdou touto zkouškou. Po vás budou přicházet další, kteří ještě potřebovali upevnit své rozhodnutí. A vy se pro ně můžete stát tím, čím jsme pro vás teď my.

Až budete dostatečně silní, nebudete již naši ochranu potřebovat a budete sami schopni chránit ty, kteří si zvolí stejnou cestu.

Bude to dlouhý vývoj, než se osvobodí a probudí všichni, kteří si to pro tuto dobu určili. Pro někoho je to daleká budoucnost.

Pro vás se to ale děje právě teď.

Nečekejte na zítřek. Dovolte si projít tím, na co jste se tak dlouho připravovali, ještě dnes!

.

.

Další článek na toto téma:  Všichni toužíme mít moc nad svým životem, tak proč se své moci dobrovolně vzdáváme a místo toho si volíme být NEmocní?
Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
47 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Lamija

Milí přátelé, přeji vám všem krásné Vánoce!

NoName312

Dobry vecer,

chtel jsem se jen optat, zda-li v dnesni dobe siliciho tlaku ze vsech stran, segregaci, potlacovani svobod a alternativnich nazoru a leceni a zatim jen diskutovanem a planovanem povinnem ockovani, v dobe, kdy toto serum je jiz uvolneno i pro deti nad 5 let a je doslova vnucovano vsem, neprisla ci se neojevila nejaka nova informace, sdeleni ci rada.

Sam se obcas citim, jako bych se probudil do jineho sveta…

S pozdravem
NoName314

Jára

Optejte se Gáji co na svém povrchu chce mít? Jestli tady chce mít Mordor a nebo nějakou rozvinutou duchovní civilizaci. Pro „NoName312“ dá Vám práci si s Gájou promluvit? Stačí trocha meditace. Ono to tím Mordorem profízlovaným kamerami skončit může, ale taková civilizace založená na teroru dříve či později zhyne, protože ztratí jiskru. Buď my budeme jiskrou, která probudí inspiraci v srdcích mnohých lidí. Potom se zrodí Nová Země. A nebo nás zadupou do země a přetechnizovaná civilizace zhyne. Vzpoměňte si, na časy konce Atlantidy. Psychickými silami byla zotročena většina lidí. A najednou lup a po té civilizaci se slehla zem. A magie byla dána na černou listinu.… Číst vice »

NoName312

Dobré dopoledne Járo, Není problém si s Gájou promluvit, problém je ve mě. Prostě při tom všem co mám na starosti a musím dělat denně mě již nezbývá moc energie, chtění a času na to, abych se sám vydal do lesa, navnímal okolí, rozšířil si vnímání a poprosil o rady a odpovědi(pokud chci opravdu splynnout s okolím, jít do hloubky, tak to chce čas, přípravu a energii). Poslední dobou jsem dost vytížen starostí o rodinu, atd, viz. můj komentář výše a tak, když se na chvilku utrhnu a zajdu do lesa(a mám to štěstí že sám), tak prostě jen odpočívám, vnímám krásu lesa a čerpám energii, to je vše na co mám v této… Číst vice »

Jára

I když vás chtějí zničit, tak tu „jejich“ energii můžete využít obráceně. Podobně jako plachetnice může plout proti větru. Oni chtějí lockdown a psychicky Vás deptat, vy to třeba využijete na klid pro meditaci. Jak to říkal pan Zelenka, tak k tomu aby se změnil svět je nutné začít u sebe. A nebo u KOB říkají něco podobného, že i kdyby přišel bohatýr a pharma firmy vyvraždil, tak pokud lidé nejsou koncepčně gramotní tak se za pár let chytí do další jiné pasti. Ani tohle by nepomohlo. Pro mě osobně je hlavní si udržet správný postoj. V době konce Altaltidy jsem to zvoral a byl naprosto nečinný. A pak mě… Číst vice »

Lamija

Dobrý den, Járo, poradíte, prosím, konkrétně, co tedy dělat a nebýt pasivní? To, co píšete v posledním odstavci je hodně důležité si uvědomit. Nenechat se tou zlobou unést a neztratit tak vlastní vnitřní světlo. Děkuji!

