• REGRESNÍ A PSYCHOSPIRITUÁLNÍ TERAPIE

O vhledu do jiných světů

Vhled je něco ohromujícího.

Skrze něj dokážeme nahlédnout do mysli bytostí, které našimi fyzickými smysly nejsme jinak schopni vnímat, ačkoli jsou často v naší blízkosti a snaží se nás navést na správnou cestu.

Pokud věříme, že jsou i jiné reality a najdeme způsob, jak se s těmito světy spojit, stane se úžasná věc – otevřou se nám nekonečné možnosti poznání, které hluboce přesahují vše, co je možné v našem světě objevit.

Část lidí byla vždy schopna do jiných světů nahlížet a čerpat z jejich moudrosti. Byli to ve své době vždy výjimeční jedinci, kteří svým věděním a moudrostí vysoce převyšovali ostatní.

A jak se postupně mění pole vědomí naší Země, zvyšuje se i počet těch, kteří dokáží nahlížet do jiných realit, čerpat z jejich moudrosti a díky tomu zdokonalovat a rozvíjet sebe i ostatní.

Je pravda, že ne všechny reality jsou pro nás vhodné a bezpečné. Ale pokud jdeme správnou cestou, velmi snadno dokážeme rozlišit, kam právě nahlížíme a zda jsou informace, které dostáváme, pro nás vhodné a pomáhají našemu růstu.

Pokud se nám podaří spojit s bytostmi, které se nás snaží svést ze správné cesty, je velmi jednoduché s nimi spojení natrvalo přerušit. Záleží jen na tom, do jaké úrovně bytí se naladíme a s kým své spojení uzavřeme.

Ale proč je schopnost nahlížet do jiných světů tak vzácná? Proč to nedokáže každý?

Mám takovou zkušenost, že vůbec nejtěžší je přesvědčit svou mysl, aby přestala hodnotit a cenzurovat to, co do ní přichází.

Když nahlížíme do jiných existencí, musíme sami sebe přesvědčit, že vše, co vidíme, slyšíme, cítíme či si prostě jen „uvědomujeme“, je skutečné.

Mnoho lidí se přes tuto překážku nedokáže přenést. A tak, i když velmi touží po tom, naučit se nahlížet do jiných realit a opravdu se o to snaží, vždy ztroskotají na tom, že jejich mysl vyhodnotí přicházející informace jako nepravdivé a přeruší jejich další proudění.

Ale tato překážka nás nemůže zastavit.

Stačí jen být trpělivý a postupně se naučit kontrolovat svou mysl tak, aby před námi již nic nemohla skrývat.

Mám pocit, že přichází doba, kdy nám mohou být zkušenosti a rady bytostí z dokonalejších realit velmi nápomocné.

Přišel čas, obrátit svou pozornost k tvoření harmonického a spravedlivého světa. A v tom nám může velmi pomoci, když budeme schopni nahlédnout dále než dosud.

Pokud budeme schopni opustit náš omezený pohled na svět a naučit se vidět i to, co nám bylo dosud skryté, věřím, že společně vytvoříme nádherné místo pro náš nový život.

Pojďme společně stvořit lepší svět!

S láskou,

Ramana  

5 1 vote
Article Rating

.

.

Další článek na toto téma:  Čas temnoty –  může nám tma přinést do našeho života světlo?
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments