Přeměna našeho těla jako součást evoluce?

Co se stane, když dojdeme na konec jedné etapy?

Naše těla se mění. Vždy se měnila. Nikdy nejsme stejní, jako předchozí den.

Ale teď vše probíhá mnohem rychleji.

Země se postupně přeměňuje a s ní i vše, co je její součástí. To, co se děje, je naprosto přirozené a patří to k našemu vývoji.

A nikdo tento proces nedokáže zastavit.

Bytosti, které touží druhé ovládat, se vždy budou snažit tento vývoj přerušit, či alespoň zpomalit. Ale jak by mohly zastavit něco tak mocného?

Ale i přesto se o to budou do posledního okamžiku pokoušet a část těch, kteří si ještě plně neuvědomují, co se s nimi děje, jim podlehne a ztratí tak možnost prožít toto výjimečné období v plném uvědomění a vytěžit z něj maximum pro svůj další vývoj.

Vy, kteří čtete tyto řádky, jste připraveni chránit svou svobodu a projít tímto procesem změny. Toto rozhodnutí jste učinili dávno před svým zrozením.

Neodsuzujte ale ty, kteří se rozhodli touto změnou neprojít. Je to jejich volba a oni nejlépe ví, proč se tak rozhodli.

I ti, kteří se nás snaží před probíhajícím procesem „ochránit“, to dělají z určitého důvodu a není na místě je nenávidět, či jimi pohrdat. Vše je, jak má být a každý má své předem dané místo a roli, kterou má hrát.

Ponořte se do svého nitra a najděte v něm místo, na kterém teď máte být.

Pokud máte touto přeměnou projít, musíte se podle toho začít i chovat a myslet.

Nebuďte jako ti, které považujete za „špatné“.

Pokud chcete využít této výjimečné možnosti a vzestoupit na dokonalejší úroveň bytí, musíte změnit stav své mysli. Jen tak dokážete plně přijmout energii, která je k této přeměně potřebná.

Když jsem před léty zhlédla jeden z dílů seriálu Star trek, který je plný náznaků toho, jakým směrem bychom se mohli vyvíjet, něco uvnitř mne mi říkalo, že nám byla ukázána cesta, kterou se někteří z nás mohou vydat.

Od té doby jsem přesvědčená o tom, že každá bytost jednou dojde do okamžiku, kdy jí její fyzické tělo již nebude stačit. Je zřejmé, že naše tělo v sobě skrývá mnohá tajemství, která čekají na objevení a proces přeměny je jedním z nich.

A protože je veškerá hmota ve skutečnosti tvořena energií, je jasné, že se tato energie bude přizpůsobovat a reagovat na prostředí, ve kterém se nachází. A naše prostředí se nyní mění každým dnem a my se mu tudíž musíme neustále přizpůsobovat. Kdybychom to totiž neudělali, nedokázali bychom v něm přežít.

A díky tomu se před námi otevírá obrovská příležitost k posunu našeho vědomí. Volte moudře každé slovo, myšlenku i každý čin, který v této době vykonáte. Vytváříte si tím svou budoucnost.

Pokud byste chtěli nahlédnout na jednu z možností, kam by se lidstvo mohlo ubírat, podívejte se na film, o kterém jsem se zmiňovala. Najdete zde mnoho náznaků naší možné cesty…

.

.

Další článek na toto téma:  Naše Země je živá bytost, která má svou duši. Zaposlouchejme se do jejích slov...
Štítky .Záložka pro permanentní odkaz.
Zaslat upozornění
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
View all comments
Jara

Když se tak nad tím zamyslím, tak současný přerod lidí až takhle dramatický asi nebude. Četl jsem o jednom swámí, který celý život trávil v klášteře duchovními cvičeními. Dokázal třeba zastavit tep srdce a uvést tělo do kómatu a nebo si byl vědom svého energetického pole. Nebo si začne být vědom minulých životů jako Buddha. Nebo někdo dokázal levitovat při meditaci. Ale tohle, co je v tom filmu, bylo mimo jeho možnosti. A k tomu lidi zadupávat zpět do hmoty slouží třeba psychiatrie. Někdo se při svém přerodu přestane chovat z pohledu vnějších lidí racionálně. A tak ho psychiatři nadopují léky a nebo mu poškodí mozek elektrošoky. Pak je z něho… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara
Zuzana

Dobry den, slo by prosim napsat o jaky dil Star trek se jednalo? odkaz nefunguje a me to moc zajima :) děkuji

Paolos

Ano, vše se na této planetě vyvíjí a pochopitelně i naše těla a duše. A nyní si představme, že ve vesmíru může takovýchto či podobných planet existovat velké množství, přičemž na některých mohl život vzniknout o mnoho let dříve, řádově o milióny. Kam až mohly tyto bytosti dojít a jaké dokonalosti dosáhnout, to lze jen těžko odhadnout. Teoreticky si lze představit, že dospěly do stádia nejvyšší bytostní energie vesmíru…Světelné bytosti a ovládly vesmír. Rád bych znal Váš názor na tuto velmi odvážnou teorii.
Paolos

Vašek

Vždyť je psáno „Kdo hledá, najde…..“ Myslím, že vlastní názor neexistuje. Každý je určitým způsobem vychován a i vzpomínky na události z minulých inkarnací jsou „převzaté“. Pokud by se vývoj totiž ubíral jen po jednom „vlákně“, šel by neskutečně pomalu. Vývoj je o předávání zkušeností, nelze čekat, že někoho napadne něco pokrokového samo od sebe. Takto zafungoval jen Božský záměr. Vše ostatní bylo už jen o příkladu. Ne náhodou je psáno, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému. Ale každá informace má rub a líc a dá se tedy pochopit s pohledem otočeným o 180°. A my jsme už dlouho tvarováni s určitým záměrem materiální společnosti. Je potřeba obrátit pozornost do sebe… Číst vice »

Jara

Problém je, že my lidé jsme tady z jejich pohledu někde na úrovni zvířat. A ty vyšší civilizace, pokud existují, se na nás v lepším případě dívají jako na nějakou rezervaci typu „Boubín“, kde si roste co chce a kde je možné zkoumat, co z toho nakonec vzejde. Na druhou stranu, když se podíváte do minulosti Země, tak se tady v některých obdobích jiné civilizace provděpodobně vyskytly. Možná se lidé vyvraždí a z této slavné civilizace nic nezbude. Přečtěte si text na tomto odkazu. Zrovna v tomto období celou lidskou rasu popadlo Covidové šílenství. Žádná rozumná civilizace by takhle hloupé sebezničující hry nehrála. Kdyby měl někkdo alespoň trochu lásky… Číst vice »

Last edited 1 rok před by Jara