Last edited 1 rok před by Lamija
Jára

Na tom je ošklivé, že to co by jste měla konkrétně dělat je individuální. Na modré alfě jsme se učili se spojit s vnitřní moudrostí a té se optat. To může udělat každý. Teprve tato vnitřní moudrost by Vám měla ukázat kompas, jak se správně zachovat. Máte vysokou pravděpodobnost, že se něco dozvíte, pokud je Vaše přání skutečně upřímné. Pokud není upřímné … tak smůla. Může se stát, že Vám nic konkrétního nesdělí a nebo sdělení bude symbolické až kryptické. To bych řešil až na základě toho, jakou zprávu obdržíte. Základ je mít čistou vnitřní intuici a cit. Ty se potom chovají jako vnitřní… Číst vice »

Lamija

Děkuji, Járo, za Váš náhled. Je to tak a vnitřní moudrost mi odpoví vždy stejně: Vystup z této hry a vytvářej si svůj vlastní svět. Jenže někdy je ta střelka vnitřního kompasu pěkně roztřesená a ovlivněna okolnostmi a tlakem vnějšího světa, kdy se vás to už konkrétně týká, např. ohledně dětí, které jsou omezovány ve škole apod. A samotnou mě šokovalo, kolik mých přátel tomu podlehlo a to i tací, u kterých jsem si myslela, že jsou na tu svoji vnitřní moudrost napojení. To jsou šokové situace. Ale chce to vytrvat. A ano, tohle už přeci nemůže trvat dlouho. Každá hra má svůj konec. A víte co mi radí moje vnitřní… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Lamija
Jára

Ano, je potřeba přesně vytvořit představu, v jakém světě bych si přál žít bez ohledu na co, co běsní kolem. Ať děláte cokoliv třeba i ty rohlíčky, tak Vás to odtrhne od ponurých myšlenek. Ti, co nám vládnou, už mají připravenou novou hru, „hra na vykradenou zemi“. To znamená zdražení úplně všeho. Ceny se po několika letech zase uklidní. Já osobně bydlím ve vlastním domku a mám komíny z doby, kdy se topilo uhlím. Není problém roztopit stará kamna namísto pohodlného plynu a elektřiny. Na chleba bude snad vždycky a zdravý člověk vydrží klidně měsíc o hladu bez problémů. Pokud umíte vařit a péci tak tím lépe. Do… Číst vice »

NoName312

Dobré dopoledne, děkuji za reakci, já jsem si své bytí zde zařídil tak(a bylo mě dáno, děkuji za to), že jsem spokojený otec dvou dětí, mám milující ženu a řešíme v této době stěhování z města, bytu do městěčka mnohem menšího, do domečku, který se právě staví, takže toho tu mám ještě hodně co tvořit a nehledám až tak úplně útěk, jen prostě mě nebaví to jasné směřování k totalitě, to snad musí vidět i slepý, ale ne, hodně lidi okolo prostě nic nevidí, necítí a z toho na mě sem tam padne taková ta nálada = mám já to zapotřebí toto prožívat(znovu)? Vždyť je to tak jasné, okaté,… Číst vice »

NoName312

Dobrý večer, přemýšlel jsem nad Vaším komentářem a snažil se ho uchopit v tom znění v jakém byl napsán a snad i míněn. Musím se přiznat, že vyčerpanost, beznaději a pasivita mě také stíhá v určitých chvílích. Ale na druhou stranu člověk také může tušit, že vše co se děje zde je z určitého pohledu nezbytné a potřebné a jen náš pohled(který můžeme změnit) nemusí uzřít celý obraz událostí a jeho smyslu, jsme prostě často příliš vtaženi do hry. Hraje zde také faktor času a vyší princip, který tuto naši tzv. realitu řídí pomocí nás všech. Ono vlastně nejde o nic úplně nového, celou naší historií můžeme uzřít jedince-masu, která žije pro tuto… Číst vice »

