Přeměna našeho těla jako součást evoluce?

Co se stane, když dojdeme na konec jedné etapy?

Naše těla se mění. Vždy se měnila. Nikdy nejsme stejní, jako předchozí den.

Ale teď vše probíhá mnohem rychleji.

Země se postupně přeměňuje a s ní i vše, co je její součástí. To, co se děje, je naprosto přirozené a patří to k našemu vývoji.

A nikdo tento proces nedokáže zastavit.

Bytosti, které touží druhé ovládat, se vždy budou snažit tento vývoj přerušit, či alespoň zpomalit. Ale jak by mohly zastavit něco tak mocného?

Ale i přesto se o to budou do posledního okamžiku pokoušet a část těch, kteří si ještě plně neuvědomují, co se s nimi děje, jim podlehne a ztratí tak možnost prožít toto výjimečné období v plném uvědomění a vytěžit z něj maximum pro svůj další vývoj.

Vy, kteří čtete tyto řádky, jste připraveni chránit svou svobodu a projít tímto procesem změny. Toto rozhodnutí jste učinili dávno před svým zrozením.

Neodsuzujte ale ty, kteří se rozhodli touto změnou neprojít. Je to jejich volba a oni nejlépe ví, proč se tak rozhodli.

I ti, kteří se nás snaží před probíhajícím procesem “ochránit”, to dělají z určitého důvodu a není na místě je nenávidět, či jimi pohrdat. Vše je, jak má být a každý má své předem dané místo a roli, kterou má hrát.

Ponořte se do svého nitra a najděte v něm místo, na kterém teď máte být.

Pokud máte touto přeměnou projít, musíte se podle toho začít i chovat a myslet.

Nebuďte jako ti, které považujete za “špatné”.

Pokud chcete využít této výjimečné možnosti a vzestoupit na dokonalejší úroveň bytí, musíte změnit stav své mysli. Jen tak dokážete plně přijmout energii, která je k této přeměně potřebná.

Když jsem před léty zhlédla jeden z dílů seriálu Star trek, který je plný náznaků toho, jakým směrem bychom se mohli vyvíjet, něco uvnitř mne mi říkalo, že nám byla ukázána cesta, kterou se někteří z nás mohou vydat.

Od té doby jsem přesvědčená o tom, že každá bytost jednou dojde do okamžiku, kdy jí její fyzické tělo již nebude stačit. Je zřejmé, že naše tělo v sobě skrývá mnohá tajemství, která čekají na objevení a proces přeměny je jedním z nich.

A protože je veškerá hmota ve skutečnosti tvořena energií, je jasné, že se tato energie bude přizpůsobovat a reagovat na prostředí, ve kterém se nachází. A naše prostředí se nyní mění každým dnem a my se mu tudíž musíme neustále přizpůsobovat. Kdybychom to totiž neudělali, nedokázali bychom v něm přežít.

A díky tomu se před námi otevírá obrovská příležitost k posunu našeho vědomí. Volte moudře každé slovo, myšlenku i každý čin, který v této době vykonáte. Vytváříte si tím svou budoucnost.

Pokud byste chtěli nahlédnout na jednu z možností, kam by se lidstvo mohlo ubírat, podívejte se na film, o kterém jsem se zmiňovala. Najdete zde mnoho náznaků naší možné cesty…

5 3 votes
Article Rating

.

.

Další článek na toto téma:  Strážce prahu - 2. díl
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Paolos
Paolos

Ano, vše se na této planetě vyvíjí a pochopitelně i naše těla a duše. A nyní si představme, že ve vesmíru může takovýchto či podobných planet existovat velké množství, přičemž na některých mohl život vzniknout o mnoho let dříve, řádově o milióny. Kam až mohly tyto bytosti dojít a jaké dokonalosti dosáhnout, to lze jen těžko odhadnout. Teoreticky si lze představit, že dospěly do stádia nejvyšší bytostní energie vesmíru…Světelné bytosti a ovládly vesmír. Rád bych znal Váš názor na tuto velmi odvážnou teorii.
Paolos