Anonymní

Já si zase připadám jako ve zlém snu a stále čekám, že se z něho už brzy probudím. Ale neklesejme na mysli, přátelé, před úsvitem je největší tma…aneb „Za nocí nejtemnějších na Slunce pamatuj!“

NoName312

Dobré dopoledne, děkuji za všechny reakce a měl bych pro Nás všechny jedno pozitivní zamyšlení. Neznám budoucnost, nemám ani plán, podle kterého se vše organizuje, ale když člověk pozoruje určité tendence, tak si může vytvořit představu možného dalšího vývoje. Neříkám a netvrdím, že to tak musí být, ale berte to jako jeden z možných scénářů, které vycházejí z určitých náznaků, také bych byl rád trošku pozitivní, když už jsem si zde minule trochu vylil své splíny. Vše co budu psát je z mého vnímání skutečnosti a může se naprosto lišit o vnímání tvého, ale to je naprosto v pořádku, prostě jen předkládám nějaká fakta a tendence k zamyšlení. Nebudu se… Číst vice »

Lamija

Lépe už to vystihnout nejde. Děkuji, souzním.

NoName312

Dobré dopoledne, když už jsem se v předchozím článku vypsal z toho, co vidím, že se na nás uplatňuje, tak bych měl i součet doplnit o další manipulace, které jsem nezahrnul a které jsou v naší situaci důležité, třeba to někomu pomůže samotnému rozeznat je a neutralizovat a možná i bránit se jejich vlivu. K tomu konci využívání covid tzv.pandemie, je ještě další argument, který jde proti brzkému konce, a to je to, kolik vlády jednotlivých států oficiálně objednaly dávek těchto tzv. vakcín. Počty jsou enormní a bude tu snaha je uplatnit, tak uvidíme. Zpět k použivaným a ukazovaným manipulacím. Pátý bod, tzv. Vařená žába. Doplňují se a jsou velmi silné. Vařená žába ve zkratce… Číst vice »

Jára
NoName312

Zapoměl jsem na bod desátý, aktuální a použiváný. A to je technika falešného soucitu a odpovědnosti k ostatním. Pokud se narativ situace vykreslí tak, že prosazovaná agenda je to nejlepší pro jednotlivce a společnost a jeji nenásledování pak vede k neodpovědnosti a škodě, tak následně pro ty, kteří uvěří, že situace je opravdu taková, jak je jim překládáno, budou sami nutit ostatní k její realizace a to tím, že budou apelovat na ohled na ostatní, na systém atd. V našem tématu typicky nemocnice a doktoři, celý systém lékařské péče je přehlcen, a to z důvodu toho, že se plní lidmi, kteří jsou neodpovědní, protože nenásledují danou strategii a prosazovanou agendu. To má pak za následek… Číst vice »

Kindness

Vypsal jste to dokonale, děkuji. Je pro mne obrovská úleva, že jsou zde lidi, co to vidí stejně. Už v létě jsem vše, co popisujete, jasně viděla a byla v šoku z toho, proč to ostatní lidé nevidí, a nepodnikají něco jednotně proti blížící se totalitě. Pak mi došlo, že ti, kdo vidí, jsou už dávno propojeni vnitřně a probíhá jakési prosvětlování zevnitř (aspoň tak to cítím a doufám). Mezitím se začaly dít věci i zvenčí, za což jsem moc vděčná. Je to teď hodně intenzivní. Jsem tak ráda, že jsem objevila i tyto stránky, které mi dodaly naději, protože hodně věcí cítím přesně takto. Nejtěžší je nepodlehnout strachu… Číst vice »

Ivo Benda

Co se začalo v roce 2020 díti, kdy skončila přechodná etapa na planetě Zemi Toto je POSLEDNÍ SOUD, čili TŘÍDĚNÍ DUŠÍ, oddělování čistého ZRNA od zlého PLEVELE, což už nebude tolerováno, aby dál zde žili pospolu a jak v podobenství Ježíš praví: Plevel nemůže být vytrhán coby výhonek mladý a ještě nezralý, protože by to vytrhalo i zrno.. musí se počkat, až bude zrno dostatečně silné a dospělé, aby vytrhání plevele jej nepoškodilo.. pak bude plevel sesbírán a naházen na hromadu a spálen a dobré zrno bude Otcem svezeno do jeho stodol … proto je nejen ten Covid vlastně metlou na hmoťáky a na zlouny, které nejen to odstraní.. vytrhává… Číst vice »

Jára

Přemýšlel jsem jestli to sem napsat. Pan Ivo Aštar Benda udělal něco, co se děje ve spiritismu. Při meditačním stavu, tuším, že pan Benda jezdil vlakem, se můžete otevřít. První rovina, která se vám otevírá je nižší astrál a tam jsou všemožné pozitivní i negativní bytosti. Pokud tyto bytosti někdo začne poslouchat, tak může vědět spoustu informací, které jsou ostatním skryty. Ale současně může také mnohokrát naletět, protože ty bytosti nejsou úplně čisté. Někdy poradí dobře a někdy naplácají blbosti. Můžete se stát hříčkou neviditelných sil. A pak z podobných namíchaných inspirací vznikne takový webík jako „andělé nebe“. Aby k tomu nedocházelo, je třeba dbát na… Číst vice »

NoName312

Dobré ráno, rád bych zde také dal link na výborné video od p.Zelenky, který se mnou rezonoval velmi, kde vysvětluje celé dnešní dění z jeho pohledu.Video je na youtube s názvem „Miroslav Zelenka – Co nám přinesl rok 2021 a jak to bude dál?“. Pan Zelenka, z mé zkušenosti a pohledu, má velmi dobré informace a je to dobrý a zkušený človek, měl jsem tu možnost a čest se účastnit jeho přednášky před dvěma roky, to píši jen proto, že s p. Zelenkou mám i osobní zkušenost, což je z mého pohledu důležité. V podstatě jde o to lidi postavit proti sobě, z mnoha různých operací, které se dnes na naší krásné zemi děje… Číst vice »

NoName312

Dobrý večer, děkuji za krásný a povzbudivý článek, tak moc potřebný v této době. Jak jste zveřejnila jeden z předcházejicich, z té druhé strany, tak i tento dává z určité perpektivy smysl. Jen bych možná upozornil na jednu část, která se mnou úplně nerezonuje, či otevírá otázky. Je to část „Budete svědky bezpráví a utrpení, ale nesmíte se na tuto energii, či na to, co ve vás bude vyvolávat, vyladit.“ hmm, z určitého pohledu, přišli jsme si zahrát tuto hru jménem život právě proto, abychom nemuseli být pasivními pozorovateli, jinak bychom sem nemuseli vůbec fyzicky vstupovat. Právě to, že tu jsme i ve fyzické formě nám dává možnost to… Číst vice »

NoName312

Děkuji za reakci na komentář, máte pravdu, je to velmi individuální a záleží na konkrétní situaci a každý máme svoji cestu, ze které si můžeme brát inspiraci i pro jiné. A ano, velmi obtížné je zůstat jen pozorovatelem, ale jde jen o to, zda-li je to tak vždy a všude to správné…opět, záleží na situaci. Jde o to, z jaké úrovně se na to podíváme a nacítíme, ale stále platí, že jsme sem přišli do tohoto času a této situace si to tu prožít, něco se naučit, třeba si pak i něco odnést. Pokud bychom nám stačilo se jen nezůčastněně ‚dívat‘ a pozorovat, tak bychom tu vůbec nemuseli být jako fyzické bytosti.… Číst vice »

Vašek

Je to tak. O nacítění jiných vhledů je hezký film Celestýnské proroctví https://www.youtube.com/watch?v=TlLyOwK6Vto Špatné věci se v duálním světě dějí, stejně i v tomto filmu. A na konci si přeložte všechny vhledy. Buďte tedy „jen“ diváky a pociťte tu lepší energii bytostí, které nám chtějí pomoci. Jde o to se nebránit. Každý mnímá situaci podle úrovně svého duchovního vývoje a lze jít pouze příkladem. Nelze nikomu nic vnutit a to ani dětem ne. I ony mají svou cestu poznání, kterou si musí prožít. Vždyť už i v bybli stojí, že půjde syn proti otci, dcera proti matce……A to je dnešní doba. Každý musí změnit jen sám sebe a ostatní si vezmou příklad, až přijde… Číst vice »

Jara

Sám Ješua prohlásil, že pokud budete jen nezaujatě pozorovat nějakou situaci s plným vědomím, tak ta se změní. To je právě ono mystérium nezaujatého pozorování. Věci nezůstanou takové jaké jsou je li na ně upřeno světlo vašeho vědomí. Pokud máte opravdovou touhu pomoci něco změnit, tak se mi ozvěte. Kdyby se 5 lidí !!! podepsalo pod moji výzvu tak by na Zemi tohle COVIDové šílenství vůbec nevzniklo. Jediné, co tohle šílenství může zchladit jsou energie Saturnu. Operovat s tímto typem energií tak aby výsledek sloužil Božímu záměru může být mimo chápání většiny lidí. Onen energetický zásah může způsobit, že ti co škodí přestanou… Číst vice »

Lamija

Je krásné vědět, že člověk není nikdy sám a přesto se tak často cítíme. Můžeme tyto bytosti nějak vnímat? Děkuji za článek.

Lamija

Popsala jste mi přesně to, co vnímám, tedy děkuji za potvrzení! Někdy se k tomu přidává i jemná vůně a pocit hlazení až lehkého brnění na temeni hlavy, což cítím i teď, jak to píši. Tak teď už jen navázat spojení:) Velmi Vám děkuji!

Jara

Také je dobré si uvědomit, že astrální zrak není omezen fyzickýma očima a tu bytost můžete „vidět“ i za sebou. Otočit hlavu nemá smysl. Pak jde o kvalitu Vašeho zraku a o to, jaký je zrovna v daném okamžiku Váš psychický stav. Jasnozrak se dá zlepšit cvičením. Někdy se vám bytost vykreslí do nejmenších detailů jasněji než vidíte běžným zrakem a někdy vidíte jen šmouhu u které tušíte tvar podobný lidskému tělu. A někdy bytost volí, že se vám v žádné fyzické podobě zjevit nechce a potom ji musíte vnímat „bez podoby“ jako čistou energii. Oni tu podobu nepotřebují, ale někdy Vám třeba chtějí udělat radost. Varuji před použitím jakýchkoliv psychotropních… Číst vice »

Lamija

Moc děkuji i za Váš náhled. Můžete mi prosím přiblížit jakým cvičením lze zlepšit jasnozrak? Sdílím Váš názor na psychotropní látky. Jsou to zkratky, které se nevyplatí a člověk tak navíc ztrácí ochranu.

Jára

Většina technik je dost individuálních a na Zemi je spousta bytostí v lidských tělech, kteří mají tyto schopnosti již od narození a jen na ně zapoměli. Pro takové lidi by stačilo se jen rozpomenout na to, kým jste byla, než jste se rozhodla hrát toto dějství hry na Zemi. Pokud je někdo „pravý člověk“, tak jeho duchovní podstata je trochu jiná a tam je třeba poctivý několikaletý trénink. Obecně řečeno nejdříve musíte realizovat a dokázat udržet živlovou rovnováhu ve Vašem těle. Jasnozrak se týká živlu ohně a pokud máte živlovou rovnováhu slabou tak to „spálí“ veškeré rezervy. Současně s tím by jste měla rozvíjet i vlastnosti odpovídající zbylým… Číst vice »

Lamija

Moc Vám děkuji za další velmi obohacující informace.

Last edited 1 rok před by Lamija
Jára

Ještě k tomu dodávám, že pozorování paralelních dimenzí reality je asi tak to poslední, co by jste chtěla v případě, pokud řídíte auto. Něco takového opravdu nikdo nechce.

Nad tím musíte mít kontrolu.

V mém konkrétním případě se to stalo při řízení z důvodu astrálního útoku. Nějak jsem to ustál. Kdyby mi to někdo udělal dneska tak by se útočník dostal do daleko větších problémů. Psal jsem tenkrát do fóra zaměřeného na magii a někdo si mě pravděpodobně vybral jako vhodný terč na cvičení černé magie.

Lamija

Tohle mi nahrává na otázku, jak poznat, že se jedná o vyšší světlou bytost? Pokud cítíme něčí přítomnost může jít třeba i o přivtělenou duši nebo nějakou, která se z nějakých důvodů zdržuje v naší blízkosti, což nám zrovna vůbec nemusí prospívat. Spíše naopak…Ale můžeme si myslet, že jde o ochránce.

Jára

Jde o Vaši vnitřní čistotu. Můžete se ‚samovolně‘ setkat s bytostí, která je naladěna podobně jako vy. A to, co vám sníží vibrace mohou být třeba i hry nebo hudba a také i televize. Ty vakcíny na COVID jsou extrém, to už otevírá negativním bytostem přímo bránu do vašeho nitra. Je to podobné jako třeba na nějakém fóru. Nikoho neznáte, ale některé názory s Vámi rezonují a jiné nikoliv. Víte i od velmi negativních bytostí můžete získat spoustu pozitivních věcí. Mohou vám dokonce zlepšit život. Jenže past je v tom, že oni Vám vylepší jen jednu část Vaší osobnosti – třeba vám darují moudrost, ale chybí Vám potom třeba zdraví… Číst vice »

Lamija

Vnímám to přesně tak. Hudba, televize, internet, některé potraviny…to vše silně ovlivňuje naladění. Dokonce si už nemohu dát ani trochu vína, (piva, jak píšete Vy), něco se ve mně jakoby ihned zakalí a tělo už to nechce. Nejlépe je mi v přírodě, kde i žiji, jenže pak, když musím někam do města nebo mezi lidi, mám velký problém s vyrovnáním energií, nevím, jak tohle řešit. Je to takový pocit jako když vás z vysoké hory náhle hodí někam do jámy. Okamžitý pocit odsátí energie, nevolnost, slabost…Asi to znáte. Jak pak takto žít? Chci tím říct, že i když se člověk snaží o maximální čistotu, stejně se asi… Číst vice »

NoName312

Dobre dopoledne, hmm, pojdme se podivat na tento fenomen z jineho uhlu pohledu. Maximum cehokoli znamena minimum toho opacneho, tj. nerovnovahu a copak nam rika napriklad cinska monada jing a jang? Uz jen to, ze clovek mysli a usiluje o nejaky extrem odporuje harmonii sveta, ve kterem zijeme. Priroda vyrovnava, zeme vyrovnava, nebe vyrovnava, copak neni v nasich zivotech jasne videt, ze je to jako s kyvadlem? Pokud se presunu extremne na jednu stranu, tak pak nasleduje vykyv do opacneho extremu? Podivejme se v klidu na nasi minulost, na nas zivot a snazme se porozumet, co nam rika… Umeni zit v souladu s okolim, s prirodou, s duchovnim i fyzickym svetem zacina v ziti v harmonii… Číst vice »

Lamija

Hezký den a děkuji za Váš náhled. Máte naprostou pravdu, jeden extrém nás hodí automaticky zase do druhého a vím, že jde o to nalézt rovnováhu a to ve všem. Sama se snažím, už léta, najít odpověď na to, proč se tak cítím, třeba na některých místech, supermarketech především, s některými lidmi apod. a snažím se to přijímat, jak zmiňuji, naučit se s tím vším žít. A ano, historie se stále opakuje a to, co se teď znovu děje není vůbec pěkné, ale je to asi potřeba k vyrovnání. Kéž všichni, každý sám za sebe, ale i všichni společně prozřeme a pochopíme, co pochopit máme. K tomu bezpochyby přispěje i dnešní silné transformační Novoluní… Číst vice »

NoName312

Ja osobne do obchodu chodim vyjmecne, ne ze bych mel nejake predsudky, pro nekoho je jejich navsteva osvezenim, ale pro me je to spise utrpenim a to z toho duvodu, ze se z nich vracim obvykle velmi vycerpan, jak psychicky tak fyzicky. Moje metoda je tedy si vybrat co opravdu potrebuji doma(napr.bundu), pak zajedu do obchodniho strediska, jdu primo do konkretniho obchodu, vyberu si bundu, maximalne se podivam na akce ve vedlesim regalu a pak rychle zase pryc. Takto se da i nakupovani prezit ve zdravi…. Ale napriklad v knihkupectvi, tak si sednu, vezmu si zajimavou knihu a svet a cas kolem mizi… Hudba, TV, cokoli muze vybit,… Číst vice »

Lamija

Milý bezejmenný, souzním téměř s každým slovem…mám to velmi podobně. I s těmi knihkupectvími a dříve i knihovnou…ano, svět se tam zastaví a to bývá krásné. Na Tv se téměř nedívám, ale když už si vyberu nějaký film, třeba i ten srdceryvný, tak už si bohužel v sobě nedokážu nastavit, že mě dojemné okamžiky nedostanou, to prostě řvu a řvu a nejde to nijak ovládat:):), prožívám vše vždy naplno. Ale to jste mě opravdu dostal, jak jste napsal, že si to nastavíte a pak si to buď dovolíte nebo ne, to je pěkné:). Děkuji za nádhernou píseň! Děkuji… …a něco pro Vás…The Cinematic Orchestra – Arrival of The Birds & Transformation –… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Lamija
Jára

Myslím, že píšu něco velmi podobného. Ono není možné jednat jako pštros s hlavou v písku a je třeba si poslechnout i dnešní média plná negativit a tendenčních lží. Z toho se dá velice mnoho poznat o způsobu manipulace. Ale přesně jak píšete, je nutné to dávkovat s mírou, protože podvědomí se může na ty negativní energie naladit. Podvědomí nerozlišuje. A co se týče kovidové fašistické hry: Žasnu, že mnoho kamarádů propagandě podlehlo a nechalo se tím jedem napíchat. Tahle hra bude mít více mrtvých než obě světové války z minulého století. Kdyby nedošlo k morálnímu úpadku celého lidstva, tak by zdravá společnost lidí takové hry nepřipustila. Tyhle hry mohou bohužel skončit… Číst vice »

Jára

Tady jsem nebyl dobře pochopen. To, co jsem popsal, byly umělé „podmínky“ aby jste měla co nejvyšší pravděpodobnost, že se za Vás nějaký ochranný anděl postaví. Vím jak oni reagují a když někdo dělá velké množství „blbostí“, tak je pomoc takových bytostí minimální či spíše žádná. K tomu aby jste porozuměla pozitivní polaritě musíte rozumět i té negativní. Přečtěte si toto a chvíli o každém smrtelném hříchu zkuste meditovat, proč je to špatné a co to způsobí pokud by někdo takovému chování propadl. Některé věci jsou v malé míře přijatelné, ale velká míra vede do záhuby. Přecitlivělost je druhá věc a stává se to každému, kdo začíná vnímat… Číst vice »

Lenadžan

Děkuji!!!! Krásná naděje a klid v duši !!!!

Petinac

Nádhera. Dívka v mém okolí o nich mluví neustále. Jsou velmi mocné. Shkukují se prý nejčastěji na místech, kde jsou děti a čekají, které je zaujme. Málo dětí je hodno této výsady a dospělých ještě méně.

Anonymní

Nádherné poznání! Děkuji!